Suchar dnia Hahahahahaha xD przepraszam bardzo a czego im w tym momencie ma zazdrościć ?! No może czasu wolnego którego będą mieć więcej w czasie gdy my będziemy grać w Pucharze Króla xD
Kurcze mam nadzieję że absencja Neya nie będzie tak widoczna , patrząc na to jak grał w ostatnich dniach to obawy są ze będzie go brakować , oby w tym czasie Leo wrócił do optymalnej dyspozycji
Miło że u nas Luis się zmienił i ze jest mu dobrze : ) przyznam że jak usłyszałam ze będzie u nas grał to nie byłam zadowolona , nie lubiłam go za jego zachowanie , ale odkąd dołączył do nas to jest inny , nie daje się łatwo sprowokować i robi swoje , tak jak obiecał Barcelonie jest spokojny i nie "gryzie" innych xD To cieszy ze mogłam zmienić o nim zdanie i ze u na stał się lepszym człowiekiem i piłkarzem :)
Twoje myślenie jest śmieszne , nie każdy jest cichą myszką, są osoby które chcą wyrazić swoje zdanie i nie ma w tym nic złego jeśli nie obraża rywala a nie obraził , i co za brednie ze jak jest piłkarzem to nie może być kibicem ?! Można i to i to. I myślę że Dani ma w nosie to czy ktoś na niego gwizdze czy nie bo jego obchodzi gra i dobro drużyny. A kwestia ze nie jest Hiszpanem może i nie ma znaczenia ale to ze jest ciemnoskory juz ma bo jak wiadomo rasizm tam jest zjawiskiem powszechnym. Nie rozumiem tego ataku na niego jakby nie wiem jakie zle i obraźliwe słowa powiedział , jak przeczytałam pierwszy twój komentarz z takim atakiem na to , to myślałam że to kibic Realu i tylko udaje Cule. Bo nie wiem skąd takie oburzenie skoro nie było tu jakichś brzydkich słów .
Zapytali to odpowiedział , czemu nie, to się ceni ze mówi szczerze co myśli , nikogo nie obraził , wolny kraj wiec można mówić co się chce , zwłaszcza jeśli dotyczy to rozgrywek w których sam bierze udział , taka sprawa to kwestia sprawiedliwości i tego by ponieśli karę ,
Ok klub dostał ale zawodnik tłumaczy się ze do niego ta informacja nie dotarła a powinna i juz mają usprawiedliwienie ze skoro on nie dostał pisma to nie mają prawa karać
Coraz bardziej wątpliwe by Real dostał karę , na fioletowej piszą ze zawodnik nie dostał informacji i wg prawa nie powinno się go karać jeśli informacja nie dotarła wprost do niego , prawnicy Realu idą w zaparte i coś czuje ze wyjdą z tego obronną ręką , szkoda ze jedni mogą wiecej a inni nie .
Co za głąby głosują na Ronaldo na 2 miejscu to ja nie mam słów , gdzie Ci ludzie mają oczy , niby osoby z branży a głosują z automatu na nazwisko , gdyby było inaczej to nie byłoby tak wysoko Ronaldo . Wiadomo już ze Ney będzie 3 ... mimo że wygrał tyle samo co Leo i strzelił tyle bramek ..,.. fajne sprawiedliwe głosowanie ...nie ma co
Ronaldo w tej top 3 to już z automatu wstawiają , mimo że nie wygrał nic z drużyną to za nazwisko być musi , moje marzenie to MNS w top 3 ale to musieliby głosować ludzie nie kierujący się sympatią a tym co sportowe (patrząc na głosowanie Lewandowskiego i Nawalki odrazu wiadomo ze jest inaczej) liczę choć ze będzie Leo i Ney , temu drugiemu się należy za to co robił w tym roku jak się poprawił i to juz dla niego duże wyróżnienie , wiadomo Leo to po za dyskusją
Mam nadzieje ze Ney zostanie z nami na lata , po pierwsze bardzo go lubię jako osobę wnosi wiele pozytywnej energii do zespołu i widać ze jest bardzo lubiany a po drugie i najważniejsze to wspaniały piłkarz i czuje się u nas świetnie i co widać jego gra jest coraz lepsza :) jest młody i wiele przed nim i mam nadzieje ze zdobędzie z nami jeszcze wiele trofeów
Całe szczęście ze u Vermy to nic wielkiego, już dosyć się chłopak nacierpial , co do Sergi to oby wszystko poszło dobrze i szybko wrócił na mecz z Sociedad nie musi się spieszyć będą w tym sezonie ważniejsze mecze gdzie będzie potrzebny
0
I znów będzie ze Mats puścił bramę a to akurat najmniej jego wina ..
0
Suchar dnia Hahahahahaha xD przepraszam bardzo a czego im w tym momencie ma zazdrościć ?! No może czasu wolnego którego będą mieć więcej w czasie gdy my będziemy grać w Pucharze Króla xD
0
Kurcze mam nadzieję że absencja Neya nie będzie tak widoczna , patrząc na to jak grał w ostatnich dniach to obawy są ze będzie go brakować , oby w tym czasie Leo wrócił do optymalnej dyspozycji
10
Ależ będzie zachwyt bo Ronaldo strzelił tyle bramek z tak "groźnym" rywalem. Pokłony przed Panem ...
6
Miło że u nas Luis się zmienił i ze jest mu dobrze : ) przyznam że jak usłyszałam ze będzie u nas grał to nie byłam zadowolona , nie lubiłam go za jego zachowanie , ale odkąd dołączył do nas to jest inny , nie daje się łatwo sprowokować i robi swoje , tak jak obiecał Barcelonie jest spokojny i nie "gryzie" innych xD To cieszy ze mogłam zmienić o nim zdanie i ze u na stał się lepszym człowiekiem i piłkarzem :)
0
Brawo Ney :) !!
