barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie na temat mam pytanie gareth bale przejdzie do barcelony bo słyszałem że się porozumiał z władzami klubu.
0
Aaaaaaaa to tak
0
Jak jest jak piszę że będzie transmitowany mecz bayern juve na n sport
0
Dzięki
0
Atletico wygrywa bo nie wiem
0
Niech muł patrzy na swój real który wygrał nie sprawiedliwie dzięki czerwonej kartce dla naniego z manchesterem united gdyby nie to ten grzyb na zdrowym ciele organizmu narodu inaczej by gadał mam nadzieję że ten śmieć odejdzie
0
Ramos w Barcelonie niemożliwe w życiu on tu nie pasuje
0
Vvvvvvvvvvvvvvvvviiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiillllllllllllllllaaaaaaaaaaaaaa
0
Ale fryz Alves ma super wygląda
0
Remontada możliwa wygrana 4:0 z milanem miałem sen że barca wygra ten proroczy sen i się spełnił brawo jestem z was dumny aż się popłakałem ze szczęścia VEB .
0
Oby ten hymn dał nadzieję naszym piłkarzom
0
Barcelona
0
Dziękuję patrychoO życzę miłego wieczoru
0
Kto wbił bramki bo nie oglądałem będę wdzięczny
0
Czego się czepiacie villi jest dobry jak sanchez marnuje okazję to jest niedobry wy nie jestescie kibice Barcelony.
0
Zobaczymy jak będzie bronił pinto dzisiaj mam nadzieję że nie wpuści bramki no i obrona musi się dziś postarać bronić bramki jak lwy macie bo z milanem będą musieli się postarać bo jak wpuszczą to pa pa LM. Mam pytanie tito kiedy wraca?
0
Jaaaaaaaaaaaaaaa ramos brawo
0
Messi.09 Sfi to niemiecki kanał
0
Messi.09 na cyfrze plus leci kanał 304
0
Gdzie jest cr7 gaylando po złota piłkę poszedł haahaha bo go nie widzę
0
Kto dziś wygra mecz Manchester United real zapłacisz nam za te 2 porażki obstawiam 3:0 dla MU.
0
Wierzmy w naszych piłkarzy oni liczą na nasz doping wygrają VEB
0
Motor1104 won stąd martwcie się o mu
0
Oby real przegrał z MU
0
No cóż LM jest teraz najważniejsza oby zwyciezyli z milanem bo przegrać LM to będzie wstyd liczę na naszych piłkarzy VEB
0
Powinni skupić się teraz na LM bo liga tak wygrana czy real przegra czy zremisuje wierzę w wygraną VEB
0
Według mnie pedro ława tello od pierwszych minut i jest git.
0
Tak taki skład powinien być wygramy VEB .
0
Ciekawe czy villa zagra strzelił by bramkę to może roura postawi na niego w copa del rey i meczu z milanem bo bez niego LM przegrana .
0
Musimy wierzyć w naszych piłkarzy rozwalimy milan i real na camp nou będzie potężny doping 12 zawodnika niech się milan i real poczują że są w jaskini lwa pozdrawiam wierzę w was VEB.