betfages
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widzę, że kudłaty i tym razem nie wytrzymał i się ujawnił.
Ave Maria grazia plena Dominus tecum!
0
Nie.
0
0
filipb22
kto strzelił?
0
zxc123 BAN
0
Jestem....zszokowany.
0
Tęsknię za czasami, kiedy "klasyk" miał miejsce dwa, góra trzy razy w sezonie. Za dużo tych meczy ze śmietankowymi. Za dużo nerwów. Za dużo Mourinho...
0
Wy to jak nie dowalicie Alexisowi to macie dzień stracony.... -.-
0
"Nazwa krajowego pucharu zmieniała się na przestrzeni lat: Alfonso XII, Presidente, Generalisimo i w końcu del Rey."
Jakbym słuchał Szpakowskiego.
;)
0
Na miejscu LFP pokazałbym im gest Kozakiewicza.
0
"Tak, ja jestem bogiem futbolu"
opis obrazka.
0
zdf
Czemu uprawiasz internetową masturbacje?
Obrzydza nas to.
0
fanfary
Podobny do Terrego :P
zart. za duzy jest.
0
Wszyscy lepsi od Adana
0
Wybitnymessi to prowokator. Na prawdę, panowie, troche godności, nie zwracajcie na dzieciaka uwagi.
0
Szczerze mówiąc Carles Puyol mi zaimponował...podpisał kontrakt na kolejne 3,5 roku mając już34 lata, a do tego mówi otwarcie, że chce grać do 40tki nie wspominając nawet słowem o tym, że chce "zmienić otoczenie, poznawać inne kultury".
Carles. Masz u mnie dożywotni szacunek.
0
Chciałbym wiedzieć na jakiej oni podstawie udzielają tych punktów...
0
Bartuś
Gole bądź asysty zdobyte w ostatniej kolejce.
0
Spokojnie, mamy Alexisa.
0
Szpaku
0
Messi by nie zagrał hłe hłe
;)
0
Hannoverscher SV 1896
Co to jest?
0
Czyżby bilety na Cordobę były za tanie?
;)
0
Jeszcze tylko Alexis się przełamie i rekord bramek RM z poprzedniego sezonu pęknie...
0
zbanowac!
0
Leżak !
0
Barcelonismo !!!
Nie dokarmiajcie trolla, błagam.
0
Vebo
Animal Planet.
0
Perez już werbuje Guardiole.
0
Wyglądają, jakby się mieli wybrać do kasyna.