barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Luisa swędzą zęby dlatego gryzie
3
Głos poszedł zajebiste jesteście dziewczyny obie śliczne szczególnie dziewczyna w koszulce Barcy.
1
Dzięki Kondziu dzięki Krzysztof
1
Znów ugryzł w co go ugryzł ?
5
Napastnik jest tak samo potrzebny jaki obrońca
1
Co zrobił Suarez bo nie oglądałem meczu ?
1
Pedro powini sprzedać a Alexisa niech zostawią
1
Na pewno
4
Redakcja chce nas wkurzyć
2
Właśnie to samo miałem napisać o co tu chodzi z GD ?
1
Przecież on został zbanowany
3
Witam droga redakcjo Żądam powrotu Miki Messiego 2001 na te stronę bez niego to nie jest to samo z pewnością większość użytkowników tej strony ze mną się zgodzi na jego powrót.
1
Uśmiechniętemu wampirowi mówimy do widzenia
1
Tak powiedział a to menda
1
O ile pamiętam Pep też grał z 4 na plecach czy się mylę ?
2
Trener dla reprezentacji Hiszpanii Pep Guardiola.
1
Ale trener powinien pomyśleć o obronie atak mamy w porządku
2
Zamiast brać się za obronę to oni chcą kupić Suareza śmieszny ten zarząd.
1
4 pechowa jest
1
Ciekawie jaki będzie miał numerek na koszulce mam nadzieje że 6 po Xavim.
1
Pokaż te zdjęcia
1
Teraz oglądam Niemcy Ghana może będzie ciekawe.
1
Antonella musi rozruszać Leo może wtedy się przełamie
1
Dzięki za odpowiedź co po nie których wpisach widze że Di Maria słabo zagrał to prawda ?
2
Jaki wynik meczu Argentyna Iran ponieważ nie mogłem oglądać meczu. Jak wypadł Messi ?
1
Mówisz że nudy a jak tam Messi
1
Jak tam Argentyna bo za bardzo nie mogę oglądać
14
Ta laska każdego by zatrzymała
4
Jedyna osoba może powstrzymać Messiego jest to Chuck Norris.
1
Mamy coś wspólnego nie lubimy Niemców