barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Według mnie sprzedać Pedro i brać Reusa a co do obrońcy to Mangala i Sakho takie moje marzenie.
1
Co takiego zrobił Cavani
1
Hahaha
1
No prosze nawet piękności z Barcelony potrafią wygrać a nasi pilkarze nie potrafią wygrać z słabą Granadą.
1
Najlepszy był by Klopp
1
Może Franciszek Smuda do tego
1
To kogo proponujesz na trenera Barcelony ?
1
To kto na trenera Barcelony marzy mi się Heynckes
1
Martino to pomyłka myślałem że to będzie dobry trener dla Barcelony myliłem się tak samo Messi zaczyna mnie denerwować to nie ten sam Messi co trzy lata temu tamten Messi biegał walczył o piłkę a teraz nic mu się nie chce dziś podobał mi się Neymar walczył i chciał by jego klub wygrał.
1
Ajjjj Neymar byliśmy blisko wyrównania
1
Neymarowi jako jedynemu się chce grać
1
Ale sensacja Bayern Monachium przegrał z Borrusia Dortmund 3:0
1
Teraz kibicuje Bayernowi oczywiście w LM w starciu z Realem
1
Jeżeli nie wiesz nie odpowiadaj na moje pytanie
0
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z tym porozumieniem Kloppa z Barceloną ?
0
Nie wiesz cie temu oszustowi właśnie weszłem na tą stronę a tam nic nie pisze o Jurgenie Kloppie.
0
Ja będę kibicować sędziom
0
Jak się nie zgadzam z fanem Realu to teraz muszę się zgodzić trochę pokory z atletico miało być łatwo a wyszło jak wyszło.
0
Kurcze szkoda że go nie będzie na finale CdR dla Barcelony to dobrze ale dla widowiska nie no cóż mówi się trudno.
0
Tu muszę się z tobą zgodzić na SB pokazał co umie przycmil CR7 hat trikiem ale wczoraj nic nie pokazał cały czas straty odbierali mu piłkę on nie walczył jedyny mecz gdzie walczył Leo to ten na Camp Nou z Manchesterem City.
0
Nie buntuje jestem kibicem Barcelony ponieważ kocham ten klub ale Messi to nie ten Messi co z 3 lat jeżeli nie chce tu grać niech odejdzie
0
Co niektórzy nie umieją przyznać że Messi się skończył
0
Messi się skończył wraz odejściem Guardioli
0
Z pewnością mnie skrytykujecie ale Messi powinien odejść on się skończył jak nasza Barca zespół powinien być budowany na Neymarze bo widać że on chce wygrywać on jako jedyny chciał poderwać tą drużynę wczoraj uwielbiam Messiego ale jego czas dobiega końca.
0
Czas zmienić styl bo wczoraj tiki taka się skończyła.
0
Brak Costy też będzie dobrą wiadomością
0
Też chciałbym żeby Manchester United wyeliminował Bayern Monachium jak wiemy piłka nożna jest nieprzewidywalna wczoraj byłem w szoku że PSG wczoraj odpadło mieć dobry wynik w Paryżu i rozstwonic ten wynik na wyjeździe
1
Jeżeli uda nam się przejść do półfinału a licze na to to w półfinale chce Real Madryt.
0
Może Neymar da nam karnego w meczu z Atletico i ustawi ten mecz
2
Cesc powinien usiąść na ławce w 60 minucie jeżeli bedziemy prowadzić (daj Boże 2:0 to powinien wejść by uspokoić grę).