barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Normal madridistka co prawda boli białe scierwa
0
Tak owszem tylko że wy jak on żelowiec odejdzie to kogo znajdziecie my mamy następcę neymara a wy nikogo bez niego nic nie wygracie messi 4 złote piłki a wasz zelowiec tylko 1 złota piłkę i co kto jest najlepszy Messi .
0
Hasz29 prawda gaylando buc
0
Normal madridistka
bez waszego żelowca jesteście nikim
0
Hahahahaaah i tak odpadniecie jak dostaniecie bayern albo borussie lub nawet nas
0
Normal madridistka
obyscie dostali bayern życzę wam tego
0
Normal madridistka
przypomnij sobie mecz z galatasaray jak wasz żelowiec i spółka mówili jedziemy na wakacje do stambułu wy powinniście odpasc w meczu z manchesterem united gdyby nie czerwona kartką dla naniego .
0
Normal madridistka
wy każdego lekceważycie
0
Duju69
Pomyśl jak barca dostanie bayern to dowidzenia LM najlepszy rywal dla barcy to borussia tak prawda
0
Gratulacje dla młodego taty
0
Nie bądźcie tacy pewni jeden głupi ruch i po naszych
0
Dyzq
malaga real barca co bayern oby nie
0
Na Zdf dortmundu niepokazują ?
0
Żeby nie było numeru że Barca przegra z PSG ale jak mówią nadzieja umiera ostatnia wierzę w zwycięstwo Barcy i występ messiego pozdrawiam VEB. :-)
0
On musi zagrać
0
PatrychoO
To pisz normalne komentarze a nie głupoty
0
PatrychoO jesteś śmieszny jak dupa pawiana
0
Boję się go leo wracaj
0
Wie ktoś czy messi zagra
0
Barcazawszewszedzie dajmi swoje zdjęcie bo mi świnia nie chce zdechnąć
0
Adminie gdzie jesteś ??????
0
Abidal ZM oby grał jest najlepszy
0
Wypad stąd smieciu idę po ciebię
0
Moderator się gzi
0
Won stąd barcazawszewszedzie.
0
Jeszcze mourinho na trenera barcy proszę przecież to nie REALNE .
0
Okej armandi ale jeżeli barca chcę kupić dobrego bramkarza na poziomie vv to zdecydowanie neuer jest dobrym wyborem
0
Armandi o co ci chodzi nie wolno się tu wypowiadać żyje w wolnym kraju
0
Wolał bym neuera za de gea a vv niech idzie do arsenalu
0
Geble zamknij się twój poziom inteligencji sięga zeru