0

Oby barca wygrała dzisiaj

0

Song za Busiego i alexis za tello i będzie git

0

Przypomnij sobie 4:2 z bvb i ty pep porównujesz bayern do barcy żałosny jesteś.

0

W fife możesz go kupić moyes ale nie tu to następca xaviego.

0

Spokojnie z czym że nie mamy porządnego stopera

0

Masz ból dupy

0

Miki zgadzam się z tobą po raz pierwszy

0

Ciekawe co z luizem nic nie słychać a już robiłem sobie nadzieję że przejdzie do barcy

0

Lessi ma ból dupy

0

Real niema napastnika bale się oddala jesteście niczym decimy szybko nie zobaczycie

0

Tak do tego trolla lessiego to było

0

Haha śmieszny jesteś

0

Ty i twój real za to jesteście mocni

0

Ty masz coś z głową

0

Brać go bez zastanowienia

0

Ty jesteś nudny miki

0

Nowy dobre

0

Idź oglądać balet mongolski

0

Jaki wynik

0

Inferno4
Wyczuwa ból dupy

0

Brawo pedro wrócił mistrz

0

Nie niestrzelił samobójczej bramki

0

Brawo alexis ładnie strzelił torpede

0

Jedną messi drugi samoboj santosu

0

Ale to było dobre

0

Messi jest zajebisty

0

Masz ból dupy biały pederasto

0

Zaraz będzie tata musi odejść bo nie daje szans neymarowi

0

W pokoju *

0

Komentarze powinny być wyłączone spoczywaj w spokoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?