U nich to ostatnio między 80 minutą a 89 wtedy nagle się im przypomina ze trzeba wygrać mecz, choć lepiej oni liderem niż real , bo gdyby Atletico straciło pkt a jutro Real wygrał to by Fioletowi byli liderem a tego bym nie zniosła nawet przez chwilę
Pominięcie Suareza to nieporozumienie, powinno być Trio z Barcy ale co by to było gdyby w ataku byli tylko z Barcy a został pominięty Ronaldo .. płacz byłby
Chodzi mi o klasę klubu i jego osiągnięcia, Barca to klub wielki i mają prawo mieć gorszy okres jak każdy , ale zawsze się podnoszą , czasami potrzebne są zmiany, które wtedy były i wszystko zaskoczyło, a są klubu które pewnego poziomu przejść nie potrafią i to jest wyzwanie by to zmienić .
Jeśli nie na jego poziomie to niech przyjdzie i pokaże swój talent trenerski, mieć taki klub jak Barca czy Bayern i wygrywać to nie sztuka , sztuką jest przejść na wyższy poziom z klubem który w LM nie potrafi przejść pewnej bariery, to jest wyzwanie , które może podjąć Pep przychodząc do City. Wtedy by pokazał na co go tak naprawdę stać , liga angielska tez do łatwych nie należy więc wyzwanie nr 2.
Jak dla mnie to nie ma większego znaczenia bo nie lubię go ani też całej reprezentacji, nie oglądam reprezentacji wiec nie interesuje mnie to jak gra i gdzie . Mnie interesują tylko klubowe rozgrywki jeśli chodzi o futbol. Reprezentacji owszem kibicuje ale w siatce bo są tam fajni ludzie , a nożna nigdy mi nie podchodzila toteż mam gdzieś to jak grają , co kto lubi. Nie każdy musi kibicować reprezentacji i ją oglądać , dla mnie przerwa reprezentacyjna to urlop od futbolu.
Polać ci ! Miałam napisać dokładnie to samo , jak gra w klubie to gra tylko dla siebie i Polska ma z tym niewiele wspólnego . Choćby nie wiem kto poszedł do Realu to nigdy bym nie kibicowala nawet w 1%. Kibic Barcy to Barcy
Ja bym się ucieszyła , nie dość że chłopak ma talent i potrafi wykreować coś fajnego to jest młody i byłby na lata , szkoda ze łapią go kontuzje bo jak jest zdrowy to potrafi grać na wysokim poziomie , poza tym ze mamy na jego pozycję zawodników to nie zaszkodzi mieć ich więcej :) W dodatku lubię go :)
Już dawno powinien dostać i nie rozumiem tego ze mimo kilku świetnych filmów wciąż go nie ma, jak nic musi coś być ponad to , gdyby było inaczej dawno by go miał , zasługuje na niego .
Jeśli Marc odejdzie to poza Masipem nie mamy nikogo , i szybko nie znajdziemy , było ciężko znaleźć tych których mamy więc pozbywanie się jednego z nich to strzał w stopę ., dziękuję i kończę temat.
Tylko ze to jest artykuł o konkretnej imprezie czyli KMŚ , w dodatku ostatnio grał dobrze i nie ma się o co przyczepić. Tylko ze jak gra tak rzadko to nie ma się co dziwić że jak już dostanie szanse to jest zdenerwowany to tylko człowiek . Gdyby nie daj Boże Barca odpadła z LM i Pucharze to Niemiec do czerwca siedziałby na ławce rezerwowych i tracił czas , ty go nie widzisz w naszym klubie to jestem ciekawa kto by grał w bramce gdyby Bravo dostał kontuzji .. Masip? To byłaby żenada ze taki klub jak nasz ma 2 bramkarza takiego ... I jestem ciekawa co powiesz za 2,3 lata czy dalej jak nie będziemy mieli klasowego bramkarza i znów trzeba będzie się tego bać jak w ostatnich latach ... Marc to najbardziej utalentowany bramkarz młodego pokolenia i z jednej strony chce by został bo to przyszłość a z drugiej wiem ze on jest ambitny i chce się rozwijać bo inaczej kariera mu przeleci między palcami , i chciałabym jeśli miałby odejść by się okazało ze jak dostał szanse gry na którą zasługuje w Liverpoolu to żeby pokazał niektórym tu ze stracili dobrego bramkarza i kto wie czy tak będzie , ja właśnie tego chce uniknąć żeby się nie przekonywać o jego talencie który wykaże tam gdzie go docenią
Nie musi do ciebie przemawiać , jeśli ma talent to musi go szlifować i się rozwijać a siedząc na ławce przez większą część sezonu tego nie uczyni bo najlepszym sprawdzianem są mecze a nie trening, twoje myślenie jest na tu i teraz ze o mamy Bravo to niech sobie Ter idzie , ale ucząc się na tym co było kiedyś trzeba myśleć przyszłościowo
Umiesz czytać? ? Odpisałes do komentarza franiu gdzie napisano ze Marc mógł zagrać w polfinale, a o ile wiem z River graliśmy w finale , w polfinale spokojnie mógł grać Niemiec na bramce , nie mam dystansu do ludzi którzy piszą coś takiego w stosunku do naszego piłkarza, bo mile to nie było dla niego, zabrzmiało jak stwierdzenie że jest taki beznadziejny ze byśmy przegrali przez niego , a wygranie LM to zasługa całej drużyny i pracy przez wiele miesięcy począwszy od fazy grupowej do finału i skończ pisać brednie ze jeden zawodnik wygrał nam LM. I nie tobie na szczęście oceniać kto jest słaby a kto dobry , skór jest u nas to nie bez powodu .
