barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pamiętamy i nie zapomnimy tego historycznego wyczynu mam nadzieje że powtórzą ten wyczyn .
1
Dlaczego uważasz że Lukaku nie mógłby do nas dołączyć przecież przychodzi Costa jest Ba Eto Torres on nie będzie miał możliwość by grać.
1
LIorente przecież to drewno już lepszy Lukaku i Reus.
2
To był błąd Guardioli że go sprzedawał przez to Busquets nie ma zmiennika i konkurenta na te pozycje.
1
Brać go i się nie zastanawiać
1
Alves i Pedro do PSG i jestem szczęśliwy
1
Mam nadzieje że przejdzie do Barcelony.
1
To co opijamy transfer ŚO
1
Jedz do Sokołówki tam się tobą zajmą w psychiatryku
2
Również pozdrawiam ale dlaczego z podłogi
4
Daniego Alvesa niech wezmą i Pedro a Alexisa niech zostawią
1
I do tego marszczyrano
3
Sport (oficjalnie)
Zubi nie ma mózgu według oficjalnych doniesień kosmici wyssali mu mózg w celu zbadaniu jego głupoty.
1
Jeżeli odejdzie napisze na prywatnej wiadomości gdzie masz przyjechać
1
Przecież on nie ma mózgu gdyby go miał jego mózg odpowiadał by za myślenie.
2
Okej
15
Kto jedzie ze mną do Barcelony nakopać zarządowi kije bejsbolowe kastety mile widziane.
15
Ja jako pierwszy idę się upić
3
Dani Alves na sprzedaż rozumiem ale Alexis i Cesc również oni w tym zarządzie są nie normalni Xavi pogra max 1 sezon i kto będzie jego następcom gdy odejdzie generał Busquets ?.
1
No podobny do Adama Małysza
1
Zobaczcie Luke Modrica
http://fangol.pl/view/53791/luka-modric-obcial-wlosy
1
Albo jakiś napastnik fajnie by było jak to był by Reus
1
Konrad może ty wiesz o co chodzi z tym wielkim transferem w Barcelonie
3
Gratulacje dla Realu zasłużyli
1
Ponieważ Xavi może odejść
1
Vidal ma 27 lat ? co z tego ale Koke to idealny następca naszego generała i jestem jak najbardziej za pomocnikem Atletico Barce trzeba odmłodzić.
2
Ciekawe o co chodzi z tym wielkim transferem w Barcelonie ?
1
Vidal jest stary co jak co ale Koke to idealny następca Xaviego .
1
Hahahaha ile za niego dali 60 mln takie rzeczy tylko szejki potrafią
1
Laporte i Marquinhos