0

Widzę, że kudłaty i tym razem nie wytrzymał i się ujawnił.
Ave Maria grazia plena Dominus tecum!

0

Nie.

0

0

filipb22
kto strzelił?

0

zxc123 BAN

0

Jestem....zszokowany.

0

Tęsknię za czasami, kiedy "klasyk" miał miejsce dwa, góra trzy razy w sezonie. Za dużo tych meczy ze śmietankowymi. Za dużo nerwów. Za dużo Mourinho...

0

Wy to jak nie dowalicie Alexisowi to macie dzień stracony.... -.-

0

"Nazwa krajowego pucharu zmieniała się na przestrzeni lat: Alfonso XII, Presidente, Generalisimo i w końcu del Rey."

Jakbym słuchał Szpakowskiego.

;)

0

Na miejscu LFP pokazałbym im gest Kozakiewicza.

0

"Tak, ja jestem bogiem futbolu"

opis obrazka.

0

zdf

Czemu uprawiasz internetową masturbacje?
Obrzydza nas to.

0

fanfary

Podobny do Terrego :P
zart. za duzy jest.

0

Wszyscy lepsi od Adana

0

Wybitnymessi to prowokator. Na prawdę, panowie, troche godności, nie zwracajcie na dzieciaka uwagi.

0

Szczerze mówiąc Carles Puyol mi zaimponował...podpisał kontrakt na kolejne 3,5 roku mając już34 lata, a do tego mówi otwarcie, że chce grać do 40tki nie wspominając nawet słowem o tym, że chce "zmienić otoczenie, poznawać inne kultury".

Carles. Masz u mnie dożywotni szacunek.

0

Chciałbym wiedzieć na jakiej oni podstawie udzielają tych punktów...

0

Bartuś

Gole bądź asysty zdobyte w ostatniej kolejce.

0

Spokojnie, mamy Alexisa.

0

Szpaku

0

Messi by nie zagrał hłe hłe

;)

0

Hannoverscher SV 1896

Co to jest?

0

Czyżby bilety na Cordobę były za tanie?
;)

0

Jeszcze tylko Alexis się przełamie i rekord bramek RM z poprzedniego sezonu pęknie...

0

zbanowac!

0

Leżak !

0

Barcelonismo !!!

Nie dokarmiajcie trolla, błagam.

0

Vebo

Animal Planet.

0

Perez już werbuje Guardiole.

0

Wyglądają, jakby się mieli wybrać do kasyna.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?