barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy będzie transmitowane na canal + family
0
A później co będziesz wpierniczać
0
W domu siedzi
0
Valdesa nikt nie zastąpi
0
Szkoda że alexis nie trafił do siatki
0
Za co zasłużył
0
Z rayo vallecano
0
Przepraszam 2:1
0
1:1 jest
0
Mesutowa w arsenalu
0
PSG Monaco najlepiej obejrzeć
0
Miki idź się uczyć jutro szkoła
0
Precz z komuną
0
I co zrobiłeś go ?
0
Dzięki wszystko działa tylko ten przycisk L1 nie działa
0
Strasznie śmieszne
0
Proszę pomóżcie wkońcu pomagacie sobie na tym forum
0
No tak zanim odpowiedzą miesiąc minie a ja muszę wiedzieć teraz
0
Błagam o odpowiedź
0
Witam. Słuchajcie mam problem ponieważ podczas szału rozwaliłem przycisk L1 od ps3 czytałem przeróżne fora na ten temat żeby rozebrać i wyczyścić macie jakieś inne pomysły pytam osoby którym się to zdarzyło błagam nie śmiać się tylko pomóżcie będę wdzięczny.
0
Słuchajcie mam problem ponieważ podczas szału rozwaliłem przycisk L1 od ps3 czytałem przeróżne fora na ten temat żeby rozebrać i wyczyścić macie jakieś inne pomysły pytam osoby którym się to zdarzyło błagam nie śmiać się tylko pomóżcie będę wdzięczny
0
Leo najlepszy
0
Super że cesc zagra xavi niech odpoczywa
0
Żebyśmy się nie zdziwili jak ajaks wbije 2 bramki jak milan zeszłym sezonie nie lekceważmy ajaksu jeden błąd naszych i po nas
0
A Bayern prowadzi 2:0
0
Zajeb.ście tak trzymać
0
Najważniejsze że real zremisował
0
Jesteś debil 1:0 dla barcy jest
0
Jaki wynik ponieważ nie oglądam
0
Jaki wynik meczu inter juve