0

Nie ma żadnego regulaminu w tej szatni , i jest to szatnia od sali gimnastycznej

0

Od kogo ? :/ (15)

2

Dziś na uczelni ktoś ukradł mi buty w szatni . 21 wiek .

0

Zrobil to !!!!!!

0

Nie wyczymie tego

0

no już nie :D

0

Te niskonapieciowe nie współgrają z kartą graficzną więc na takim lapku gdzie na niskich powinien pójść chociażby wiedzmin , będzie z nim problem. Dlatego pytam gdyż specem nie jestem w tej dziedzinie a z rzeczy na których mi zalezy w laptopie to i5 hq ew jakis inny ale nie z u , i grafika 940/950/960.

0

Ale i5 hq ciężko spotkać w tych za 2200 bo tam są same z końcówką u a to sa niskonapieciowe i nadają sie do niczego

0

Polecacie tego laptopa ? Ma ktos tego laptopa ? Jak go oceniacie ? https://saturn.pl/komputery-i-tablety/laptop-lenovo-ideapad-700-15isk-czarny-80ru002xpb-80ru00gvpb?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml
Ew cos w podobnej kasie ale najlepiej do 3 tys

1

Polecam choćby i nawet ze względu na baterię

1

Trenuj małą piłką

5

https://www.instagram.com/p/BLMeq0sBjyu/

Ja to tylko tu zostawiam :D ...

4

Bo murzynowie sa zbyt biedni i jak juz leci jakis to najpewniej jest pilotem ?

3

Depor zaplaci rachunek chyba :D

0

Dopiero zaczynam swoją przygode ze studiami i napisane jest na rozkladzie zajęć ze we czwartek z powodu inauguracji od 17 sa godziny rektorskie więc nie wiem o co chodzi i czy isc na to :D

0

Kolego a wytłumaczysz mi co to zajęcia rektorskie ?

0

mam niezłego peceta juz ale akademik .. musze mieć coś przenośnego

0

No wlasnie wiem ze to jest juz laptop całkiem ok , i mozna by bylo jeszcze dołożyć pare zł , ale w tej cenie chciałbym miec go z FIFA :D a na dysku ile oszczędze , 50 zl ?

0

Panowie , czy dałoby sie zrezygnować z czegoś w tym laptopie żeby cos z ceny spadł ? Myślałem o dysku żeby go zmniejszyć , a moze na tym secie z innej firmy będzie tańszy ? http://allegro.pl/bialy-lenovo-700-15-i5-6300hq-1000gb-fhd-gtx950m-i6528368967.html

1

Roberto nie pozwala tęsknić za danim. :)

1

Tez to ogladalem :D zastanawiam sie nad jakims tupolewem :D

0

Szacunek , Totti uczy sie polskiego

1

Mam to samo , jest tylko "więcej informacji" i przenosi do pełnej wersji

1

Jest przecież rewanż z nimi .. tam na pewno zagrają rezerwy

1

Jakich jeszcze podstawowych slow po angielsku nie znasz ?

0

zamęczą się chłopaki :(

0

też szukam teraz i sprawdź ostatnią bramke Kamila Wilczka bo net mi muli :D

0

jakiś mlody polak może w anderlechcie ktoś ? Gra tam ktoś od nas ? Coś mi sie obiło o uszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?