barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Z tego że Barca nie ma mistrzostwa
1
Lepiej przestane pisać takie teksty bo mnie się dostanie ban
1
Wiem co zrobimy żeby Messi zaczął grać jak za 2 3 sezonów głodem niech go wezmą i mu powiedzą jak zaczniesz lepiej grać jak za 3 sezonów dostaniesz jedzenie jeżeli to nie po skutkuje dalej go głodzić
2
Za co chcecie dać mu bana za to że prawdę pisze ? Nie bądź śmieszny jak ty i twoi redakcyjni koledzy.
2
Wstyd mi za takich piłkarzy
1
To było chamskie zachowanie Alvesa dlatego powinien odejść
18
Ja się pytam na cholerę podwyżka przecież on nic nie gra jeszcze rok daje Messiemu jeżeli nic się nie zmieni w jego grze zrobić to samo co z Ronaldinho.
1
Pep wciąż nie mogę się pogodzić z tym że nie jesteś już trenerem Barcelony. Myślę że kiedyś wrócisz do domu którym cie kochamy i szanujemy.
1
Zapomnij o Aguero też bym go chciał ale nasz zarząd go nie kupi bo jest za drogi kolejny powód świętoszek Messi który był by bez formy siedział by na ławce i stroil by fochy.
1
Jeszcze nie wiadomo czy będzie trenerem Barcy a każdy go chwali on tego zespołu nie poukłada jest jeden problem zarząd który nie da mu wolnej ręki
2
No nic nie zasługujemy na mistrzostwo Hiszpanii
1
Brawo alexis oby tak dalej
1
Dzięki
1
Dzięki jakiś jeszcze masz ?
1
Masz jakieś foty z Antonella
1
Daj lepiej zdjęcia jego ślicznej mamie
1
Tobie powini dać rente za te głupie wpisy
3
Antonella jest zajebista
1
2
5
Tak red tube polecam najlepsza transmisja
2
Masz coś do murzynów rasisto
1
Alves zjedz banana i daj szanse Montoy
3
Pewnie w radiu Maryja słyszał
1
Jeżeli on przyjdzie do Barcy to co z Ter Stegenem ?
1
Sądzisz że będzie stawiał na młodzież wątpię.
1
Mówicie że Luis Enrique to dobry trener dla Barcelony nie wyjdzie mu w LL PK jak i LM i będziecie go zwalniać według mnie tu jest potrzebny trener który coś osiągnął który grał na trzech frontach który bedzie motywował który nie będzie się bał krzyknąć na zawodników. Widze że niektórzy piszą że stawia na młodzież przecież on nie odważy się posadzić na ławce Xaviego nawet Messiego nie posadzi jak ten bedzie słabo grał wiec przestańcie się zachwycać o Martino też pisaliście że będzie stawiał na młodych i jak to się skończyło bez trofeów sie skończyło.
1
Nie śledzę PL bo mnie ta liga nie interesuje tylko liga Hiszpańska i Bundesliga są jeszcze MŚ więc może coś pokazać
8
Dlaczego Pep zabiera nam naszych zawodników sam powiedział że nie będzie transferów na lini Barca Bayern trochę nie tak Pep postępuje wobec swojego byłego klubu.
5
Co wy chcecie od Luiza może jest słaby przez Mou bo go nie wystawia być może u nas się rozwinie i będzie grał tak jak w Pucharze Konfederacji