barcfan223
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie nie :) Ale w moim przypadku raczej wynika to z tego ze jest pełnia gdyż rano muszę wstać
1
Ja mam miasto nocą i całkiem ładnie to wygląda ,łatwo się dba a przyklejalem sam i jest świetnie. Jeszcze być może będziesz musiał przetrzeć ściany papierem w zależności od tego czy były gipsowane czy szpachlowanie :P żeby nie było grudek jakie są po szpachli
1
Sprawdź czy masz idealnie równe ściany , inaczej sprawa się komplikuje.
0
http://fangol.pl/view/167848/lavezzi-w-meczu-z-usa
1
ok , nie wiem czy wiarygodne źródło ale ; http://fangol.pl/view/167848/lavezzi-w-meczu-z-usa
0
Wie ktoś u jakiego buka można postawić na drużynę która wygra całe Copa Ameryka ?
0
ja rzadko się tutaj udzielam , i nie szukam spiny , ale w tym wypadku to nie my mamy ten problem . luz
0
zadowolony jesteś ? zamiast udzielić odpowiedzi pozostawiając tą mądrość dla siebie , stworzyłeś niepotrzebnych 5 postów , a mój jest 6 . Mam nadzieje że Szwedzcy obrońcy nie są w żaden sposób urażeni że tak chciał człowiek ich pominąć, bo to by było coś strasznego .
@mich_I a co do meczu to Ibra nie zagrał rewelacyjnie , troche tak jak by mu sie nie chciało , mało pressingu , męczyli się przez 87 min ze sobą
0
Dwa wolne dwa w mur ..
0
Chyba nie wiedzą gdzie jest kamera:)
0
A di Maria? Nie ma wielu skrzydłowych , to fakt ,ale może ktoś z naszych by tam wypalił. Mamy turana i rafe :D
0
Dybala i Pogba ? :)
3
Gdyby on pracował w PZPN to bym był chociaż na jedym meczu polski :D (zwykła firma wod kan zakłada panele słoneczne itd )
1
Wujek akurat dostał z firmy za darmo bilet i narazie się zastanawia :D
0
Panie , Panowie , pomóżcie. Wie ktoś jakie są pakiety , u jakich operatorów , abym mógł kontaktować się z dziewczyną w Niemczech ? Dobrze by było jeśli byłby to pakiet na sms-y albo internet
0
dziwne że nie są w jakimś dobrym klubie :D
0
Panowie macie już jakieś odpowiedzi z tego polskiego ?
1
Dokładnie tak , u mnie w liceum dają dwa jeśli ktoś ma do poprawki więcej niż dwa przedmioty żeby mógł poprawić w sierpniu i nie powtarzać klasy
1
Creed: narodziny legendy ?
1
nie ma sie co łamać , ja jestem juz po trzech operacjach na kolano :D i właśnie w tej chwili łykam tabletki przeciwbolowe a mineły już 3 lata od ostatniej :D będzię dobrze ! :P
3
zszywają ją . Mathieu ma chyba podobną kontuzję ? :D
A na polski fundusz zdrowia to kolega sobie sprawił takie coś i po 2 msc normalnie biegał po rehabilitacji którą sam sobie musiał prowadzić :D
2
Nigdy nie czeka się z kontuzją kolana (sytuacja z życia mojego - zlamalem kość w kolanie , do gipsu , pojechałem po tyg na kontrolę do innego szpitala , okazało się że sprawa jest skomplikowana i w efekcie 3 operacje i brak sprawności mimo że mija 3 rok :) )
1
Szybkie pytanie , ktoś ćwiczy na siłowni i ma staż większy niż rok ? Proszę o odzew na pw
0
Kurcze , 500 zl żeby 4 razy na sobie mieć ...
0
no i jak ci poszło , stres był ?
1
dodatkowo zostałem wkręcony do przemówienia na rozdaniu świadectw więc pewnie bez się nie obejdzie , a planowałem granatowe spodnie z hm i marynarke z topsecret ale zbyt luźno jak na taka okazje moim zdaniem :D
2
panowie , panie , jak tam nastroje przed matura? jest motywacja czy nie chce wam sie tak samo jak mi ? :D nie mam nawet garnituru jeszcze :D jak myślicie ile trzeba za takowy zapłacić?
0
Bynajmniej to zaprzeczenie , proszę , zwroc na to uwage
4
Smacznego. ;)
14
Navas ma 186 cm wzrostu a Ronaldo 185 cm , co doskonale widać na ostatnim zdjęciu :D