barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powinniśmy zagrać jak Bayern ale Bayernem z tamtego sezonu
0
Bardzo dziwne
0
Denerwuje się przed tym meczem jeszcze 3 godziny czekania was też skręca brzuch przed tym meczem sezonu ?
0
Whatis
To komu kibicujesz
0
Słyszeliście wieści z Manchesteru City ponoć Fernadinho jeżeli dobrze się spisze na dzisiejszym treningu to może zagrać z Barceloną od pierwszych minut .
0
Też cie kochamy
0
Ten się teraz z choinki urwał
0
Neymar jesteś zajebisty
1
No i gitara
1
Nie tu miała być odpowiedzi
1
3:0 jest
1
Powiem krótko zajebiście
1
Oczywiście medale
1
Kamil dzięki za dwa złote
1
To jest Miki Messi 2001 tylko ma zmieniony nick żeby go nie banowali
0
W porządku
0
Chyba następce
0
Oby z City tak zagrali jak dzisiaj
1
Canal + sport będzie
0
Ja jestem za
1
Fajnie że wraca przyda się na Manchester City
1
To dowodzi jaką Barcelona jest drużyną jedną z najlepszych na świecie.
1
Jeżeli otrzyma zielone światło na Manchester City
1
Pinto jest jak wino im starsze tym lepsze
1
Cieszy forma Leo i bardzo dobra gra Barcy
1
No to zaczynamy panie i panowie po zwycięstwo Vamos Barca
0
W kiblu
0
Jest ale na TVP Sport
0
Albo szanowna redakcja minusuje hehe
0
Hala dzieci w natarciu