barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A zapomniałem to bramkarz
1
No i znów jesteśmy bez obrońcy
1
z czego się śmiejesz
1
Ciekawe co z Xavim odejdzie czy zostanie ?
1
No fakt nie wziąłem ją pod uwagę. Shakira mimo że ma 37 lat wygląda na 18 lat przebija wszystkie narzeczone naszych piłkarzy ona i Antonella są najpiękniejsze.
2
Zdecydowanie wygrywa Antonella
4
Ty mówisz o dziewczynie CR7 ? Jest brzydka wygląda jak żaba szeroko gębna
1
Dziewczyna Ter Stegena Daniela bardzo ładna ale Antonelli nikt nie przebije.
2
Siostra Conchity Wurst i Michała Szpaka
2
Nie potrzebne jest jej przebranie na Halloween
1
Super te nowe koszulki ciekawe jak będą wyglądały wyjazdowe koszulki.
1
W życiu nie widziałem tak brzydkiej kobiety.
4
http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/1328585176-30369.jpg a oto Marijana Kovacević lekarka która ma pomóc Diego Coscie Boże jaka ona straszna.
1
Nie po to ściągany był Cesc żeby teraz go sprzedawać tu jest jego miejsce kto jak nie on zastąpi generała pytanie kto za niego.
1
Ja też czuje że nasz cudowny zarząd będzie skapy co do kasy przecież tu jest potrzebny trener z doswiadczeniem to będzie cud jak wyjdziemy z grupy w LM zapowiadają się kolejne chude lata
1
Bedzie 10
1
Dlaczego piszesz rany boskie dziecko wyluzuj ja już nie jestem dzieckiem
1
Hahahahah świetny żart
1
Na tych wzmocnieniach się niestety skończy bo ten śmieszny zarząd nikogo nie kupi.
1
Dzięki
2
Barcelone czeka to samo co z Manchesterem United
1
Będzie drugie dziecko
1
I na tych transferach się skończy
1
Ten filmik u mnie nie działa
1
Wolałbym Suareza niż drewniaka LIorente
1
Messi dużo mówi mało robi.
1
Może zubi poda sie jutro do dymisji w raz z zarządem to by było coś pięknego.
6
Jeżeli go sprzedadzą to osobiście ( przepraszam za bluzgi nie banowac ) tym z zarządu najebie
1
Zdjęcia dla dorosłych
1
No zobaczymy wczoraj myślałem że wrzucę telewizor przez okno i że zdemoluje dom myślałem że zwariuje dobrze że miałem butelkę wódki z tych nerwów musiałem się napić po prostu musiałem sie napić.