1

A zapomniałem to bramkarz

1

No i znów jesteśmy bez obrońcy

1

z czego się śmiejesz

1

Ciekawe co z Xavim odejdzie czy zostanie ?

1

No fakt nie wziąłem ją pod uwagę. Shakira mimo że ma 37 lat wygląda na 18 lat przebija wszystkie narzeczone naszych piłkarzy ona i Antonella są najpiękniejsze.

2

Zdecydowanie wygrywa Antonella

4

Ty mówisz o dziewczynie CR7 ? Jest brzydka wygląda jak żaba szeroko gębna

1

Dziewczyna Ter Stegena Daniela bardzo ładna ale Antonelli nikt nie przebije.

2

Siostra Conchity Wurst i Michała Szpaka

2

Nie potrzebne jest jej przebranie na Halloween

1

Super te nowe koszulki ciekawe jak będą wyglądały wyjazdowe koszulki.

1

W życiu nie widziałem tak brzydkiej kobiety.

4

http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/1328585176-30369.jpg a oto Marijana Kovacević lekarka która ma pomóc Diego Coscie Boże jaka ona straszna.

1

Nie po to ściągany był Cesc żeby teraz go sprzedawać tu jest jego miejsce kto jak nie on zastąpi generała pytanie kto za niego.

1

Ja też czuje że nasz cudowny zarząd będzie skapy co do kasy przecież tu jest potrzebny trener z doswiadczeniem to będzie cud jak wyjdziemy z grupy w LM zapowiadają się kolejne chude lata

1

Bedzie 10

1

Dlaczego piszesz rany boskie dziecko wyluzuj ja już nie jestem dzieckiem

1

Hahahahah świetny żart

1

Na tych wzmocnieniach się niestety skończy bo ten śmieszny zarząd nikogo nie kupi.

1

Dzięki

2

Barcelone czeka to samo co z Manchesterem United

1

Będzie drugie dziecko

1

I na tych transferach się skończy

1

Ten filmik u mnie nie działa

1

Wolałbym Suareza niż drewniaka LIorente

1

Messi dużo mówi mało robi.

1

Może zubi poda sie jutro do dymisji w raz z zarządem to by było coś pięknego.

6

Jeżeli go sprzedadzą to osobiście ( przepraszam za bluzgi nie banowac ) tym z zarządu najebie

1

Zdjęcia dla dorosłych

1

No zobaczymy wczoraj myślałem że wrzucę telewizor przez okno i że zdemoluje dom myślałem że zwariuje dobrze że miałem butelkę wódki z tych nerwów musiałem się napić po prostu musiałem sie napić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?