barcfan223
Dołączył/a: styczeń 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma żadnego regulaminu w tej szatni , i jest to szatnia od sali gimnastycznej
0
Od kogo ? :/ (15)
2
Dziś na uczelni ktoś ukradł mi buty w szatni . 21 wiek .
0
Zrobil to !!!!!!
0
Nie wyczymie tego
0
no już nie :D
0
Te niskonapieciowe nie współgrają z kartą graficzną więc na takim lapku gdzie na niskich powinien pójść chociażby wiedzmin , będzie z nim problem. Dlatego pytam gdyż specem nie jestem w tej dziedzinie a z rzeczy na których mi zalezy w laptopie to i5 hq ew jakis inny ale nie z u , i grafika 940/950/960.
0
Ale i5 hq ciężko spotkać w tych za 2200 bo tam są same z końcówką u a to sa niskonapieciowe i nadają sie do niczego
0
Polecacie tego laptopa ? Ma ktos tego laptopa ? Jak go oceniacie ? https://saturn.pl/komputery-i-tablety/laptop-lenovo-ideapad-700-15isk-czarny-80ru002xpb-80ru00gvpb?utm_source=ceneo&utm_medium=cpc&utm_term=ceneo&utm_campaign=xml
Ew cos w podobnej kasie ale najlepiej do 3 tys
1
Polecam choćby i nawet ze względu na baterię
1
Trenuj małą piłką
5
https://www.instagram.com/p/BLMeq0sBjyu/
Ja to tylko tu zostawiam :D ...
4
Bo murzynowie sa zbyt biedni i jak juz leci jakis to najpewniej jest pilotem ?
5
Prosze bardzo :D https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14572431_310154022681726_3525079150044619987_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=274146c2db2b6fe6d6a23ed5decb30be&oe=58A6E8CA
3
Depor zaplaci rachunek chyba :D
7
https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/14572431_310154022681726_3525079150044619987_n.jpg?efg=eyJpIjoidCJ9&oh=274146c2db2b6fe6d6a23ed5decb30be&oe=58A6E8CA
0
Dopiero zaczynam swoją przygode ze studiami i napisane jest na rozkladzie zajęć ze we czwartek z powodu inauguracji od 17 sa godziny rektorskie więc nie wiem o co chodzi i czy isc na to :D
0
Kolego a wytłumaczysz mi co to zajęcia rektorskie ?
0
mam niezłego peceta juz ale akademik .. musze mieć coś przenośnego
0
No wlasnie wiem ze to jest juz laptop całkiem ok , i mozna by bylo jeszcze dołożyć pare zł , ale w tej cenie chciałbym miec go z FIFA :D a na dysku ile oszczędze , 50 zl ?
0
Panowie , czy dałoby sie zrezygnować z czegoś w tym laptopie żeby cos z ceny spadł ? Myślałem o dysku żeby go zmniejszyć , a moze na tym secie z innej firmy będzie tańszy ? http://allegro.pl/bialy-lenovo-700-15-i5-6300hq-1000gb-fhd-gtx950m-i6528368967.html
1
Roberto nie pozwala tęsknić za danim. :)
1
Tez to ogladalem :D zastanawiam sie nad jakims tupolewem :D
0
Szacunek , Totti uczy sie polskiego
1
Mam to samo , jest tylko "więcej informacji" i przenosi do pełnej wersji
1
Jest przecież rewanż z nimi .. tam na pewno zagrają rezerwy
1
Jakich jeszcze podstawowych slow po angielsku nie znasz ?
0
zamęczą się chłopaki :(
0
też szukam teraz i sprawdź ostatnią bramke Kamila Wilczka bo net mi muli :D
0
jakiś mlody polak może w anderlechcie ktoś ? Gra tam ktoś od nas ? Coś mi sie obiło o uszy