barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A co masz na PS3 ?
2
Już widzę jak go Guardiola sprzedaje
1
Dzięki
1
O co chodzi z Boatengiem ?
1
Laporta wróci tak jak Guardiola albo Lucho zostanie
1
Zaraz ci wyślę tylko poszukam jakiegoś ładnego
1
Tak mhm a źródło onet
2
Z kim tyle wygrał nie mów z jakimś Polskim klubem
2
Mówisz i masz
https://m.facebook.com/AntonellaRoccuzzoOfficial/photos/a.566940810027320.1073741898.179681915419880/693660714021995/?type=1&source=46&refid=17
2
Chcesz zaraz ci mogę przesłać na priv
1
Hehehe
https://pic.twitter.com/rIyUjUw4Cd
1
Odwal się ode mnie bo znajdę cie i ci na kopie
2
Ale flaszkę na pewno masz
2
Hahaha
4
Wyjazd na swoją stronę
2
Dzięki Ferdziu bierzemy erosomana Arnolda Boczka i mende Mariana Paździocha i do sklepu do Stasia idziemy
2
Chciałbyś mieć taką co żal dupcie ściska
1
Nie szkodzi
3
Wybaczcie musiałem wkleić przyszły mistrz i jego piękna mama prosze duuuuuuzo zielonych herbow Barcy.
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=693456550709078&id=179681915419880&set=pb.179681915419880.-2207520000.1407068022.&source=54&refid=13
1
Ten tekst jest zajebisty
1
Powodzenia Alexis szkoda że odszedłeś powinien uśmiechnięty wampir odejść
1
W pośredniaku byłeś
1
A dla mnie konflikt z Messim
1
Na co nam emeryt
1
Były koloru bordowego
1
Widzisz przez ciebie się osmieszyłem nie daruje ci tego
1
Valdes znakomity bramkarz pięknie bronił najlepszy obrońca Puyol
1
No Messi też zajebiście jak za dawnych lat grał Neymar też super
1
No jakby byli na lodzie
1
Wolno mi polecać komentarze