barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Nasi by się ośmieszyli w Brazyli nawet by z grupy nie wyszli
7
To jest szansa dla naszej reprezentacji Polski w MŚ.
1
Nie powiesz mi że nie są piękne
2
Nasze ślicznotki najlepsze są
1
Dzięki
1
Jak mam się uspokoić jak ten zarząd obrońcy nie potrafi kupić mógł Mascherano odejść był by pewny zakup stopera.
2
Wkurza mnie zubi i te jego ruchy transferowe miał być obrońca i nie ma obrońcy cały zarząd dużo mówią mało robią kolejny sezon bez ŚO
4
Trochę się obawiam że Barca nie sprowadzi obrońcy z tego względu że Mascherano podpisał kontrakt i znów zostaniemy bez ŚO.
1
Brawo Villa
1
Wspaniała wiadomość oby Alves się zgodził na transfer
7
Nie zapomnę cię Pinto jak zagwizdałeś w meczu z Kopenhagą
1
Nie opłaca się kupować PS4 sprawdź opinie ja sprawdziłem i nie zamierzam kupować.
1
A o co chodzi ?
2
Reus tańszy niż Aguero
10
Facet odejdz na twoje miejsce przyjdzie Reus
1
Tą bombom transferową mógłby być ŚO
1
Zajebiście (przepraszam nie banowac) że przychodzi szkoda że kosztem Cesca.
1
Nie Bravo Girls
1
Brawo
1
Nie nie i jescze raz nie Cesc nie odchodz
1
Jprdle ide się upic Cesc nie odchodz
1
Pogba to marzenie Juve go nie puści
1
Masz coś jeszcze do powiedzenia ?
1
Nie!!!
1
Kto jedzie ze mną nakopac zarządowi jeżeli sprzeda Cesca ?
1
Zaraz Barca będzie chciała kupić Ramosa który może grać jak i w obronie i ataku.
5
A ja Marco Reusa
1
Nic tak tylko zapytałem
1
Obrońca ważniejszy bramkarz nie zając nie ucieknie.
1
Reus co raz bliżej Barcelony ( Mundo Deportivo )