Co za brednie , tak wg twojego myślenia Mats jest tak słaby ze puściłby milion bramek i przegrlibysmy z przecietniakiem , zastanów się , bo to on bronił w LM dzięki której graliśmy na KMŚ. Jakoś wtedy bronił z duzooooo lepszymi klubami i wygraliśmy lm .
Wcale się mu nie dziwie , nie zagrał ani minuty mimo że bronił w LM dzięki której grali na KMŚ. Jest ambitny i po prostu czuje ze dostał ten medal za to ze był w kadrze , bo nie dołożył swojej cegiełki .
Jestem ciekawa jak ty na jego miejscu byś się zachował , w naszym klubie jest wiele przykładów ze siedzieli na ławce dużo czasu i nie wyszło im to na dobre , wielu tez odeszło i nie ma się co dziwić , to że ktoś jest w naszym klubie nie znaczy ze ma się tym zadowolić i siedzieć , każdy powinien mieć ambicje bo czas leci i młodości ucieka, nic dziwnego że chce grać bo wiecznie młody nie będzie , nie po to przyszedł żeby podziwiać kolegów z ławki , chce grać i zasługuje na to , tak wg ciebie mamy talenty w la masi a jakoś dziwnym trafem musimy szukać bramkarzy poza nią , tyle lat były z tym problemy ,
0
Podobno do czasu rewanżu liczą się bramki
0
U nich to ostatnio między 80 minutą a 89 wtedy nagle się im przypomina ze trzeba wygrać mecz, choć lepiej oni liderem niż real , bo gdyby Atletico straciło pkt a jutro Real wygrał to by Fioletowi byli liderem a tego bym nie zniosła nawet przez chwilę
0
No nie mogę tego pojąć , to już chyba 3 mecz w którym strzelają w ostatnich minutach .. Jprdl
0
Aha..... noo ten
0
Trzymajcie się Levante, jeszcze trochę
0
Każdy pisze co innego i juz nie wiem kto ma rację
0
Brawo Artur za obronę karnego , punkt uratowany a dla Bournemouth to dużo ;)
0
Narazie 1 miejsce , jutro możemy być na 3 . Choć z zaleglym meczem ale jednak
0
Choć narazie tabela nic mi nie mówi bo Real nie grał jeszcze
0
A no to dobrze , nie znioslabym Realu przed nami aż do meczu zaległego ; p
0
Całe szczęście ze się mylę :)
0
A jak Real wygra to chyba tez nas wyprzedzi ... będą mieli tyle samo pkt ale lepszy bilans bramek , mylę się ?
0
Pominięcie Suareza to nieporozumienie, powinno być Trio z Barcy ale co by to było gdyby w ataku byli tylko z Barcy a został pominięty Ronaldo .. płacz byłby
0
Chodzi mi o klasę klubu i jego osiągnięcia, Barca to klub wielki i mają prawo mieć gorszy okres jak każdy , ale zawsze się podnoszą , czasami potrzebne są zmiany, które wtedy były i wszystko zaskoczyło, a są klubu które pewnego poziomu przejść nie potrafią i to jest wyzwanie by to zmienić .
0
Jeśli nie na jego poziomie to niech przyjdzie i pokaże swój talent trenerski, mieć taki klub jak Barca czy Bayern i wygrywać to nie sztuka , sztuką jest przejść na wyższy poziom z klubem który w LM nie potrafi przejść pewnej bariery, to jest wyzwanie , które może podjąć Pep przychodząc do City. Wtedy by pokazał na co go tak naprawdę stać , liga angielska tez do łatwych nie należy więc wyzwanie nr 2.
0
Jak dla mnie to nie ma większego znaczenia bo nie lubię go ani też całej reprezentacji, nie oglądam reprezentacji wiec nie interesuje mnie to jak gra i gdzie . Mnie interesują tylko klubowe rozgrywki jeśli chodzi o futbol. Reprezentacji owszem kibicuje ale w siatce bo są tam fajni ludzie , a nożna nigdy mi nie podchodzila toteż mam gdzieś to jak grają , co kto lubi. Nie każdy musi kibicować reprezentacji i ją oglądać , dla mnie przerwa reprezentacyjna to urlop od futbolu.
