0

Co to znaczy ta "remontada"

0

Według mnie tito powinien odejść niech barca szuka zdrowego trenera.

0

Damy radę zwycięstwo należy do dumy kataloni .

0

Będzie dobrze wygramy z milanem.

0

Niech alexis odejdzie a villa niech zostanie bo inaczej z barcą koniec.

0

Nie na temat jak myślicie wygramy z milanem na camp nou ?

0

Tak wszyscy byliście pewni że barca zwycięży obstawialiscie ile pisaliscie 3:1 tak tak pisaliscie a tu 2:0 barca ma bardzo małe szansę na wyeliminowanie ac milanu oni będą się bronić wystarczy im remis a nawet 1 bramka i możemy pożegnać się z LM. Mam cichą nadzieję że zwyciężą ale to wysoce mało prawdopodobne pozdrawiam VEB .

0

To już jest koniec LM przegrana brawo tito .

0

LM przegrana

0

Emocjonujący mecz barcelony ale sędziowie te madryckie scierwa (przepraszam że się brzydko wyrażam) są do bani.

0

Idzie magik biała twarz :-)

0

Meeeeeeeeeeesssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.

0

Messi 300 Gooooool!!

0

A az tv

0

Skończ już okej

0

Hm realmadrid.pl pisało że w cyfrze plus będzie transmitowane spotkanie manu real .

0

Czy w cyfrze plus będzie transmitowane spotkanie manu real ? jak ktoś wie proszę pisać będę wdzięczny.

0

CyzioFCB dzięki przyjacielu

0

Czytałem w realmadrid.pl pisało że w cyfrze plus będzie transmitowane pozdrawiam.

0

Soory że nie na temat i że truje tyłek. Wie ktoś może na jakim kanale będzie transmitowany mecz manu real w cyfrze plus pozdrawiam dzięki . David zdrowiej przyjacielu.

0

Ej pomorzecie

0

Wiecie na jakim kanale będzie transmitowany mecz manu real w cyfrze plus dzięki i pozdrawiam .

0

Wiecie na jakim kanale cyfrze plus będzie transmitowane mecz manu real dzięki i pozdrawiam.

0

Jakby nie mogli o 19 puścić meczu

0

Villa brawo alexis brawo wreszcie się oboje przełamali oby villa nie opuścił barcy pozdrawiam VEB .

0

Wreszcie się alexisis przełamał brawo VEB .

0

Nie na temat. Słyszałem w tvn 24 że barca chce kupić ikera casillasa to nie realny transfer iker to legenda realu nigdy nie przejdzie do naszej barcy choć fajnie by było gdyby wstąpił w nasze szeregi na pewno będziecie mnie wysmiewac na ten temat ale pomarzyć można VEB pozdrawiam.

0

Oby twoje słowa okazały się prorocze pique i obyscie podnieśli te trzy tak znaczące puchary dla barcelony pozdrawiam.

0

Abidal to dobry piłkarz ale z niego nic już nie będzie obym się mylił bo on puyol i pique są niezastapieni w obronie pozdrawiam VEB .

0

Niech wenger popatrzy na siebie przez tyle lat nic nie wygrał żal mu dupe ściska nieudacznik pozdrawiam VEB .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?