0

Baddorf,bardzo śmieszne wiesz jak masz pisać bzdury to nie pisz dobrze ci radzę.

0

Mam pytanie kiedy LM będzie?

0

Gansoo chyba coś ci się pomylilo sprawdź sobie ile barca ma punktów a ile real. Barca ma 52 punkty a real 36 więc gdy damy 3 punkty barcelonie to ile ma barca ma 55 więc się nie wpiepszaj się między wódkę a zakąskę pozdrawiam.

0

Sorry że nie na temat real zremisował z osasuna 0:0 czuję że 19 punktów się szykuje poczytajcie na real madryt.pl mou ma odejść z realu ma go ktoś zastąpić. Jutro po 3 punkty z malaga vaaaaamos barca.

0

No to będzie się działo villa musi pokazać na co go stać villanovie będzie to ciekawy mecz vamos barca!

0

Pedro na ławkę david villa leo messi alexis sanchez ją bym to tak widział dv7 nie potrzebnie się marnuje i w końcu poprosi o transfer pozdrawiam VEB.

0

No teraz zostanie chemio terapia i wróci do trenowania tito jesteś mistrzem wracaj do zdrowia

0

Haha real manchester united FC Barcelona AC Milan brawo real dostanie baty żegnaj real. Barca wygra z milanem czuję to i będą w finale pozdrawiam kibiców.

0

Niech go bóg ma go w swojej opiece jesteś najlepszy tito

0

I znów villa w ławce rezerwowych nie rozumiem vilanowy dlaczego nie postawi na davida tylko na alexsisa mam nadzieję że go wpuści w 2 połowie bądźmy dobrej myśli VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?