0

Nie nie :) Ale w moim przypadku raczej wynika to z tego ze jest pełnia gdyż rano muszę wstać

1

Ja mam miasto nocą i całkiem ładnie to wygląda ,łatwo się dba a przyklejalem sam i jest świetnie. Jeszcze być może będziesz musiał przetrzeć ściany papierem w zależności od tego czy były gipsowane czy szpachlowanie :P żeby nie było grudek jakie są po szpachli

1

Sprawdź czy masz idealnie równe ściany , inaczej sprawa się komplikuje.

1

ok , nie wiem czy wiarygodne źródło ale ; http://fangol.pl/view/167848/lavezzi-w-meczu-z-usa

0

Wie ktoś u jakiego buka można postawić na drużynę która wygra całe Copa Ameryka ?

0

ja rzadko się tutaj udzielam , i nie szukam spiny , ale w tym wypadku to nie my mamy ten problem . luz

0

zadowolony jesteś ? zamiast udzielić odpowiedzi pozostawiając tą mądrość dla siebie , stworzyłeś niepotrzebnych 5 postów , a mój jest 6 . Mam nadzieje że Szwedzcy obrońcy nie są w żaden sposób urażeni że tak chciał człowiek ich pominąć, bo to by było coś strasznego .

@mich_I a co do meczu to Ibra nie zagrał rewelacyjnie , troche tak jak by mu sie nie chciało , mało pressingu , męczyli się przez 87 min ze sobą

0

Dwa wolne dwa w mur ..

0

Chyba nie wiedzą gdzie jest kamera:)

0

A di Maria? Nie ma wielu skrzydłowych , to fakt ,ale może ktoś z naszych by tam wypalił. Mamy turana i rafe :D

0

Dybala i Pogba ? :)

3

Gdyby on pracował w PZPN to bym był chociaż na jedym meczu polski :D (zwykła firma wod kan zakłada panele słoneczne itd )

1

Wujek akurat dostał z firmy za darmo bilet i narazie się zastanawia :D

0

Panie , Panowie , pomóżcie. Wie ktoś jakie są pakiety , u jakich operatorów , abym mógł kontaktować się z dziewczyną w Niemczech ? Dobrze by było jeśli byłby to pakiet na sms-y albo internet

0

dziwne że nie są w jakimś dobrym klubie :D

0

Panowie macie już jakieś odpowiedzi z tego polskiego ?

1

Dokładnie tak , u mnie w liceum dają dwa jeśli ktoś ma do poprawki więcej niż dwa przedmioty żeby mógł poprawić w sierpniu i nie powtarzać klasy

1

Creed: narodziny legendy ?

1

nie ma sie co łamać , ja jestem juz po trzech operacjach na kolano :D i właśnie w tej chwili łykam tabletki przeciwbolowe a mineły już 3 lata od ostatniej :D będzię dobrze ! :P

3

zszywają ją . Mathieu ma chyba podobną kontuzję ? :D
A na polski fundusz zdrowia to kolega sobie sprawił takie coś i po 2 msc normalnie biegał po rehabilitacji którą sam sobie musiał prowadzić :D

2

Nigdy nie czeka się z kontuzją kolana (sytuacja z życia mojego - zlamalem kość w kolanie , do gipsu , pojechałem po tyg na kontrolę do innego szpitala , okazało się że sprawa jest skomplikowana i w efekcie 3 operacje i brak sprawności mimo że mija 3 rok :) )

1

Szybkie pytanie , ktoś ćwiczy na siłowni i ma staż większy niż rok ? Proszę o odzew na pw

0

Kurcze , 500 zl żeby 4 razy na sobie mieć ...

0

no i jak ci poszło , stres był ?

1

dodatkowo zostałem wkręcony do przemówienia na rozdaniu świadectw więc pewnie bez się nie obejdzie , a planowałem granatowe spodnie z hm i marynarke z topsecret ale zbyt luźno jak na taka okazje moim zdaniem :D

2

panowie , panie , jak tam nastroje przed matura? jest motywacja czy nie chce wam sie tak samo jak mi ? :D nie mam nawet garnituru jeszcze :D jak myślicie ile trzeba za takowy zapłacić?

0

Bynajmniej to zaprzeczenie , proszę , zwroc na to uwage

4

Smacznego. ;)

14

Navas ma 186 cm wzrostu a Ronaldo 185 cm , co doskonale widać na ostatnim zdjęciu :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?