barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Looky nierozumiem twojego postępowania
0
0
0
0
0
0
Barcatikitaka okej możesz podawać swoje składy ale nie obrażaj ludzi wyluzuj stary pozdrawiam.
0
0
Ta barcatikitaka wyleciał z najsłabszym składem lepiej dmuchać na zimne pamiętacie real osasuna 0:0. Lepiej wystawić mocny skład oczywiście dać odpocząć messiemu i iniescie a dać na ten przykład ville i tello niech zagrają pozdrawiam jeżeli urodziłem to sorr VEB .:-)
0
Super że wygrali teraz czeka na nich osasuna ale na pewno wygrają. A real będzie podejmował getafe napewno real przegra na pewno100% VEB
0
Barca da realowi po palić adan jest słaby to będzie miazga na bernabeu. VEB
0
Znów villa nie zagra od 1 minuty nie zdziwie się jak poprosi o transfer wtedy vilanova i cały zarząd klubowy się zdziwi. Mysle że dziś wygrają i zmierza się w półfinale z realem i wygrają VEB :-).
0
Nareszcie dobra wiadomość niech villa gra :-) .
0
Tito daj szansę villi niech zagra z malaga
0
Brać ter stegena sprzedać sancheza brać neymara i barca nie do pokonania
0
Będzie dobrze świat się nie zawali od 1 porażki mówi się trudno mam nadzieję że porażki z malaga nie będzie. Puki co mou wystawił adana na dzisiejszy mecz z vallencią także bądźmy dobrej myśli bo ligę mamy wygraną a real nawet jakby wygrał to mają do odrobienia -15 punktów.
0
Delfiny666 będzie dobrze
0
Rozpierniczymy malaga i osasune
0
To ile teraz będzie jak real wygra
0
Jezu nie dlaczego real się z nas śmieje nienawidzę mascherano to idiota jest oby wygrali w meczu rewanżowym z malaga.
0
ACRAB95 real nas już nie dogoni także słabszy skład był by bardzo możliwy a mocniejszy na malage pozdrawiam VEB.
0
ACRAB95 i tak mamy wygraną ligę więc czego tu się bać powinien dać rezerwowych.
0
Po co tito daje najmocniejszy skład powinien dać rezerwowych moim zdaniem Xavi Busi Iniesta Cesc Alves Messi powinni odpocząć przed meczem z malaga zgadzacie się że mną pozdrawiam VEB.
0
Tą tito wilanowa szczęsnego jest takim samym idiota jak trójce bvb
0
Nie jestem jestem zły na valdes no ale no cóż chcę opuścić najlepszy klub świata niech opuszcza nie będę się dziwił jak jakiś trener go posadzi na ławce wtedy zrozumie swój błąd .
0
Szkoda że ikera nie można kupić on jest najlepszy
0
Bulakg to po cholerę podawał do thiago jak mógł piłkę wyrzucić albo podać do kogoś innego.
0
PiachuFCB sam się nie osmieszaj
0
Bulakg przyznaj że pinto spapral mecz z malaga na jego miejsce powinien wejść valdes pozdrawiam VEB.
0
Brać szczęsnego