barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Uśmiechnięty wampirze odejdź
14
Hahahahah dojebał
1
Pytanie co z Messim z Neymarem i Suarezem
4
O mój Boże ona jest zajebista
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=692275604160506&id=179681915419880&set=pb.179681915419880.-2207520000.1406736913.&source=54&refid=13
1
Mogliśmy mieć Reusa w tym roku a mamy Suareza więc na co nam on
1
Nie martw się następcą Iniesty jest Alen Halilović
1
Na stronie Realu Madryt
Rekordowy transfer Di Marii tam pewien kibic Realu napisał o słowach Zizou
1
Na RM.PL przeczytałem
4
Słyszeliście to
Zaskakujące słowa legendy Realu, tego nikt by się nie spodziewał. Zidane przestrzega wszystkie zespoły przed Barceloną, rodzi się niepowtarzalna moc. Były gracz Realu widzi niezwykły potencjał i przestrzega wszystkie kluby przed gniewem Barcelony. Barcelona w tym sezonie będzie 10 000 razy silniejsza niż przez poprzednie 2 lata. Zidane twierdzi ,że Barcelona jest w stanie zdobyć wszystko co jest do zdobycia wraz z LM.
1
Zobaczymy w trakcie sezonu czy jest taki dobry
1
Co ty kur... wiesz o depilacji ty stara dupa jesteś
2
Co zazdrościsz ?
1
Słuchaj one obie są zajebiste
1
Ale na zdjęciu które znalazłem widać jakby była w ciąży
1
To prawda
1
Leo jak zwykle świetnie wygląda ale Antonella nic dodać nic ująć żadna jej nie przebije no może Shakira
1
Leoś chyba strzelił drugiego gola Antonelli https://mobile.twitter.com/Antoo_roccuzzo/status/492896147829436416
2
No z tym czymś nie zawojuje
3
Messi będzie sie oszczędzał na Copa America 2015
1
Na TVN 24 ciekawy dokument leci
2
Weź to szybko usuń bo bana dostaniesz
6
Pique zaorał Shakire
11
Założę się że wrócą te czasy zdobywania pucharów kto się zgadza zielony herb Barcy prosze.
2
To już wiemy dlaczego zaliczał słabe występy jak i w klubie i reprezentacji Hiszpanii
1
Sorry myślałem że Chelsea
3
Największym wrogiem Arsenalu jest Chelsea nie Manchester United
1
Chce grać w takim klubie którego nie ma w LM śmieszny typ.
2
Na pewno u Zubiego świętują
2
Luis nikogo nie zabił tym ugryzieniem a taki Putin nie odpowie za zestrzelenie Malezyjskiego boeinga 777
1
Dzięki jak to zrobić żeby był w Barcelonie ?