0

Dirty Diana Michaela Jacksona

0

Trzymaj się Victor.

0

Gdyby Valdes podpisał kontrakt to wtedy robie impreze i zaprosze wszystkich użytkowników jak i redakcję hehehehe.

0

A ja jak ja byłbym zachwycony gdyby został .

0

Hahaha dobre + dla ciebie

0

Słyszałem kiedyś że Gundogana chce Bayern Monachium czy to prawda ?. W sumie to idealny następca Xaviego nadał by się w Barcelonie.

0

Ty czubie jesteś nie normalny

0

To nieREALne przepraszam za capslocka nie banowac

0

Dzięki + dla ciebie

0

Stinger a ty co osiągnął Boruc to ochlej nic nie osiągnął dobry był w 2008 r na euro

0

Mógł by mi ktoś wytłumaczyć dlaczego CR7 się wkurzył na GB.

0

Wiem kolego że wchodzą w grę tylko gracze z ligi Hiszpańskiej. Nie widzisz że nabijam się z Boruca.

0

Nie poznałem VV a ten drugi to kto Pepe Reina ?

0

Weźmy Boruca na bramkę Barcelony.

0

Goooool Neymar

0

Hehehe super bryka

0

Dziś odpoczynek po za tym trzeba oszczędzać wątrobę na jutro i sobotę .

0

Zapewne Michael Jordan się obraził

0

Ja już drugi dzień imprezuje łeb pęka

0

Ja cie 206 roku Messi grał łał

0

Eto'o trochę szacunku dla Pepa.

0

Guti ty męska dziw....

0

Odezwał się prostak z Madery zdobywca ZP nie powinien się tak wypowiadać.

0

Michael Corleone
Real gra w 10

0

Zakichany karny a mogło być tak pięknie

0

Za co pepe dostał czerwoną kartkę niestety nie mogę oglądać meczu bo pisze z tableta

0

Król jest tylko jeden Leo Messi

0

Brawo panowie już 2:1 dla białych super

0

Yeah Andresito goooooooll

0

Trochę obawiam się tego meczu ale wierzę że uda się Barcelonie Vamos Barca Vamos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?