0

Ten kto mówi ze nie ma barca szans ten nie jest godzien być kibicem Barcelony Remontada ES Possible!!!!!!!!!!!!!!

0

Szkoda ze abidal nie zagra z nim obrona była by pewna no cóż wierzmy ze się uda zrobić remontade

0

MikiMessi 2001 jesteś nudny jak flaki z olejem

0

Jaki wynik bo dopiero co neta włonczyłem

0

Fajne podobają mi się .

0

Zobaczymy co powie w piątek

0

Niech tito odejdzie z funkcji trenera

0

Fanbarcyod30lat
to wypad cieciu na rm.pl ty zdrajco !!!!!!!

0

Zwolnić trenera pozbyć się pique i alvesa kupić thiago silve i humelsa i dobrego trenera takiego np del bosque lub innego który da nadzieję na wygraną . Noi bramkarza takiego z krwi i kości pozdrawiam.

0

Ja bym sprowadził juergena klopa na trenera lub juppa

0

Miki_messi2001
dzieckiem to ty jesteś buffon w barcelonie jak on powinien już być na emeryturze weź się zastanów dziesięć razy zanim coś napiszesz

0

Może się poda do dymisji

0

Brawooooooo 4:0

0

Szkoda że nie ma 4:0

0

Mou lepszy od vilanovy

0

Brawo barca

0

Kluczem do tego spotkania jest leo jak on będzie odcięty od podań to koniec .

0

Panie i Panowie będzie dobrze z bayernem

0

Tito kombinuje coś na bayern mówię wam

0

Noi co sezonowcy villa się zrechabilitował podaniem do iniesty

0

Te szkopy sa za pewni siebie

0

Można wiedzieć na jakim kanale będzie transmitowany puchar kataloni ?

0

Nie mogę słuchać tych tvnowcow piepsza że era wielkiej barcelony jest zakończona jeszcze niewiedzą co będzie a już naszych skazują na pożarcie bawarczyków

0

Na bayern tito i roura muszą szukać ich słabych punktów ale nasi muszą wzmocnić obronę bo będzie lipa bayern jest uzależniony od riberiego jego i innych trzeba pilnować do bramki VV pozdrawiam.

0

Messi798
zgadza się

0

No to już przegraliśmy oj joj joj joj

0

BarcaNo1
Widzę że meczu nie oglądałeś widziałeś jak on się denerwował i starał strzelić bramkę i zadedykować bramkę swojej nowo narodzonej córeczce .

0

BarcaNo1
a ty byś się nie denerwował czy dziecko ci przyjdzie na świat każdy by się denerwował on się starał tylko mu nie wyszło

0

Kapitan hawk przepraszam ale do kogo ty piszesz

0

Normal madridistka
Wy macie najsłabszy start w lidze bbva ile -13 może przegraliśmy copa del rey i straciliśmy parę punktów do was w lidze ale w lutym i w marcu zawsze mamy złe dni co z tego że wczoraj mieliśmy słaby mecz tito oszczędza naszych zawodników na trudne mecze i wygramy z każdym nawet z waszym realem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?