3

Neymar to jest cudowne dziecko , całe szczęście ze to my go mamy :)

0

Kasa kasą ale trzeba jeszcze tych ludzi tak dopasować i poukładać żeby to się łączyło w jedność i grało na boisku a to nie jest taka łatwa sprawa jak widać . Bo nie jest sztuką kupić kogo tam się chce jeśli jest kasa m sztuką jest by ci zawodnicy grali ze sobą a nie obok siebie . Wiec tu zadanie dla Pepa by poukładać tyć zawodników tak aby to zaskoczyło, bo jest z czego układać .

0

No I fajnie :-)

3

Jako sympatyczka niebieskiego Manchesteru ciesze się ze taki trener jak Pep będzie trenerem tego klubu :) oby wyszło to na dobre ;)

0

Nie czytam tych gazet ale ktoś napisał i temu się dowiedziałam

2

Niestety takie są realia polskich mediów , zero klasy ... tak mnie to ruszyło mimo że nie jestem kibicem ręcznej, a co by było gdyby napisali coś takiego pod adresem kogoś kogo Lubie i kibicuje n nie wyobrażam sobie tego

0

Dokładnie tak , chodzi o zwykły szacunek

0

Ja przyznam że też nie oglądałam ani wczoraj ani żadnego innego ale coś mi się dzieje jak widzę jak takie buce za biurkiem piszą coś takiego

0

Dokładnie , to już obrażanie , i kto to pisze ?! Gazeta która ze sportem nie ma za wiele wspólnego

0

Coraz gorzej się dzieje , nikt nikogo nie szanuje byle zrobić sensacje

0

Krew zalewa jak się widzi jak się kogoś tak nazywa

9

Dzisiejsze gazety mocno przesadziły , a już wogole to SE który nazwał ręcznych "patałachy" ja się pytam gdzie dziś się podział szacunek do innych , do ludzi którzy ciężko trenują i napewno nie chcieli takiej porażki w takim stylu ... owszem nie ma powodów do radości i dumy ale chyba gdzieś być powinna granica, która została przekroczona , szacunek za szacunek, niech potem ci dziennikarzyny nie płaczą jak ktoś będzie ich olewal czy coś , bo jak Kuba Bogu tak Bóg Kubancykom, owszem cieszyć się jak jest dobrze i są zwycięstwa to super ładne a jak ktoś przegra i niekoniecznie w dobrym stylu to wiesza się psy i obraża się takimi tytułami .... przegięcie

0

Neymar geniusz ;)

0

2 połowa duzooo lepsza

1

Mcfc w finale ;)))

0

:(((( ( ( ( ( ( ( ( ( ( ( (

0

Kogo obchodzi Atletico jak my dajemy du*y i musimy duże o wynik

0

Co do Barcy to nie mam wątpliwości że powalczą o zwycięstwo choć na upartego nie muszą bo zaliczka z wyjazdu a Polacy to chyba o honor by nie przegrać w taki sposób przed własną publicznością

0

Tak wkoncu my strzelilismy 2bramki na wyjedzie

0

A może ten mecz tez ustawiony jak w tenisie , podejrzana słaba gra i łomot

0

Najpierw nieuznany gol Vermy potem bramka dla Bilbao, coś jeszcze ?!

0

Wstyd by u siebie nawet nie powalczyć o medal .

0

Aga pewnie też nie da rady

0

To jak to będzie w tabeli ? Jeśli Chorwacja wygra taka przewagą to oni i Norwegia wyjdą z grupy czy jak ?

0

To samo mam , ja jakoś nie idę za kwestią ze to Polacy to trzeba oglądać i kibicować , ja idę za tym ze oglądam to co mnie interesuje i kibicuje tym których Lubie a nie dlatego że wszyscy tak robią i tak wypada , a prawda jest taka ze w każdym sporcie można by było powiedziecć oglądaj i kibicuj bo polak gra czy walczy itp , ja jestem za tym ze oglądam tylko to co naprawdę mnie emocjonuje , nie idę za tłumem , jakoś wogole nie mam wyrzutów sumienia , bo jestem w zgodzie z samą sobą :) nie oglądałam ani jednego meczu i wcale nie żałuję bo po prostu ręczna nie interesuje mnie i tyle .

3

Dziękować Betisie !

0

Haha xD módlmy się

0

Ty chyba inny mecz oglądasz niż wszyscy xD

0

Gdyby było w drugą stronę to REAL juz miałby karnego

0

Zasłużyli na choćby ten remis , a już napewno nie zasłużyli na porażkę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?