2

Uśmiechnięty wampirze odejdź

14

Hahahahah dojebał

1

Pytanie co z Messim z Neymarem i Suarezem

1

Mogliśmy mieć Reusa w tym roku a mamy Suareza więc na co nam on

1

Nie martw się następcą Iniesty jest Alen Halilović

1

Na stronie Realu Madryt
Rekordowy transfer Di Marii tam pewien kibic Realu napisał o słowach Zizou

1

Na RM.PL przeczytałem

4

Słyszeliście to
Zaskakujące słowa legendy Realu, tego nikt by się nie spodziewał. Zidane przestrzega wszystkie zespoły przed Barceloną, rodzi się niepowtarzalna moc. Były gracz Realu widzi niezwykły potencjał i przestrzega wszystkie kluby przed gniewem Barcelony. Barcelona w tym sezonie będzie 10 000 razy silniejsza niż przez poprzednie 2 lata. Zidane twierdzi ,że Barcelona jest w stanie zdobyć wszystko co jest do zdobycia wraz z LM.

1

Zobaczymy w trakcie sezonu czy jest taki dobry

1

Co ty kur... wiesz o depilacji ty stara dupa jesteś

2

Co zazdrościsz ?

1

Słuchaj one obie są zajebiste

1

Ale na zdjęciu które znalazłem widać jakby była w ciąży

1

To prawda

1

Leo jak zwykle świetnie wygląda ale Antonella nic dodać nic ująć żadna jej nie przebije no może Shakira

1

Leoś chyba strzelił drugiego gola Antonelli https://mobile.twitter.com/Antoo_roccuzzo/status/492896147829436416

2

No z tym czymś nie zawojuje

3

Messi będzie sie oszczędzał na Copa America 2015

1

Na TVN 24 ciekawy dokument leci

2

Weź to szybko usuń bo bana dostaniesz

6

Pique zaorał Shakire

11

Założę się że wrócą te czasy zdobywania pucharów kto się zgadza zielony herb Barcy prosze.

2

To już wiemy dlaczego zaliczał słabe występy jak i w klubie i reprezentacji Hiszpanii

1

Sorry myślałem że Chelsea

3

Największym wrogiem Arsenalu jest Chelsea nie Manchester United

1

Chce grać w takim klubie którego nie ma w LM śmieszny typ.

2

Na pewno u Zubiego świętują

2

Luis nikogo nie zabił tym ugryzieniem a taki Putin nie odpowie za zestrzelenie Malezyjskiego boeinga 777

1

Dzięki jak to zrobić żeby był w Barcelonie ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?