0

Podobno do czasu rewanżu liczą się bramki

0

U nich to ostatnio między 80 minutą a 89 wtedy nagle się im przypomina ze trzeba wygrać mecz, choć lepiej oni liderem niż real , bo gdyby Atletico straciło pkt a jutro Real wygrał to by Fioletowi byli liderem a tego bym nie zniosła nawet przez chwilę

0

No nie mogę tego pojąć , to już chyba 3 mecz w którym strzelają w ostatnich minutach .. Jprdl

0

Aha..... noo ten

0

Trzymajcie się Levante, jeszcze trochę

0

Każdy pisze co innego i juz nie wiem kto ma rację

0

Brawo Artur za obronę karnego , punkt uratowany a dla Bournemouth to dużo ;)

0

Narazie 1 miejsce , jutro możemy być na 3 . Choć z zaleglym meczem ale jednak

0

Choć narazie tabela nic mi nie mówi bo Real nie grał jeszcze

0

A no to dobrze , nie znioslabym Realu przed nami aż do meczu zaległego ; p

0

Całe szczęście ze się mylę :)

0

A jak Real wygra to chyba tez nas wyprzedzi ... będą mieli tyle samo pkt ale lepszy bilans bramek , mylę się ?

0

Pominięcie Suareza to nieporozumienie, powinno być Trio z Barcy ale co by to było gdyby w ataku byli tylko z Barcy a został pominięty Ronaldo .. płacz byłby

0

Chodzi mi o klasę klubu i jego osiągnięcia, Barca to klub wielki i mają prawo mieć gorszy okres jak każdy , ale zawsze się podnoszą , czasami potrzebne są zmiany, które wtedy były i wszystko zaskoczyło, a są klubu które pewnego poziomu przejść nie potrafią i to jest wyzwanie by to zmienić .

0

Jeśli nie na jego poziomie to niech przyjdzie i pokaże swój talent trenerski, mieć taki klub jak Barca czy Bayern i wygrywać to nie sztuka , sztuką jest przejść na wyższy poziom z klubem który w LM nie potrafi przejść pewnej bariery, to jest wyzwanie , które może podjąć Pep przychodząc do City. Wtedy by pokazał na co go tak naprawdę stać , liga angielska tez do łatwych nie należy więc wyzwanie nr 2.

0

Jak dla mnie to nie ma większego znaczenia bo nie lubię go ani też całej reprezentacji, nie oglądam reprezentacji wiec nie interesuje mnie to jak gra i gdzie . Mnie interesują tylko klubowe rozgrywki jeśli chodzi o futbol. Reprezentacji owszem kibicuje ale w siatce bo są tam fajni ludzie , a nożna nigdy mi nie podchodzila toteż mam gdzieś to jak grają , co kto lubi. Nie każdy musi kibicować reprezentacji i ją oglądać , dla mnie przerwa reprezentacyjna to urlop od futbolu.

0

Polać ci ! Miałam napisać dokładnie to samo , jak gra w klubie to gra tylko dla siebie i Polska ma z tym niewiele wspólnego . Choćby nie wiem kto poszedł do Realu to nigdy bym nie kibicowala nawet w 1%. Kibic Barcy to Barcy

2

Ja bym się ucieszyła , nie dość że chłopak ma talent i potrafi wykreować coś fajnego to jest młody i byłby na lata , szkoda ze łapią go kontuzje bo jak jest zdrowy to potrafi grać na wysokim poziomie , poza tym ze mamy na jego pozycję zawodników to nie zaszkodzi mieć ich więcej :) W dodatku lubię go :)

0

Byłam pewna że po porażce Leicester , Arsenal wykorzysta szanse na lidera

2

Ale Arsenal dostał baty ; o przyznam że nie wierzyłam ze mogą stracić z pkt z Southampton a tu nie dość że przegrali to w takich rozmiarach

1

Jaki skład Katalonii?

0

Już dawno powinien dostać i nie rozumiem tego ze mimo kilku świetnych filmów wciąż go nie ma, jak nic musi coś być ponad to , gdyby było inaczej dawno by go miał , zasługuje na niego .

