barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ten kto mówi ze nie ma barca szans ten nie jest godzien być kibicem Barcelony Remontada ES Possible!!!!!!!!!!!!!!
0
Szkoda ze abidal nie zagra z nim obrona była by pewna no cóż wierzmy ze się uda zrobić remontade
0
MikiMessi 2001 jesteś nudny jak flaki z olejem
0
Jaki wynik bo dopiero co neta włonczyłem
0
Fajne podobają mi się .
0
Zobaczymy co powie w piątek
0
Niech tito odejdzie z funkcji trenera
0
Fanbarcyod30lat
to wypad cieciu na rm.pl ty zdrajco !!!!!!!
0
Zwolnić trenera pozbyć się pique i alvesa kupić thiago silve i humelsa i dobrego trenera takiego np del bosque lub innego który da nadzieję na wygraną . Noi bramkarza takiego z krwi i kości pozdrawiam.
0
Ja bym sprowadził juergena klopa na trenera lub juppa
0
Miki_messi2001
dzieckiem to ty jesteś buffon w barcelonie jak on powinien już być na emeryturze weź się zastanów dziesięć razy zanim coś napiszesz
0
Może się poda do dymisji
0
Brawooooooo 4:0
0
Szkoda że nie ma 4:0
0
Mou lepszy od vilanovy
0
Brawo barca
0
Kluczem do tego spotkania jest leo jak on będzie odcięty od podań to koniec .
0
Panie i Panowie będzie dobrze z bayernem
0
Tito kombinuje coś na bayern mówię wam
0
Noi co sezonowcy villa się zrechabilitował podaniem do iniesty
0
Te szkopy sa za pewni siebie
0
Można wiedzieć na jakim kanale będzie transmitowany puchar kataloni ?
0
Nie mogę słuchać tych tvnowcow piepsza że era wielkiej barcelony jest zakończona jeszcze niewiedzą co będzie a już naszych skazują na pożarcie bawarczyków
0
Na bayern tito i roura muszą szukać ich słabych punktów ale nasi muszą wzmocnić obronę bo będzie lipa bayern jest uzależniony od riberiego jego i innych trzeba pilnować do bramki VV pozdrawiam.
0
Messi798
zgadza się
0
No to już przegraliśmy oj joj joj joj
0
BarcaNo1
Widzę że meczu nie oglądałeś widziałeś jak on się denerwował i starał strzelić bramkę i zadedykować bramkę swojej nowo narodzonej córeczce .
0
BarcaNo1
a ty byś się nie denerwował czy dziecko ci przyjdzie na świat każdy by się denerwował on się starał tylko mu nie wyszło
0
Kapitan hawk przepraszam ale do kogo ty piszesz
0
Normal madridistka
Wy macie najsłabszy start w lidze bbva ile -13 może przegraliśmy copa del rey i straciliśmy parę punktów do was w lidze ale w lutym i w marcu zawsze mamy złe dni co z tego że wczoraj mieliśmy słaby mecz tito oszczędza naszych zawodników na trudne mecze i wygramy z każdym nawet z waszym realem