0

Normal madridistka co prawda boli białe scierwa

0

Tak owszem tylko że wy jak on żelowiec odejdzie to kogo znajdziecie my mamy następcę neymara a wy nikogo bez niego nic nie wygracie messi 4 złote piłki a wasz zelowiec tylko 1 złota piłkę i co kto jest najlepszy Messi .

0

Hasz29 prawda gaylando buc

0

Normal madridistka
bez waszego żelowca jesteście nikim

0

Hahahahaaah i tak odpadniecie jak dostaniecie bayern albo borussie lub nawet nas

0

Normal madridistka
obyscie dostali bayern życzę wam tego

0

Normal madridistka
przypomnij sobie mecz z galatasaray jak wasz żelowiec i spółka mówili jedziemy na wakacje do stambułu wy powinniście odpasc w meczu z manchesterem united gdyby nie czerwona kartką dla naniego .

0

Normal madridistka
wy każdego lekceważycie

0

Duju69
Pomyśl jak barca dostanie bayern to dowidzenia LM najlepszy rywal dla barcy to borussia tak prawda

0

Gratulacje dla młodego taty

0

Nie bądźcie tacy pewni jeden głupi ruch i po naszych

0

Dyzq
malaga real barca co bayern oby nie

0

Na Zdf dortmundu niepokazują ?

0

Żeby nie było numeru że Barca przegra z PSG ale jak mówią nadzieja umiera ostatnia wierzę w zwycięstwo Barcy i występ messiego pozdrawiam VEB. :-)

0

On musi zagrać

0

PatrychoO
To pisz normalne komentarze a nie głupoty

0

PatrychoO jesteś śmieszny jak dupa pawiana

0

Boję się go leo wracaj

0

Wie ktoś czy messi zagra

0

Barcazawszewszedzie dajmi swoje zdjęcie bo mi świnia nie chce zdechnąć

0

Adminie gdzie jesteś ??????

0

Abidal ZM oby grał jest najlepszy

0

Wypad stąd smieciu idę po ciebię

0

Moderator się gzi

0

Won stąd barcazawszewszedzie.

0

Jeszcze mourinho na trenera barcy proszę przecież to nie REALNE .

0

Okej armandi ale jeżeli barca chcę kupić dobrego bramkarza na poziomie vv to zdecydowanie neuer jest dobrym wyborem

0

Armandi o co ci chodzi nie wolno się tu wypowiadać żyje w wolnym kraju

0

Wolał bym neuera za de gea a vv niech idzie do arsenalu

0

Geble zamknij się twój poziom inteligencji sięga zeru

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?