0
Tylko się nie poplacz , dzieciak a nie facet , jakoś innym to nie przeszkadza, z resztą nie napisał ani słowa ze chodzi o real xD
9
Twoje myślenie jest śmieszne , nie każdy jest cichą myszką, są osoby które chcą wyrazić swoje zdanie i nie ma w tym nic złego jeśli nie obraża rywala a nie obraził , i co za brednie ze jak jest piłkarzem to nie może być kibicem ?! Można i to i to. I myślę że Dani ma w nosie to czy ktoś na niego gwizdze czy nie bo jego obchodzi gra i dobro drużyny. A kwestia ze nie jest Hiszpanem może i nie ma znaczenia ale to ze jest ciemnoskory juz ma bo jak wiadomo rasizm tam jest zjawiskiem powszechnym. Nie rozumiem tego ataku na niego jakby nie wiem jakie zle i obraźliwe słowa powiedział , jak przeczytałam pierwszy twój komentarz z takim atakiem na to , to myślałam że to kibic Realu i tylko udaje Cule. Bo nie wiem skąd takie oburzenie skoro nie było tu jakichś brzydkich słów .
22
Zapytali to odpowiedział , czemu nie, to się ceni ze mówi szczerze co myśli , nikogo nie obraził , wolny kraj wiec można mówić co się chce , zwłaszcza jeśli dotyczy to rozgrywek w których sam bierze udział , taka sprawa to kwestia sprawiedliwości i tego by ponieśli karę ,
3
Uwielbiam czytać jego wypowiedzi, zawsze jest szczery i mówi co mu leży na sercu :)
0
To jeszcze długo nie będziesz mogła plusowac, aż pół roku niestety , ja wciąż czekam na te możliwość , nie ma za co :)
0
Znalazło by się pewnie więcej , z Barcy B czy eks barcelonistow :)
5
A ja mogę ci kilka podać :)
@andresiniesta8
@3gerardpique
@rafinha
@danialvesd2
@marcbartra
@jordialba
@neymarjr
@mascherano
@luissuarez9
@c1audiobravo
@sergiroberto10
@thomasvermaelen
@ivanrakitic
@mterstegen1
@ardaturan
@sandroramirez9
@munirhaddadi
2
Awww jak pięknie mówi :)
0
Oby TaK było i by sprawiedliwości stała się zadość . Wtedy pokażą ze nie ważne jaki klub to jest równe traktowanie
0
Ok klub dostał ale zawodnik tłumaczy się ze do niego ta informacja nie dotarła a powinna i juz mają usprawiedliwienie ze skoro on nie dostał pisma to nie mają prawa karać
7
Coraz bardziej wątpliwe by Real dostał karę , na fioletowej piszą ze zawodnik nie dostał informacji i wg prawa nie powinno się go karać jeśli informacja nie dotarła wprost do niego , prawnicy Realu idą w zaparte i coś czuje ze wyjdą z tego obronną ręką , szkoda ze jedni mogą wiecej a inni nie .
0
Zaraz po Barcelonie która jest numero uno, lubię City i kibicuje im, o ile Pepa mogą mieć jestem za o tyle te ploty o Leo z palca wyssane
0
I dobrze :) może to zamknie te ploty, a to ze chce mieszkać obok Leo i Luisa tylko potwierdza jak dobre relacje panują miedzy naszym Trio :)
0
Oby to nic poważnego i na LM był gotowy #VamosMats
1
Niby nic wielkiego a cieszy taki miły gest :)
0
Co za głąby głosują na Ronaldo na 2 miejscu to ja nie mam słów , gdzie Ci ludzie mają oczy , niby osoby z branży a głosują z automatu na nazwisko , gdyby było inaczej to nie byłoby tak wysoko Ronaldo . Wiadomo już ze Ney będzie 3 ... mimo że wygrał tyle samo co Leo i strzelił tyle bramek ..,.. fajne sprawiedliwe głosowanie ...nie ma co
0
Ronaldo w tej top 3 to już z automatu wstawiają , mimo że nie wygrał nic z drużyną to za nazwisko być musi , moje marzenie to MNS w top 3 ale to musieliby głosować ludzie nie kierujący się sympatią a tym co sportowe (patrząc na głosowanie Lewandowskiego i Nawalki odrazu wiadomo ze jest inaczej) liczę choć ze będzie Leo i Ney , temu drugiemu się należy za to co robił w tym roku jak się poprawił i to juz dla niego duże wyróżnienie , wiadomo Leo to po za dyskusją
7
Dziś urodziny naszego kochanego klubu !!! WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO BARCA !!!!! ♥
0
Miło się czyta takie wypowiedzi :)
0
Aż miło patrzeć na takie oceny :) Visca El Barca ♥
0
Ney !!!! BRAWO !!!
0
Mam nadzieje ze Ney zostanie z nami na lata , po pierwsze bardzo go lubię jako osobę wnosi wiele pozytywnej energii do zespołu i widać ze jest bardzo lubiany a po drugie i najważniejsze to wspaniały piłkarz i czuje się u nas świetnie i co widać jego gra jest coraz lepsza :) jest młody i wiele przed nim i mam nadzieje ze zdobędzie z nami jeszcze wiele trofeów
4
Ci z fioletu to tak słabą stronę mają , masakra , a już myślałam że posmieje się a tu błąd i nie da się wejść
24
Całe szczęście ze u Vermy to nic wielkiego, już dosyć się chłopak nacierpial , co do Sergi to oby wszystko poszło dobrze i szybko wrócił na mecz z Sociedad nie musi się spieszyć będą w tym sezonie ważniejsze mecze gdzie będzie potrzebny