barcfan223
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
domyśliłem się , ale komentator powiedział że było to w 2003 roku
2
ahahahhahaha właśnie powiedział że w 2003 roku neymar strzelił bramke dla barcy w meczu z celtikiem :D
1
Sędzia wbiega do bramki ? :D
10
Ahahhahahahhahahahaha , śmiało bierz. Są licencje pilota ? Sam bym wziął hahah
3
Poczytaj trochę książek jak to wszystko wygląda od strony zawodników.... ibra w swojej książce opowiada jak na prezentacji w Barcelonie ciagle mowili mu co ma robic i on tez calowal herb
1
szybko usuwaj bo bedzie ban :(
0
Podpinam sie i prosze na pw bo banuja za to
0
Kurczak kasza jaglana i warzywa z miodem
0
Szybkie pytanie , czy oplaca sie kupić pakiet eleven na iplii czy bardziej na player tvn ? Wykupiony pakiet dziala tu i tu ?
0
Ja kiedyś pytalem ciebie jak sie on sprawuje i już nie mam tego telefonu gdyż padla płyta główna .. byl u mnie 4 msc a teraz kupilem Huawei p9 lite i nie jest az tak dużo gorszy w porównaniu do g4 a pod względem baterii jest nawet o wiele lepszy
0
Hamowanie biegami psuje dwumas ?
1
To sprawdź fryzure Douglasa
1
Wybieram sie wlasnie na wycieczkę rowerową i za oknem jest 8 stopni .. Tylko 8 stopni .
3
A on nie jest zawieszony?
1
Mam do kina najbliższego 60 km i nie uśmiecha mi sie tyle wydać na ten ponoć średni film :D miałem ochotę dzis go pooglądać ale pewnie nie ma nigdzie :(
1
Oglądał ktos legion samobójców gdzies w internecie ?
0
Ma ktoś jakiś link do meczu Barcy?
0
miał ktoś problem bootowaniem w lg g4 ? prawdopodobnie padła płyta główna ale gdzie można ją kupić ? nie mam w nim gwarancji gdyż jest z drugiej ręki i serwis odpada ..
0
Ja to czytam ale nie robię konta bo nie dam im zarobić :D
0
rozciąganie , posiłek , i sen :P albo "if you want to be the best , fak the rest" :D
0
Mało estetyczne ale pomysł dobry , nie będzie tak łatwo ukryć jakiegoś ładunku
0
9gag (15znaków )
0
o co chodzi? o dupy czy co?
0
kiedys tam była taka reklama bodajże fify w której jakiemuś angolowi Messi pomógł wybrać formacje i on tam rozmawiał z wieloma trenerami i z łowcą talentów z Barcy , który mówił że Munir to 9 , i ma cechy prawdziwej 9 , więc ja mu wierzę ;)
1
Dzięki któremu Bogu , jeśli można wiedzieć ? :)
0
Miał zostać kupiony Ale sezon skończyć w swojej lidze
0
co nie ? przecież reprezentacje to to samo co kluby ! NO JAK ON MOŻE
0
Sprawdź co znaczy bynajmniej
0
Ja też oglądałem akurat wczoraj :D zrobił na mnie dobre wrażenie ale po opiniach widziałem że film nie podoba się komiksiarzom i fanom tradycyjnego przedstawienia tych bohaterów. Dla mnie spoko film dobrze się bawilem
0
Co znaczy cieszynka Pogby ?