barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie bądź taki pewien przed wami 90 minut z Manchesterem United a jak wiemy w piłce nożnej wszystko się może zdarzyć.
0
Jeżeli Barca przejdzie do półfinału to dostaną nie daj Boże Bayern Monachium lub Chelsea Londyn oczywiście angole dostaną Real Madryt . Dlaczego trzeci raz pod rząd klub z niemiec to by było trochę podejrzane więc niestety dostaniemy bawarczykow
0
No to muszą wygrać innego wyjścia nie mają Wszystkiego Najlepszego!!!!!!
0
Tak był zasłużony ale di maryia nie wykorzystał karnego
8
Nie śmiejmy sie z Realu Madryt bo Barcelona nie daj Boże też może jutro odpaść
0
Myślałem że dla BVB bramka
0
Dla kogo
0
Hahaha brawo BVB
1
Może i trenerem jest dobrym ale tak poza boiskiem to psychol
5
Niech grają w jakich kolwiek byle by wygrali
7
Neymar strzel gola w środę i daj nam awans do półfinału
1
Bayern nigdy nie dorówna Barcelonie
1
Fifa ma ode mnie bana od dziś przestaje w nią grać nie dawno chciałem kupić fife 14 ale po tym co zrobili mają bana
1
Racja Pro Evolution Soccer będziemy kupować
1
Ja szanuje Arsenal ale Wenger powinien odejść bo z tym trenerem nic nie wygrają.
0
Albo Arsenalowi ci to w życiu nic nie zdobędą oczywiście z tym swoim trenerem.
0
0
Ja kupuje gry ale teraz co robi fifa z mojego ukochanego klubu nie kupię już fify
0
Pytanie czy potrafisz się powiesić
0
Proponuje nie kupować gry fify jak oni dadzą nam bana na transfery to my im też na nie kupowanie tej gry.
0
Mam nadzieje że wszystko się wyjaśni i Barcelona będzie mogła kupować graczy i oby Ter Stegen jaki Halilovic przeszli do Barcy.
0
Bayern PSG
FC Barcelona Real Madryt
0
Też tak myślę że się zabunkruje ale Ibra to Ibra jego nic nie powstrzyma nawet mur chiński
0
Oby BVB zremisowało UWAGA HALA DZIECI minusją
0
Myślę że PSG wygra z smerfami jakieś 4:2 Real BVB 1:1
0
A BVB Real jaki wynik
0
Nie na temat:
Jaki wynik obstawiacie Chelsea PSG.?
Prosze redakcje o nie banowanie.
0
Prawda powiedz że to ty masz bana masz zablokowane konto twoim idolem już nie jest Messi tylko Neymar no weź Miki przyznaj się
0
Idź wyjdź
0
Na pewno zjadł kapuste i popil wodą