barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Sezonowcy
1
Potrzeba straty gola żeby się obudzili
0
Cesc w drugiej połowie
0
A w pół finale RM
0
Nie lepiej PSG *dostać
0
Nie lepiej PSG
0
Ooo Bale trafił w bramke
0
Ciekawe ile zapłacili ?
0
Niech idzie do Legi Warszawa
0
Tak właśnie zaliczył glebę
0
Nie śmiejcie sie z Realu bo Barca dziś też może źle zagrać.
0
Valdes jest najlepszy na świecie nikt mu nie dorówna szkoda że nie chce przedłużyć kontraktu.
0
Valencia gra z dynamem kijów
0
Zgadza się
0
Guti przejdź sie do Pereza on cie wykorzysta od ( l )
0
Hahaha oczywiście należy się szacunek dla Pique ale Negredo powinien sam się bronić przed sędziom a nie potrzebował pomocy mógł prosić o pomoc szejkow
0
Twoja odpowiedź mnie rozwaliła hahaha
0
Pique szacunek ale po kiego grzyba się odzywałeś
0
Pomyłka pe.....ał
0
Dodam że ma wygląd pe....ła
0
Rozumiem Guti że masz ból dupy hala dzieci pamiętajcie to wina sędziów. Ta piosenka jest najlepsza to powinien być hymn dla tego śmiesznego klubu jakim jest sReal.
0
Mou po tym meczu popełnił samobójstwo
0
Wszyscy zagrali na 100%
0
Barcelona zagrała fenomenalnie taką Barce chce oglądać cieszy mnie że wygrali pozdrawiam VEB
0
Cesc musi zagrać innej opcji nie ma
1
ęTwoj potencjalny debilizm nie obliguje mnie do kontynuacji konwersacji z Toba
1
Sluchaj mój kuzyn zbiera pokemony daj mu swoje zdjęcieee!
0
Spykaj ty na białą strone
0
Z burakami takimi jak ty nie rozmawiam
0
Wypad hala bachorze