0

Przeciez Laporta przez siedem lat był prezydentem Barcelony .

0

A jak Chuck tak umie

0

A ty oficjalnie dostaniesz w twarz

0

Co masz do Taty to dobry trener

0

Było by zajebiście ale to nie możliwe.

0

Ciekawe czy Laporta wróci.

0

Czyli Rosell do dymisji

0

Vamos Barca po zwycięstwo

0

To do Francesc

0

Prowokatorem jest kuba i jego chłopak którego broni

0

Wybacz nie będę sie zniżał do twojego niskiego poziomu rozumu

0

To było do fanmessiego11

0

To ty dorosnij marny prowokatorze

0

Zobaczymy ja twój Sreal poradzi sobie z Schalke

0

Wierzę w naszych że poradzą sobie z Manchesterem City w LM.

0

Antonella i Leo tworzą piękną pare Boże jaka ona jest piękna

0

Na eurosporcie

0

To gdzie najlepiej obejrzeć

0

A jeszcze jedno pytanie jest jakość HD i czy jest ta strona za darmo?

0

Tam można na tablecie obejrzeć na tym webb tv ?

0

0

Napisz prywatną wiadomość do tego użytkownika " Katolik " ja osobiście nie wiem jak się to ustawia ponieważ mam NC+. Gdybym wiedział to bym z przyjemnością pomógł pozdrawiam VEB.

0

Nic sie nie stało

0

Przeczytaj sobie wypowiedź użytkownika Katolik cytuje wypowiedź

W Cyfrowym Polsacie mecz Atletico - Barcelona pokaże kanał Duhok TV. Kanału nie ma na liście, ale można go ustawić ręcznie.

0

Super kolejny świetny mecz Barcelony oby taki wynik był w sobotę.

0

Fifa się zakatarzyła

0

Barcelona zrobiła mi piękny prezent na moje imieniny.

0

Barcelona dobrze gra zobaczymy jak zagrają z Atletico i City mam nadzieje że te najważniejsze mecze wygrają jestem dumny z mojego ukochanego klubu pozdrawiam VEB!!!!

0

Kto drugą bramkę strzelił

0

Ile masz cali jaka marka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?