barcfan223
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi ma diete śródziemnomorska
5
3329 dni bez bramki mashe
0
Mozna żądać zwrotu za pakiet eleven przy takiej amatorce ?
0
Kolega wystawia papiery i robi szkolenia na trenera to coś tam wiem o tym
0
Nieee jak ronaldo dostaje to nie obchodzą . Hipokryzja
1
Dla rozrywki jest ok , jeszcze gladiator mimo że trwa 3h :D
1
Kong już jest na torrentach
0
Polecam p9 lite użytkuje od wakacji jest bardzo spoko a przesiadlem się z lg g4 więc klasę wyższy telefon Ale płyta główna padla w nim
0
Nie dziala mi ten kod na elevensports.pl , wie ktoś co robic?
0
Albo Sony Vegas z torrentow :)
0
"Lewy lepszy" :D
0
Zostałeś zacytowany na antenie
0
Ja dostałem bana za nic , odwolalem się , odblokowali konto , I gram znów od jakiegoś tygodnia . W tym wszystkim najbardziej żałuję tego że się odwolalem . Ta gra to dno
1
Huawei p9 lite , karta sim+ karta sim/karta pamięci
0
http://forum.rojadirecta.es/showthread.php?297855-FUTBOL-UCL-16-17-R16-2nd-leg-Barcelona-vs-Paris-Saint-Germain-08-03-2017&s=92d483091f6d444b306f1348d1fe3102
0
Bale piętnaście
0
Pisałem do kolegi że jeszcze się nie cieszę bo dużo czasu zostało :/ właśnie w tej sekundzie
0
Laca ? Nie gram dużo na wrzutki A różne wykorzystuje wrzucajac na bliższy słupek i zwykle Ben yedder to kończy , bramkarz najczęściej ma wylew
0
Jeśli pytasz o fife , to dla mnie tylko laca . Miałem go kiedyś , sprzedałem , kupiłem sturridge , vardyego i lukaku. Pogralem , i znów wróciłem do lacy bo ich bił na głowę. Jak masz hajs to obok daj Ben yedder if A z tylu kante Ben arfa i matuidi
0
Nie interesuje się za bardzo koszykówką , ale ten gość robił niesamowite rzeczy . Jest obecnie ktoś kto gra podobnie ?
2
Jednym ? A wcześniej jak Barca grała ? Dobrze ?
0
Tak , jesteśmy
0
Żartujesz chyba ? On i wyciąganie wniosków?
1
Hahaha przy tym nicku fajnie to wyglada
0
Lepiej nie , oszczędź sobie tego widoku
2
I strzel 5 bramek ...
6
https://zapodaj.net/b7c994020e638.png.html
Maska rafinhii :)
0
Nie grales to nawet nie zaczynaj , szajs niesamowity :D taka kasa za gre w której dostajesz bana za sprzedaż zawodników na których jest zapotrzebowanie na rynku
0
Ja jakiś słaby nie jestem a ostatnio seria zwycięstw , położyłem się spać i rano przegralem 5 spotkań z rzędu zwykle po 4:0 . Więc nie szukalbym tu winy u siebie
0
Szybko do buka następny gol strzela mashe !! :D