barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby barca wygrała dzisiaj
0
Song za Busiego i alexis za tello i będzie git
0
Przypomnij sobie 4:2 z bvb i ty pep porównujesz bayern do barcy żałosny jesteś.
0
W fife możesz go kupić moyes ale nie tu to następca xaviego.
0
Spokojnie z czym że nie mamy porządnego stopera
0
Masz ból dupy
0
Miki zgadzam się z tobą po raz pierwszy
0
Ciekawe co z luizem nic nie słychać a już robiłem sobie nadzieję że przejdzie do barcy
0
Lessi ma ból dupy
0
Real niema napastnika bale się oddala jesteście niczym decimy szybko nie zobaczycie
0
Tak do tego trolla lessiego to było
0
Haha śmieszny jesteś
0
Ty i twój real za to jesteście mocni
0
Ty masz coś z głową
0
Brać go bez zastanowienia
0
Ty jesteś nudny miki
0
Nowy dobre
0
Idź oglądać balet mongolski
0
Jaki wynik
0
Inferno4
Wyczuwa ból dupy
0
Brawo pedro wrócił mistrz
0
Nie niestrzelił samobójczej bramki
0
Brawo alexis ładnie strzelił torpede
0
Jedną messi drugi samoboj santosu
0
Ale to było dobre
0
Messi jest zajebisty
0
Masz ból dupy biały pederasto
0
Zaraz będzie tata musi odejść bo nie daje szans neymarowi
0
W pokoju *
0
Komentarze powinny być wyłączone spoczywaj w spokoju.