0

Powinniśmy zagrać jak Bayern ale Bayernem z tamtego sezonu

0

Bardzo dziwne

0

Denerwuje się przed tym meczem jeszcze 3 godziny czekania was też skręca brzuch przed tym meczem sezonu ?

0

Whatis
To komu kibicujesz

0

Słyszeliście wieści z Manchesteru City ponoć Fernadinho jeżeli dobrze się spisze na dzisiejszym treningu to może zagrać z Barceloną od pierwszych minut .

0

Też cie kochamy

0

Ten się teraz z choinki urwał

0

Neymar jesteś zajebisty

1

No i gitara

1

Nie tu miała być odpowiedzi

1

3:0 jest

1

Powiem krótko zajebiście

1

Oczywiście medale

1

Kamil dzięki za dwa złote

1

To jest Miki Messi 2001 tylko ma zmieniony nick żeby go nie banowali

0

W porządku

0

Chyba następce

0

Oby z City tak zagrali jak dzisiaj

1

Canal + sport będzie

0

Ja jestem za

1

Fajnie że wraca przyda się na Manchester City

1

To dowodzi jaką Barcelona jest drużyną jedną z najlepszych na świecie.

1

Jeżeli otrzyma zielone światło na Manchester City

1

Pinto jest jak wino im starsze tym lepsze

1

Cieszy forma Leo i bardzo dobra gra Barcy

1

No to zaczynamy panie i panowie po zwycięstwo Vamos Barca

0

W kiblu

0

Jest ale na TVP Sport

0

Albo szanowna redakcja minusuje hehe

0

Hala dzieci w natarciu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?