0
Polać ci ! Miałam napisać dokładnie to samo , jak gra w klubie to gra tylko dla siebie i Polska ma z tym niewiele wspólnego . Choćby nie wiem kto poszedł do Realu to nigdy bym nie kibicowala nawet w 1%. Kibic Barcy to Barcy
2
Ja bym się ucieszyła , nie dość że chłopak ma talent i potrafi wykreować coś fajnego to jest młody i byłby na lata , szkoda ze łapią go kontuzje bo jak jest zdrowy to potrafi grać na wysokim poziomie , poza tym ze mamy na jego pozycję zawodników to nie zaszkodzi mieć ich więcej :) W dodatku lubię go :)
0
Byłam pewna że po porażce Leicester , Arsenal wykorzysta szanse na lidera
2
Ale Arsenal dostał baty ; o przyznam że nie wierzyłam ze mogą stracić z pkt z Southampton a tu nie dość że przegrali to w takich rozmiarach
1
Jaki skład Katalonii?
0
Już dawno powinien dostać i nie rozumiem tego ze mimo kilku świetnych filmów wciąż go nie ma, jak nic musi coś być ponad to , gdyby było inaczej dawno by go miał , zasługuje na niego .
0
Jeśli Marc odejdzie to poza Masipem nie mamy nikogo , i szybko nie znajdziemy , było ciężko znaleźć tych których mamy więc pozbywanie się jednego z nich to strzał w stopę ., dziękuję i kończę temat.
1
Tylko ze to jest artykuł o konkretnej imprezie czyli KMŚ , w dodatku ostatnio grał dobrze i nie ma się o co przyczepić. Tylko ze jak gra tak rzadko to nie ma się co dziwić że jak już dostanie szanse to jest zdenerwowany to tylko człowiek . Gdyby nie daj Boże Barca odpadła z LM i Pucharze to Niemiec do czerwca siedziałby na ławce rezerwowych i tracił czas , ty go nie widzisz w naszym klubie to jestem ciekawa kto by grał w bramce gdyby Bravo dostał kontuzji .. Masip? To byłaby żenada ze taki klub jak nasz ma 2 bramkarza takiego ... I jestem ciekawa co powiesz za 2,3 lata czy dalej jak nie będziemy mieli klasowego bramkarza i znów trzeba będzie się tego bać jak w ostatnich latach ... Marc to najbardziej utalentowany bramkarz młodego pokolenia i z jednej strony chce by został bo to przyszłość a z drugiej wiem ze on jest ambitny i chce się rozwijać bo inaczej kariera mu przeleci między palcami , i chciałabym jeśli miałby odejść by się okazało ze jak dostał szanse gry na którą zasługuje w Liverpoolu to żeby pokazał niektórym tu ze stracili dobrego bramkarza i kto wie czy tak będzie , ja właśnie tego chce uniknąć żeby się nie przekonywać o jego talencie który wykaże tam gdzie go docenią
4
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Cules i calej redakcji fcbarca.com spędzonych w gronie rodzinnym! ♥
0
Nie musi do ciebie przemawiać , jeśli ma talent to musi go szlifować i się rozwijać a siedząc na ławce przez większą część sezonu tego nie uczyni bo najlepszym sprawdzianem są mecze a nie trening, twoje myślenie jest na tu i teraz ze o mamy Bravo to niech sobie Ter idzie , ale ucząc się na tym co było kiedyś trzeba myśleć przyszłościowo
0
Umiesz czytać? ? Odpisałes do komentarza franiu gdzie napisano ze Marc mógł zagrać w polfinale, a o ile wiem z River graliśmy w finale , w polfinale spokojnie mógł grać Niemiec na bramce , nie mam dystansu do ludzi którzy piszą coś takiego w stosunku do naszego piłkarza, bo mile to nie było dla niego, zabrzmiało jak stwierdzenie że jest taki beznadziejny ze byśmy przegrali przez niego , a wygranie LM to zasługa całej drużyny i pracy przez wiele miesięcy począwszy od fazy grupowej do finału i skończ pisać brednie ze jeden zawodnik wygrał nam LM. I nie tobie na szczęście oceniać kto jest słaby a kto dobry , skór jest u nas to nie bez powodu .
4
Co za brednie , tak wg twojego myślenia Mats jest tak słaby ze puściłby milion bramek i przegrlibysmy z przecietniakiem , zastanów się , bo to on bronił w LM dzięki której graliśmy na KMŚ. Jakoś wtedy bronił z duzooooo lepszymi klubami i wygraliśmy lm .
2
Wcale się mu nie dziwie , nie zagrał ani minuty mimo że bronił w LM dzięki której grali na KMŚ. Jest ambitny i po prostu czuje ze dostał ten medal za to ze był w kadrze , bo nie dołożył swojej cegiełki .
0
Jestem ciekawa jak ty na jego miejscu byś się zachował , w naszym klubie jest wiele przykładów ze siedzieli na ławce dużo czasu i nie wyszło im to na dobre , wielu tez odeszło i nie ma się co dziwić , to że ktoś jest w naszym klubie nie znaczy ze ma się tym zadowolić i siedzieć , każdy powinien mieć ambicje bo czas leci i młodości ucieka, nic dziwnego że chce grać bo wiecznie młody nie będzie , nie po to przyszedł żeby podziwiać kolegów z ławki , chce grać i zasługuje na to , tak wg ciebie mamy talenty w la masi a jakoś dziwnym trafem musimy szukać bramkarzy poza nią , tyle lat były z tym problemy ,