barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musi być dobrze nie ma innego wyjścia
0
Dziś kibicuję Atletico Madryt
0
Wszystkiego najlepszego
0
Messi1st!
Racja
0
Szkoda bo chociaż można było się pośmiać a tak ban
0
Nie minusujcie
0
0
Yeah 3:2 dawać Villarreal
0
Arsenal nic sie nie stało Arsenal nic się nie stało
0
Tak zwłaszcza gdy nasza reprezentacja gra i piosenka pod tytułem nic sie nie stało
0
Mi działają i jest okej sprawdź w ustawienia
0
To koniec Arsenalu Bayern Pepa ich zniszczy
0
Z tym zarządem zapomnijmy o śo i o jakimkolwiek pomocniku
0
Styl Bayernu za Juppa był super szkoda że wszyscy są przywiązani do tiki taki i nic nie chcą zmienić i poprawić grę Barcelony. Na pewno nikt się z moim zdaniem nie zgodzi VEB.
0
Jupp na trenera Barcelony
0
Jezu ludzie czemu wy krytykujecię naszych piłkarzy na pewno wy wszyscy razem wzięci byscie lepiej nie zagrali od nich piszecie że z City sobie nie poradzimy patrzcie końca Barca jeszcze nie jeden dobry mecz zagra bądźcie cierpliwi.
0
Przegrywają 1:0
0
Obaj mają talent
0
Brawo Chelsea
0
Wracaj Neymar
0
Sorry Tatę dodam co o tym myślicie
0
0
Jestem ciekaw czy jak Laporta by został prezydentem naszego klubu w wyborach to czy zostawił by tatę na stanowisku trenera czy próbował by ściągnąć z powrotem Guardiole bo obaj są genialnymi trenerami.
0
Zazdroszczę
1
Karabin
0
Alexis strzelił
0
3:0 jest
0
Koko real spoko 3 miejsce też wysoko
0
Jaki wynik bo patrze na tablecie a tu nie mam możliwości obejrzenia meczu?
0
MC jest niebezpieczne ale wieżę że uda się Barcelonie