barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ja wiem w aptece
3
No przecież zmajstrowali już drugie
7
Pique ty jesteś dobry ale w łóżku z Shakirą
1
Zwycięstwo Legii ?
1
No przejdzie do Barcelony a tak na poważnie Kosecki ma 24 lata
1
Kolorowych snów
3
Tobie odpadnie szczęka jak wyjdą daj Boże z grupy
4
3 lata ma
1
To było coś pięknego
1
Przecież jest 2:1 dla Legii
1
Dlaczego nie 4 : 1
1
Za kilka lat atak Barcy Lukaku Reus Neymar.
1
Jego goły tyłek ?
1
Wolę Reusa
1
Xavi by się nadał do Legii
3
Ale gapa ze mnie sorry
1
Na poloni 1 o 22:25
1
Albo by zwymiotował na jego buty
1
Chyba Joan Gamper
1
Messi by spacerował po boisku
7
Człowiek który stworzył fantastyczny klub Joan Gamper dzięki gdyby nie ty nie wiem jakiemu klubowi bym kibicował
1
Dlaczego rezerwowy skład nie doceniasz zawodników Legii
1
Za przeproszeniem nie pier....ol ja chciałbym żeby jakiś Polski klub zagrał w LM czy gra dobrze czy gra źle.
1
Na taki mecz warto jechać do Warszawy
1
Będzie fajnie jak Legia spotka się w fazie grupowej LM z Barceloną
6
Legia zasługuje na gre w LM
1
Bo co
1
Już nie przeżywaj każda chciała by mieć taką figurę to już nie można zrobić sobie zdjecia w stroju bikini
1
Słuchaj ona ma zgrabną pupę
1
No tak nie pomyślałem o tym sorry