0

Fajnie by było jak by hummels przeszedł by do barcelony mascherano powinien odejść bo to co pokazuje na boisku to istna porażka .

1

No nieeeeeee zróbcie coś z nim

0

Kurde zbanujcie go to do barcacampjon To erosoman

0

Barcacampjon
To debil erosoman

0

Lukasoo świetny pomysł złożymy petycję r10 wróci.

0

Barcacampjon
Proszę o zbanowanie tego użytkownika

0

No normalny erosoman

0

Barcacampjon
Czy ty jesteś zboczony takie rzeczy pokazuj na innym portalu a nie gdzie gada się o piłce .

0

Fajnie by było jakby wrócił R10 na Camp Nou

0

Będzie tak jak z villa zobaczycie on nie wytrzyma i odejdzie.

0

Mówię wam oni wygrają dla vilanovy

0

No to będzie się działo oby nasi wygrali dla vilanovy VEB .

0

D.Villa7Dax lepiej żeby wrócił na mecz rewanżowy z realem dzięki za info pozdrawiam.

0

To fakt on i messi tworzą zgrany duet

0

Wie ktoś kiedy villanova wraca soory że nie na temat :-)

0

Lepszy remis niż porażka i tak liga wygrana VEB .

0

Według mnie powinni wyrzucić tito na zbity ryj za ville przezniego dv7 marnuje się marnuje

0

Wkurzasz mnie tito postaw na ville przez tego człowieka dv7 się marnuje niech wróci pepe guardiola

0

No i barca się doigrala będę tęsknił za tobą villa VEB .

0

Wracaj tito ty i messi i spółka musicie dowalic realowi mou i gaylandowi i wygrać ten mecz na Camp Nou 5:0 jak wtedy z pepe guardiolą pozdrawiam VEB .

0

Nonohehe wtedy vilanova prowadził ten mecz na parę dni przed wyjazdem do nowego jorku.

0

Nie wierzę żeby messi do takiego czegoś się posunął to mou miesza i jego asystenci madryckie scierwa. Messi po takim czymś powinien pokazać gaylandowi i spółce kto tu zasługuje na złota piłkę wygrają VEB .

0

Hehe dobrze że pepe niema i casillasa na bramce adan skapituluje po strzałach messiego i spółki VEB .

0

Czas wyrównać rachunki z realem madryt wygra w 100% BARCA.

0

Haha niech zostanie do końca swoich dni w barcelonie

0

Jak odejdzie barca kupi neymara ? fajnie by było jakby został w barcelonie.

0

Jak mou da adana to na pewno pykniemy im gola i zwycięstwo na bernabeu w 100%

0

Będzie ciężko bez tito ale musimy uwierzyć w jordiego roure na pewno wygramy bądźmy dobrej myśli VEB .

0

Dobrze że zostaje wyobrażacie sobie ostatni mecz xaviego i puyola łezka będzie się w oku kręcić nie wyobrażam sobie Barcelony bez nich VEB .

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?