barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dirty Diana Michaela Jacksona
0
Trzymaj się Victor.
0
Gdyby Valdes podpisał kontrakt to wtedy robie impreze i zaprosze wszystkich użytkowników jak i redakcję hehehehe.
0
A ja jak ja byłbym zachwycony gdyby został .
0
Hahaha dobre + dla ciebie
0
Słyszałem kiedyś że Gundogana chce Bayern Monachium czy to prawda ?. W sumie to idealny następca Xaviego nadał by się w Barcelonie.
0
Ty czubie jesteś nie normalny
0
To nieREALne przepraszam za capslocka nie banowac
0
Dzięki + dla ciebie
0
Stinger a ty co osiągnął Boruc to ochlej nic nie osiągnął dobry był w 2008 r na euro
0
Mógł by mi ktoś wytłumaczyć dlaczego CR7 się wkurzył na GB.
0
Wiem kolego że wchodzą w grę tylko gracze z ligi Hiszpańskiej. Nie widzisz że nabijam się z Boruca.
0
Nie poznałem VV a ten drugi to kto Pepe Reina ?
0
Weźmy Boruca na bramkę Barcelony.
0
Goooool Neymar
0
Hehehe super bryka
0
Dziś odpoczynek po za tym trzeba oszczędzać wątrobę na jutro i sobotę .
0
Zapewne Michael Jordan się obraził
0
Ja już drugi dzień imprezuje łeb pęka
0
Ja cie 206 roku Messi grał łał
0
Eto'o trochę szacunku dla Pepa.
0
Guti ty męska dziw....
0
Odezwał się prostak z Madery zdobywca ZP nie powinien się tak wypowiadać.
0
Michael Corleone
Real gra w 10
0
Zakichany karny a mogło być tak pięknie
0
Za co pepe dostał czerwoną kartkę niestety nie mogę oglądać meczu bo pisze z tableta
0
Król jest tylko jeden Leo Messi
0
Brawo panowie już 2:1 dla białych super
0
Yeah Andresito goooooooll
0
Trochę obawiam się tego meczu ale wierzę że uda się Barcelonie Vamos Barca Vamos.