barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie by było jak by hummels przeszedł by do barcelony mascherano powinien odejść bo to co pokazuje na boisku to istna porażka .
1
No nieeeeeee zróbcie coś z nim
0
Kurde zbanujcie go to do barcacampjon To erosoman
0
Barcacampjon
To debil erosoman
0
Lukasoo świetny pomysł złożymy petycję r10 wróci.
0
Barcacampjon
Proszę o zbanowanie tego użytkownika
0
No normalny erosoman
0
Barcacampjon
Czy ty jesteś zboczony takie rzeczy pokazuj na innym portalu a nie gdzie gada się o piłce .
0
Fajnie by było jakby wrócił R10 na Camp Nou
0
Będzie tak jak z villa zobaczycie on nie wytrzyma i odejdzie.
0
Mówię wam oni wygrają dla vilanovy
0
No to będzie się działo oby nasi wygrali dla vilanovy VEB .
0
D.Villa7Dax lepiej żeby wrócił na mecz rewanżowy z realem dzięki za info pozdrawiam.
0
To fakt on i messi tworzą zgrany duet
0
Wie ktoś kiedy villanova wraca soory że nie na temat :-)
0
Lepszy remis niż porażka i tak liga wygrana VEB .
0
Według mnie powinni wyrzucić tito na zbity ryj za ville przezniego dv7 marnuje się marnuje
0
Wkurzasz mnie tito postaw na ville przez tego człowieka dv7 się marnuje niech wróci pepe guardiola
0
No i barca się doigrala będę tęsknił za tobą villa VEB .
0
Wracaj tito ty i messi i spółka musicie dowalic realowi mou i gaylandowi i wygrać ten mecz na Camp Nou 5:0 jak wtedy z pepe guardiolą pozdrawiam VEB .
0
Nonohehe wtedy vilanova prowadził ten mecz na parę dni przed wyjazdem do nowego jorku.
0
Nie wierzę żeby messi do takiego czegoś się posunął to mou miesza i jego asystenci madryckie scierwa. Messi po takim czymś powinien pokazać gaylandowi i spółce kto tu zasługuje na złota piłkę wygrają VEB .
0
Hehe dobrze że pepe niema i casillasa na bramce adan skapituluje po strzałach messiego i spółki VEB .
0
Czas wyrównać rachunki z realem madryt wygra w 100% BARCA.
0
Haha niech zostanie do końca swoich dni w barcelonie
0
Jak odejdzie barca kupi neymara ? fajnie by było jakby został w barcelonie.
0
Jak mou da adana to na pewno pykniemy im gola i zwycięstwo na bernabeu w 100%
0
Będzie ciężko bez tito ale musimy uwierzyć w jordiego roure na pewno wygramy bądźmy dobrej myśli VEB .
0
Dobrze że zostaje wyobrażacie sobie ostatni mecz xaviego i puyola łezka będzie się w oku kręcić nie wyobrażam sobie Barcelony bez nich VEB .
0