0

Muszą zagrac jak z City to o bramki będę spokojny.

0

Brawo Barcelono byłaś i będziesz wielka.

0

Chyba masz gorączkę liga jeszcze nie jest przegrana wystarczy że dziś wygrają i za tydzień z Realem i dalej się liczymy w walce o mistrzostwo Hiszpanii.

0

Tu jest potrzebny trener ala Klopp lub Diego Simeone a może nawet Jupp .

0

Ja wiem że w jeden dzień sie nie zmieni stylu gry dlatego potrzeba zmiany trenera który postawi się zarządowi i będzie robił swoje .

0

* Guardiola

0

0

Mam nadzieje że przegraja LM

2

To z tego że oni wykorzystują sytuacje i grają zespołowo a Barca gra na Messiego .

1

Przeraża mnie co gra Barca jak tak zagrają z City to dowidzenia LM

1

Po trzy punkty Barca

0

Wolfsburg strzela bramkę Bayernowi

1

I Ramos jest jeszcze.

1

Komentarze powinny być zablokowane no ale redakcja nie rozumie i nie zablokuje bo po co .

1

Jego żona poroniła

1

Muszą zgarnąć te trzy punkty dla Andresa .

1

Nie ma nic gorszego niż strata dziecka trzymaj się Andres.

1

Messi wygląda na tym zdjęciu jakby grał na gitarze .

1

Zanim się obejrzymy za siebie Pep bedzie siedział na ławce trenerskiej Barcelony z młodszym pokoleniem glodnym sukcesów i tytułów.

1

Wtedy Guardiola wróci do Barcelony.A tak w ogóle dlaczego piszesz że Pep to falszywy człowiek właśnie niemu zawdzięczamy te tytuły które zdobyliśmy więc troche szacunku kolego.

1

A 26 października tamtego roku kto sędziował klasyk

1

Haha cztery transfery a skończy się na bramkarzu cały zarząd Barcy .

1

Iker zawsze żył w zgodzie z piłkarzami Barcelony nie to co Xabi Alonso czy chociaż Sergio Ramos.

1

Thiago ty byś poszedł do Realu byle by tylko grać a wtedy nie miał byś życia w meczach na Camp Nou .

1

Jeśli Messi nie daj Boże odejdzie Neymar będzie numerem jeden w Barcelonie.

2

Jedyna osoba z Realu Madryt którą lubie .

1

Balanta i Mangala spełnieniem marzeń .

1

Zapewne na allegro

1

Piekne słowa Pique

1

Puyol najlepszy ŚO Barcelony i Reprezentacji Hiszpanii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?