1

Sezonowcy

1

Potrzeba straty gola żeby się obudzili

0

Cesc w drugiej połowie

0

A w pół finale RM

0

Nie lepiej PSG *dostać

0

Nie lepiej PSG

0

Ooo Bale trafił w bramke

0

Ciekawe ile zapłacili ?

0

Niech idzie do Legi Warszawa

0

Tak właśnie zaliczył glebę

0

Nie śmiejcie sie z Realu bo Barca dziś też może źle zagrać.

0

Valdes jest najlepszy na świecie nikt mu nie dorówna szkoda że nie chce przedłużyć kontraktu.

0

Valencia gra z dynamem kijów

0

Zgadza się

0

Guti przejdź sie do Pereza on cie wykorzysta od ( l )

0

Hahaha oczywiście należy się szacunek dla Pique ale Negredo powinien sam się bronić przed sędziom a nie potrzebował pomocy mógł prosić o pomoc szejkow

0

Twoja odpowiedź mnie rozwaliła hahaha

0

Pique szacunek ale po kiego grzyba się odzywałeś

0

Pomyłka pe.....ał

0

Dodam że ma wygląd pe....ła

0

Rozumiem Guti że masz ból dupy hala dzieci pamiętajcie to wina sędziów. Ta piosenka jest najlepsza to powinien być hymn dla tego śmiesznego klubu jakim jest sReal.

0

Mou po tym meczu popełnił samobójstwo

0

Wszyscy zagrali na 100%

0

Barcelona zagrała fenomenalnie taką Barce chce oglądać cieszy mnie że wygrali pozdrawiam VEB

0

Cesc musi zagrać innej opcji nie ma

1

ęTwoj potencjalny debilizm nie obliguje mnie do kontynuacji konwersacji z Toba

1

Sluchaj mój kuzyn zbiera pokemony daj mu swoje zdjęcieee! 

0

Spykaj ty na białą strone

0

Z burakami takimi jak ty nie rozmawiam

0

Wypad hala bachorze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?