0

Messi ma diete śródziemnomorska

5

3329 dni bez bramki mashe

0

Mozna żądać zwrotu za pakiet eleven przy takiej amatorce ?

0

Kolega wystawia papiery i robi szkolenia na trenera to coś tam wiem o tym

0

Nieee jak ronaldo dostaje to nie obchodzą . Hipokryzja

1

Dla rozrywki jest ok , jeszcze gladiator mimo że trwa 3h :D

1

Kong już jest na torrentach

0

Polecam p9 lite użytkuje od wakacji jest bardzo spoko a przesiadlem się z lg g4 więc klasę wyższy telefon Ale płyta główna padla w nim

0

Nie dziala mi ten kod na elevensports.pl , wie ktoś co robic?

0

Albo Sony Vegas z torrentow :)

0

"Lewy lepszy" :D

0

Zostałeś zacytowany na antenie

0

Ja dostałem bana za nic , odwolalem się , odblokowali konto , I gram znów od jakiegoś tygodnia . W tym wszystkim najbardziej żałuję tego że się odwolalem . Ta gra to dno

1

Huawei p9 lite , karta sim+ karta sim/karta pamięci

0

Bale piętnaście

0

Pisałem do kolegi że jeszcze się nie cieszę bo dużo czasu zostało :/ właśnie w tej sekundzie

0

Laca ? Nie gram dużo na wrzutki A różne wykorzystuje wrzucajac na bliższy słupek i zwykle Ben yedder to kończy , bramkarz najczęściej ma wylew

0

Jeśli pytasz o fife , to dla mnie tylko laca . Miałem go kiedyś , sprzedałem , kupiłem sturridge , vardyego i lukaku. Pogralem , i znów wróciłem do lacy bo ich bił na głowę. Jak masz hajs to obok daj Ben yedder if A z tylu kante Ben arfa i matuidi

0

Nie interesuje się za bardzo koszykówką , ale ten gość robił niesamowite rzeczy . Jest obecnie ktoś kto gra podobnie ?

2

Jednym ? A wcześniej jak Barca grała ? Dobrze ?

0

Tak , jesteśmy

0

Żartujesz chyba ? On i wyciąganie wniosków?

1

Hahaha przy tym nicku fajnie to wyglada

0

Lepiej nie , oszczędź sobie tego widoku

2

I strzel 5 bramek ...

6

0

Nie grales to nawet nie zaczynaj , szajs niesamowity :D taka kasa za gre w której dostajesz bana za sprzedaż zawodników na których jest zapotrzebowanie na rynku

0

Ja jakiś słaby nie jestem a ostatnio seria zwycięstw , położyłem się spać i rano przegralem 5 spotkań z rzędu zwykle po 4:0 . Więc nie szukalbym tu winy u siebie

0

Szybko do buka następny gol strzela mashe !! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?