0

EUROSPORT 19.00

dziekuje.

0

Panowie redaktorzy. Nie zaniżajmy poziomu tej kozackiej strony i nie wklejajmy newsów o błędach sędziowskich...
Nie staczajmy się jak rm.pl, który co kolejkę robi awanturę o poziom sędziowania...
Panowie, chociaż nie przy takim wyniku (4:0)...
Pozdrawiam.

0

Złote słowa.

0

Czy w ekipie przeciwnika gra ten sam Uche co kiedyś u nas w Polsce?

0

spell

Dokładnie. Prognozuje to, że długo u nas zostanie :D

0

Kompletnie nie rozumiem psioczenia na ten wariantu wystawienia podstawowej 11. Przecież Barca w tym sezonie zdobyła prawie wszystkie możliwe punkty. Co dowodzi, że Tito Vilanova prawie perfekcyjnie za każdym razem ustawia skład.

Rozumiem, jakby nam nie szło w lidze czy w LM...

Skład meczowy to nie widzimisię kibiców z fcbarca.com. A piłka nożna to nie zabawa. Tito wie co robi, i jak wystawi Alexisa w 10. meczach pod rząd, to nie będę miał do niego pretensji. Ufam trenerowi, ufam piłkarzom.

0

Bravo Tito!

0

siusky
Ale bulwers...

0

A Liverpoolu jakiej firmy?

0

luti
Cała postać SevFCB to jedna wielka sprzeczność.

0

whatis

tak, tak. Musisz edytować swój komentarz ;)

buhaha

0

SevFCB
Bo mnie wkur... i kilka innych osób.

nie ty jesteś modem. Nie ty kończysz dyskusje.

0

Przepraszam, ale trzeba to zaznaczyć:
" za znieważanie funkcjonariusza zarówno w 'realu' jak i sieci grozi odpowiedzialność karna"
by SevFCB

A wcześniej słowa tego samego użytkownika:
"Chciałbym Was tam widzieć hahaha, cwaniaki w necie, piz*y w świecie"

Porażające dawanie przykładu. Klasyka.

0

"Pozdrawiam i bez spiny ludzie"

Zrobiłeś syf i uciekasz? Przez ciebie dyskusja się urwała.
Wiele osób tak robi, dlatego mamy bajzel. Szkoda, że ci, który mają dawać przykład, sami wciągają się w to gówno.
pozdrawiam.

0

Realista

Nie mogłem znaleźć innego słowa. Wybacz :)

0

Czytać? Ty nawet pisać nie umiesz.

0

Taki cham pracuje na policji? Dla przypomnienia wypowiedź tego kreta i trolla:

"Na prawdę spinacie dupę jak usłyszycie że komentator się pomyli? Na prawdę? Chciałbym Was tam widzieć hahaha, cwaniaki w necie, piz*y w świecie. Ja się cieszę że w końcu zobaczę CdR w TV a Wy spinacie dupsko o komentarz, buhahahaha. Banda gamoni"

WSTYD

0

SevFCB
Twoja głupota nie wzbudza we mnie żadnego argumentu ani nawet kontrargumentu.
Sam nie podałeś żadnego.
Ciśnij dalej, ciśnij. Trudne dzieciństwo.

0

constantine16

Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze.
Dla mnie kom. na C+ jest najlepszy ze wszystkich.
Po 1. chłopaki są świetnie przygotowani do każdego meczu.
Po 2. trykot Laboga - Wolski - Orłowski zawsze świetnie oddają emocje, do tego się nie mylą.
Po 3. oni mają to coś, że oglądając mecz nie przeszkadzają widzowi.

Inne zdanie mam o komentatorach tzw. gościach. Np. Przytuła. To jego "naprawde..." masakra....

0

SevFCB

Obrońca "normalnych"...

0

constantine16

Więc pewnie chodzi o to, że Szpaku już młody nie jest... ;)

0

akurat to, że LA LIGA leci na C+, to istne błogosławieństwo...pomyśl, co by było, gdyby Jagoda i spółka dorwali się do tej ligi... choć osobiście nic nie mam do Ryczela.

0

constantine16

Czytałem wywiad ze Szpakiem. Mówił, że często komentując mecz ze stadionu, komentatorzy mają do dyspozycji wyświetlacze słabej jakości, na których nie widać szczegółów. A patrząc na boisko z trybun też dużo nie zobaczysz.

0

Na fioletowej spina, ze nie pokaza Real - Celta. Powinni sie cieszyc, mniej wstydu.

0

Widzę, że na tej stronie nikogo już nie zadowoli "tylko" wygranie Primera Division. I macie prawo oczekiwać więcej :)

Osobiście będę zadowolony nawet jeśli FCB wygra tylko ligę. Wiemy jak ciężko jest wygrać CL.

0

Taki news chyba już był.

0

0

Sevilla poniżej oczekiwań.

0

mara&villa

Bo nie grał 9 miesiecy?

0

bazyli

złote słowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?