betfages
Dołączył/a: grudzień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
EUROSPORT 19.00
dziekuje.
0
Panowie redaktorzy. Nie zaniżajmy poziomu tej kozackiej strony i nie wklejajmy newsów o błędach sędziowskich...
Nie staczajmy się jak rm.pl, który co kolejkę robi awanturę o poziom sędziowania...
Panowie, chociaż nie przy takim wyniku (4:0)...
Pozdrawiam.
0
Złote słowa.
0
Czy w ekipie przeciwnika gra ten sam Uche co kiedyś u nas w Polsce?
0
spell
Dokładnie. Prognozuje to, że długo u nas zostanie :D
0
Kompletnie nie rozumiem psioczenia na ten wariantu wystawienia podstawowej 11. Przecież Barca w tym sezonie zdobyła prawie wszystkie możliwe punkty. Co dowodzi, że Tito Vilanova prawie perfekcyjnie za każdym razem ustawia skład.
Rozumiem, jakby nam nie szło w lidze czy w LM...
Skład meczowy to nie widzimisię kibiców z fcbarca.com. A piłka nożna to nie zabawa. Tito wie co robi, i jak wystawi Alexisa w 10. meczach pod rząd, to nie będę miał do niego pretensji. Ufam trenerowi, ufam piłkarzom.
0
Bravo Tito!
0
siusky
Ale bulwers...
0
A Liverpoolu jakiej firmy?
0
luti
Cała postać SevFCB to jedna wielka sprzeczność.
0
whatis
tak, tak. Musisz edytować swój komentarz ;)
buhaha
0
SevFCB
Bo mnie wkur... i kilka innych osób.
nie ty jesteś modem. Nie ty kończysz dyskusje.
0
Przepraszam, ale trzeba to zaznaczyć:
" za znieważanie funkcjonariusza zarówno w 'realu' jak i sieci grozi odpowiedzialność karna"
by SevFCB
A wcześniej słowa tego samego użytkownika:
"Chciałbym Was tam widzieć hahaha, cwaniaki w necie, piz*y w świecie"
Porażające dawanie przykładu. Klasyka.
0
"Pozdrawiam i bez spiny ludzie"
Zrobiłeś syf i uciekasz? Przez ciebie dyskusja się urwała.
Wiele osób tak robi, dlatego mamy bajzel. Szkoda, że ci, który mają dawać przykład, sami wciągają się w to gówno.
pozdrawiam.
0
Realista
Nie mogłem znaleźć innego słowa. Wybacz :)
0
Czytać? Ty nawet pisać nie umiesz.
0
Taki cham pracuje na policji? Dla przypomnienia wypowiedź tego kreta i trolla:
"Na prawdę spinacie dupę jak usłyszycie że komentator się pomyli? Na prawdę? Chciałbym Was tam widzieć hahaha, cwaniaki w necie, piz*y w świecie. Ja się cieszę że w końcu zobaczę CdR w TV a Wy spinacie dupsko o komentarz, buhahahaha. Banda gamoni"
WSTYD
0
SevFCB
Twoja głupota nie wzbudza we mnie żadnego argumentu ani nawet kontrargumentu.
Sam nie podałeś żadnego.
Ciśnij dalej, ciśnij. Trudne dzieciństwo.
0
constantine16
Jeśli mogę dorzucić swoje 3 grosze.
Dla mnie kom. na C+ jest najlepszy ze wszystkich.
Po 1. chłopaki są świetnie przygotowani do każdego meczu.
Po 2. trykot Laboga - Wolski - Orłowski zawsze świetnie oddają emocje, do tego się nie mylą.
Po 3. oni mają to coś, że oglądając mecz nie przeszkadzają widzowi.
Inne zdanie mam o komentatorach tzw. gościach. Np. Przytuła. To jego "naprawde..." masakra....
0
SevFCB
Obrońca "normalnych"...
0
constantine16
Więc pewnie chodzi o to, że Szpaku już młody nie jest... ;)
0
akurat to, że LA LIGA leci na C+, to istne błogosławieństwo...pomyśl, co by było, gdyby Jagoda i spółka dorwali się do tej ligi... choć osobiście nic nie mam do Ryczela.
0
constantine16
Czytałem wywiad ze Szpakiem. Mówił, że często komentując mecz ze stadionu, komentatorzy mają do dyspozycji wyświetlacze słabej jakości, na których nie widać szczegółów. A patrząc na boisko z trybun też dużo nie zobaczysz.
0
Na fioletowej spina, ze nie pokaza Real - Celta. Powinni sie cieszyc, mniej wstydu.
0
Widzę, że na tej stronie nikogo już nie zadowoli "tylko" wygranie Primera Division. I macie prawo oczekiwać więcej :)
Osobiście będę zadowolony nawet jeśli FCB wygra tylko ligę. Wiemy jak ciężko jest wygrać CL.
0
Taki news chyba już był.
0
0
Sevilla poniżej oczekiwań.
0
mara&villa
Bo nie grał 9 miesiecy?
0
bazyli
złote słowa