0

Musi być dobrze nie ma innego wyjścia

0

Dziś kibicuję Atletico Madryt

0

Wszystkiego najlepszego

0

Messi1st!
Racja

0

Szkoda bo chociaż można było się pośmiać a tak ban

0

Nie minusujcie

0

0

Yeah 3:2 dawać Villarreal

0

Arsenal nic sie nie stało Arsenal nic się nie stało

0

Tak zwłaszcza gdy nasza reprezentacja gra i piosenka pod tytułem nic sie nie stało

0

Mi działają i jest okej sprawdź w ustawienia

0

To koniec Arsenalu Bayern Pepa ich zniszczy

0

Z tym zarządem zapomnijmy o śo i o jakimkolwiek pomocniku

0

Styl Bayernu za Juppa był super szkoda że wszyscy są przywiązani do tiki taki i nic nie chcą zmienić i poprawić grę Barcelony. Na pewno nikt się z moim zdaniem nie zgodzi VEB.

0

Jupp na trenera Barcelony

0

Jezu ludzie czemu wy krytykujecię naszych piłkarzy na pewno wy wszyscy razem wzięci byscie lepiej nie zagrali od nich piszecie że z City sobie nie poradzimy patrzcie końca Barca jeszcze nie jeden dobry mecz zagra bądźcie cierpliwi.

0

Przegrywają 1:0

0

Obaj mają talent

0

Brawo Chelsea

0

Wracaj Neymar

0

Sorry Tatę dodam co o tym myślicie

0

0

Jestem ciekaw czy jak Laporta by został prezydentem naszego klubu w wyborach to czy zostawił by tatę na stanowisku trenera czy próbował by ściągnąć z powrotem Guardiole bo obaj są genialnymi trenerami.

0

Zazdroszczę

1

Karabin

0

Alexis strzelił

0

3:0 jest

0

Koko real spoko 3 miejsce też wysoko

0

Jaki wynik bo patrze na tablecie a tu nie mam możliwości obejrzenia meczu?

0

MC jest niebezpieczne ale wieżę że uda się Barcelonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?