0

Nie na temat mam pytanie gareth bale przejdzie do barcelony bo słyszałem że się porozumiał z władzami klubu.

0

Aaaaaaaa to tak

0

Jak jest jak piszę że będzie transmitowany mecz bayern juve na n sport

0

Dzięki

0

Atletico wygrywa bo nie wiem

0

Niech muł patrzy na swój real który wygrał nie sprawiedliwie dzięki czerwonej kartce dla naniego z manchesterem united gdyby nie to ten grzyb na zdrowym ciele organizmu narodu inaczej by gadał mam nadzieję że ten śmieć odejdzie

0

Ramos w Barcelonie niemożliwe w życiu on tu nie pasuje

0

Vvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaa

0

Ale fryz Alves ma super wygląda

0

Remontada możliwa wygrana 4:0 z milanem miałem sen że barca wygra ten proroczy sen i się spełnił brawo jestem z was dumny aż się popłakałem ze szczęścia VEB .

0

Oby ten hymn dał nadzieję naszym piłkarzom

0

Barcelona

0

Dziękuję patrychoO życzę miłego wieczoru

0

Kto wbił bramki bo nie oglądałem będę wdzięczny

0

Czego się czepiacie villi jest dobry jak sanchez marnuje okazję to jest niedobry wy nie jestescie kibice Barcelony.

0

Zobaczymy jak będzie bronił pinto dzisiaj mam nadzieję że nie wpuści bramki no i obrona musi się dziś postarać bronić bramki jak lwy macie bo z milanem będą musieli się postarać bo jak wpuszczą to pa pa LM. Mam pytanie tito kiedy wraca?

0

Jaaaaaaaaaaaaaaa ramos brawo

0

Messi.09 Sfi to niemiecki kanał

0

Messi.09 na cyfrze plus leci kanał 304

0

Gdzie jest cr7 gaylando po złota piłkę poszedł haahaha bo go nie widzę

0

Kto dziś wygra mecz Manchester United real zapłacisz nam za te 2 porażki obstawiam 3:0 dla MU.

0

Wierzmy w naszych piłkarzy oni liczą na nasz doping wygrają VEB

0

Motor1104 won stąd martwcie się o mu

0

Oby real przegrał z MU

0

No cóż LM jest teraz najważniejsza oby zwyciezyli z milanem bo przegrać LM to będzie wstyd liczę na naszych piłkarzy VEB

0

Powinni skupić się teraz na LM bo liga tak wygrana czy real przegra czy zremisuje wierzę w wygraną VEB

0

Według mnie pedro ława tello od pierwszych minut i jest git.

0

Tak taki skład powinien być wygramy VEB .

0

Ciekawe czy villa zagra strzelił by bramkę to może roura postawi na niego w copa del rey i meczu z milanem bo bez niego LM przegrana .

0

Musimy wierzyć w naszych piłkarzy rozwalimy milan i real na camp nou będzie potężny doping 12 zawodnika niech się milan i real poczują że są w jaskini lwa pozdrawiam wierzę w was VEB.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?