2

Ja wiem w aptece

3

No przecież zmajstrowali już drugie

7

Pique ty jesteś dobry ale w łóżku z Shakirą

1

Zwycięstwo Legii ?

1

No przejdzie do Barcelony a tak na poważnie Kosecki ma 24 lata

1

Kolorowych snów

3

Tobie odpadnie szczęka jak wyjdą daj Boże z grupy

4

3 lata ma

1

To było coś pięknego

1

Przecież jest 2:1 dla Legii

1

Dlaczego nie 4 : 1

1

Za kilka lat atak Barcy Lukaku Reus Neymar.

1

Jego goły tyłek ?

1

Wolę Reusa

1

Xavi by się nadał do Legii

3

Ale gapa ze mnie sorry

1

Na poloni 1 o 22:25

1

Albo by zwymiotował na jego buty

1

Chyba Joan Gamper

1

Messi by spacerował po boisku

7

Człowiek który stworzył fantastyczny klub Joan Gamper dzięki gdyby nie ty nie wiem jakiemu klubowi bym kibicował

1

Dlaczego rezerwowy skład nie doceniasz zawodników Legii

1

Za przeproszeniem nie pier....ol ja chciałbym żeby jakiś Polski klub zagrał w LM czy gra dobrze czy gra źle.

1

Na taki mecz warto jechać do Warszawy

1

Będzie fajnie jak Legia spotka się w fazie grupowej LM z Barceloną

6

Legia zasługuje na gre w LM

1

Bo co

1

Już nie przeżywaj każda chciała by mieć taką figurę to już nie można zrobić sobie zdjecia w stroju bikini

1

Słuchaj ona ma zgrabną pupę

1

No tak nie pomyślałem o tym sorry

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?