barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jestem lepszy ja mam 64 cali
0
Chyba z pleców podobna
0
Pomarzyć możesz Franck o ZP prędzej Leo dostanie albo CR7
0
Białe wąsy, biała broda Tylko śniegu nie ma - szkoda! Iskry sypią się z pod sań Po asfalcie pędzi drań! Śpieszy się bo pusto w worku, ale teraz stoi w korku! Wesołych Świąt! dla wszystkich Cules a Barcelonie i im piłkarzom życzę potrójnej korony.
0
To plotki Martino nie odejdzie
0
Gratulacje Pep zasłużyłeś
0
Dawaj Valencia
0
Powiedz babci to ci kupi pod choinkę nowego laptopa albo napisz list do św Mikołaja.
0
Świetna remontada z 2:0 w 2:5 no pięknie wygrać bez Messiego i Neymara Barcelono szacunek i oby tak dalej chyba się upije w tą wygraną Barcy to dziekuje i narazie
0
Miki przestań grać w fife
0
Trzeba wierzyć w swój ukochany klub i nie chyba bo uda się Barcelonie .
0
Szacunek do rywala to gdzie ? szanujcie City bo to będzie ciezki mecz wystarczy zły dzień i do widzenia ćwierćfinale nie mówię że nie wierzę w Barcelone bo wierzę w ich możliwości i muszą wygrać ten mecz.
0
Słyszałem że będzie transmisja na eurosporcie chyba lepiej sprawdź bo nie jestem pewny .
0
W tv na N sport
0
Dobra sorry nie minusujcie
0
KingLeonidas
Żeby być najlepszym trzeba mierzyć się z najlepszymi
0
Ciekawe na kogo Real trafi mam nadzieje że na Bayern a wy jak sądzicie.
0
Tak na N sport
0
Alexis dobry mecz zagrałes jak i poprzedni z celtikiem jesteś elementem układanki Taty .
0
Thiago jest potrzebny Barcelonie .
0
Kiedyś mówili że Thiago to następca Xaviego. Thiago wracaj do Barcy .
0
To wszystko wina sędziego to jest wina sędziego
0
Będzie hat trick Neymara
0
Rosell dobry prezes a kasy na śo nie potrafi wyłożyć
0
Ile ja bym dał by pep wrócił
0
Dawać Arsenal Londyn jak wygrywać to z najlepszymi
0
Przecież Pika Pika waka waka to drewno kupić luiza i dawać szanse bartrcie (jeśli sie pomyliłem to przepraszam).
0
Jezu niech go biorą a my w zamian Kuna Aguero.
0
Dziękuję bardzo plus dla ciebie
0
Wreszcie dobra wiadomość jeszcze pika pika sprzedać i kupować dwóch młodych obrońców.