barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech kupią szczęsnego
0
Co mu odbiło pinto powinni sprzedać szkoda że odchodzi ale nie dziwię mu się vilanowa zamiast brać dobrego bramkarza to bierze pinto który spaprał mecz z malaga a teraz zamiast dać rezerwowych to trzeba będzie sięgnąć po mocniejszy skład pozdrawiam VEB :-) .
0
Alexis jest do bani takie miał dogodne sytuację a nie potrafił strzelić gola powinni brać neymara a jego wyrzucić tak jak pinto moim zdaniem.
0
Na cholerę alexis dawać cesca fabregasa
0
Lew23 Ten mecz będzie o 23 30 na tvp sport dziś mecz piłki ręcznej także kto będzie chciał o godz 23 oglądać mecz.
0
Silver912 na 100% wygramy LM copa del rey super puchar hiszpani w tym roku FC BARCELONA zwycięży i w następnym sezonie także :-)
0
Soory że nie na temat jak myślicie kto wygra dziś mecz real czy valencia ja obstawiam że valencia a wy ?
0
Dobre czas powrotu 1970
0
Wypieprzyć alexisa dawać neymara
0
Wymierzyć alexisa dawać neymara
0
Brawo BARCA świetny mecz :-)
0
Nieeeeeeee 3:1
0
4:0 musi być
1
Goool 3:0 thiago pięknie
1
Lech i barca o co ci chodzi?
1
Gooooool MESSI 2:0
1
Sędziego za jaja i na latarnie odebrali nam gola
0
Soory tezertmc,
0
Gooooool MESSI która to bramka chyba 93 jeśli się mylę poprawcie mnie :-)
0
Bydzie dobrze VEB
0
Szkoda że puyola nie ma ale może tito coś wymyśli i da puyola od 1 połowy a masche w 2 połowie
0
Cesc będzie to super thiago to będzie cudowny mecz wygramy idziemy w końcu po 3 punkty
0
Mały błąd europejskim pucharze
0
Wygramy z malaga z takim składem to nam się uda :-)
0
No to mamy problem guardiola do city będą kłopoty w LM i pucharze europejskich.
0
Messi dzisiaj da popis hat trick będzie gaylando się wkurzy
0
Szkoda że villa nie zagra
0
Neo2114 dzięki pozdrawiam VEB.
0
A real kiedy z manchesterem?
0
Ullses DYZEQ dzięki normalni chociaż tu odpowiadają na pytania jeszcze raz dzięki normalni VEB