barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciez Laporta przez siedem lat był prezydentem Barcelony .
0
A jak Chuck tak umie
0
A ty oficjalnie dostaniesz w twarz
0
Co masz do Taty to dobry trener
0
Było by zajebiście ale to nie możliwe.
0
Ciekawe czy Laporta wróci.
0
Czyli Rosell do dymisji
0
Vamos Barca po zwycięstwo
0
To do Francesc
0
Prowokatorem jest kuba i jego chłopak którego broni
0
Wybacz nie będę sie zniżał do twojego niskiego poziomu rozumu
0
To było do fanmessiego11
0
To ty dorosnij marny prowokatorze
0
Zobaczymy ja twój Sreal poradzi sobie z Schalke
0
Wierzę w naszych że poradzą sobie z Manchesterem City w LM.
0
Antonella i Leo tworzą piękną pare Boże jaka ona jest piękna
0
Na eurosporcie
0
To gdzie najlepiej obejrzeć
0
A jeszcze jedno pytanie jest jakość HD i czy jest ta strona za darmo?
0
Tam można na tablecie obejrzeć na tym webb tv ?
0
0
Napisz prywatną wiadomość do tego użytkownika " Katolik " ja osobiście nie wiem jak się to ustawia ponieważ mam NC+. Gdybym wiedział to bym z przyjemnością pomógł pozdrawiam VEB.
0
Nic sie nie stało
0
Przeczytaj sobie wypowiedź użytkownika Katolik cytuje wypowiedź
W Cyfrowym Polsacie mecz Atletico - Barcelona pokaże kanał Duhok TV. Kanału nie ma na liście, ale można go ustawić ręcznie.
0
Super kolejny świetny mecz Barcelony oby taki wynik był w sobotę.
0
Fifa się zakatarzyła
0
Barcelona zrobiła mi piękny prezent na moje imieniny.
0
Barcelona dobrze gra zobaczymy jak zagrają z Atletico i City mam nadzieje że te najważniejsze mecze wygrają jestem dumny z mojego ukochanego klubu pozdrawiam VEB!!!!
0
Kto drugą bramkę strzelił
0
Ile masz cali jaka marka