0

Jeśli Marc odejdzie to poza Masipem nie mamy nikogo , i szybko nie znajdziemy , było ciężko znaleźć tych których mamy więc pozbywanie się jednego z nich to strzał w stopę ., dziękuję i kończę temat.

1

Tylko ze to jest artykuł o konkretnej imprezie czyli KMŚ , w dodatku ostatnio grał dobrze i nie ma się o co przyczepić. Tylko ze jak gra tak rzadko to nie ma się co dziwić że jak już dostanie szanse to jest zdenerwowany to tylko człowiek . Gdyby nie daj Boże Barca odpadła z LM i Pucharze to Niemiec do czerwca siedziałby na ławce rezerwowych i tracił czas , ty go nie widzisz w naszym klubie to jestem ciekawa kto by grał w bramce gdyby Bravo dostał kontuzji .. Masip? To byłaby żenada ze taki klub jak nasz ma 2 bramkarza takiego ... I jestem ciekawa co powiesz za 2,3 lata czy dalej jak nie będziemy mieli klasowego bramkarza i znów trzeba będzie się tego bać jak w ostatnich latach ... Marc to najbardziej utalentowany bramkarz młodego pokolenia i z jednej strony chce by został bo to przyszłość a z drugiej wiem ze on jest ambitny i chce się rozwijać bo inaczej kariera mu przeleci między palcami , i chciałabym jeśli miałby odejść by się okazało ze jak dostał szanse gry na którą zasługuje w Liverpoolu to żeby pokazał niektórym tu ze stracili dobrego bramkarza i kto wie czy tak będzie , ja właśnie tego chce uniknąć żeby się nie przekonywać o jego talencie który wykaże tam gdzie go docenią

4

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich Cules i calej redakcji fcbarca.com spędzonych w gronie rodzinnym! ♥

0

Nie musi do ciebie przemawiać , jeśli ma talent to musi go szlifować i się rozwijać a siedząc na ławce przez większą część sezonu tego nie uczyni bo najlepszym sprawdzianem są mecze a nie trening, twoje myślenie jest na tu i teraz ze o mamy Bravo to niech sobie Ter idzie , ale ucząc się na tym co było kiedyś trzeba myśleć przyszłościowo

0

Umiesz czytać? ? Odpisałes do komentarza franiu gdzie napisano ze Marc mógł zagrać w polfinale, a o ile wiem z River graliśmy w finale , w polfinale spokojnie mógł grać Niemiec na bramce , nie mam dystansu do ludzi którzy piszą coś takiego w stosunku do naszego piłkarza, bo mile to nie było dla niego, zabrzmiało jak stwierdzenie że jest taki beznadziejny ze byśmy przegrali przez niego , a wygranie LM to zasługa całej drużyny i pracy przez wiele miesięcy począwszy od fazy grupowej do finału i skończ pisać brednie ze jeden zawodnik wygrał nam LM. I nie tobie na szczęście oceniać kto jest słaby a kto dobry , skór jest u nas to nie bez powodu .

4

Co za brednie , tak wg twojego myślenia Mats jest tak słaby ze puściłby milion bramek i przegrlibysmy z przecietniakiem , zastanów się , bo to on bronił w LM dzięki której graliśmy na KMŚ. Jakoś wtedy bronił z duzooooo lepszymi klubami i wygraliśmy lm .

2

Wcale się mu nie dziwie , nie zagrał ani minuty mimo że bronił w LM dzięki której grali na KMŚ. Jest ambitny i po prostu czuje ze dostał ten medal za to ze był w kadrze , bo nie dołożył swojej cegiełki .

0

Jestem ciekawa jak ty na jego miejscu byś się zachował , w naszym klubie jest wiele przykładów ze siedzieli na ławce dużo czasu i nie wyszło im to na dobre , wielu tez odeszło i nie ma się co dziwić , to że ktoś jest w naszym klubie nie znaczy ze ma się tym zadowolić i siedzieć , każdy powinien mieć ambicje bo czas leci i młodości ucieka, nic dziwnego że chce grać bo wiecznie młody nie będzie , nie po to przyszedł żeby podziwiać kolegów z ławki , chce grać i zasługuje na to , tak wg ciebie mamy talenty w la masi a jakoś dziwnym trafem musimy szukać bramkarzy poza nią , tyle lat były z tym problemy ,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?