barrtasswielki
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: grudzień 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Co to znaczy ta "remontada"
0
Według mnie tito powinien odejść niech barca szuka zdrowego trenera.
0
Damy radę zwycięstwo należy do dumy kataloni .
0
Będzie dobrze wygramy z milanem.
0
Niech alexis odejdzie a villa niech zostanie bo inaczej z barcą koniec.
0
Nie na temat jak myślicie wygramy z milanem na camp nou ?
0
Tak wszyscy byliście pewni że barca zwycięży obstawialiscie ile pisaliscie 3:1 tak tak pisaliscie a tu 2:0 barca ma bardzo małe szansę na wyeliminowanie ac milanu oni będą się bronić wystarczy im remis a nawet 1 bramka i możemy pożegnać się z LM. Mam cichą nadzieję że zwyciężą ale to wysoce mało prawdopodobne pozdrawiam VEB .
0
To już jest koniec LM przegrana brawo tito .
0
LM przegrana
0
Emocjonujący mecz barcelony ale sędziowie te madryckie scierwa (przepraszam że się brzydko wyrażam) są do bani.
0
Idzie magik biała twarz :-)
0
Meeeeeeeeeeesssssssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.
0
Messi 300 Gooooool!!
0
A az tv
0
Skończ już okej
0
Hm realmadrid.pl pisało że w cyfrze plus będzie transmitowane spotkanie manu real .
0
Czy w cyfrze plus będzie transmitowane spotkanie manu real ? jak ktoś wie proszę pisać będę wdzięczny.
0
CyzioFCB dzięki przyjacielu
0
Czytałem w realmadrid.pl pisało że w cyfrze plus będzie transmitowane pozdrawiam.
0
Soory że nie na temat i że truje tyłek. Wie ktoś może na jakim kanale będzie transmitowany mecz manu real w cyfrze plus pozdrawiam dzięki . David zdrowiej przyjacielu.
0
Ej pomorzecie
0
Wiecie na jakim kanale będzie transmitowany mecz manu real w cyfrze plus dzięki i pozdrawiam .
0
Wiecie na jakim kanale cyfrze plus będzie transmitowane mecz manu real dzięki i pozdrawiam.
0
Jakby nie mogli o 19 puścić meczu
0
Villa brawo alexis brawo wreszcie się oboje przełamali oby villa nie opuścił barcy pozdrawiam VEB .
0
Wreszcie się alexisis przełamał brawo VEB .
0
Nie na temat. Słyszałem w tvn 24 że barca chce kupić ikera casillasa to nie realny transfer iker to legenda realu nigdy nie przejdzie do naszej barcy choć fajnie by było gdyby wstąpił w nasze szeregi na pewno będziecie mnie wysmiewac na ten temat ale pomarzyć można VEB pozdrawiam.
0
Oby twoje słowa okazały się prorocze pique i obyscie podnieśli te trzy tak znaczące puchary dla barcelony pozdrawiam.
0
Abidal to dobry piłkarz ale z niego nic już nie będzie obym się mylił bo on puyol i pique są niezastapieni w obronie pozdrawiam VEB .
0
Niech wenger popatrzy na siebie przez tyle lat nic nie wygrał żal mu dupe ściska nieudacznik pozdrawiam VEB .