0

pomocnika*

0

W City od dawna brakuje środkowego obrońcy. Ich akcje to totalny chaos i szczęście. Sam Yaya meczu nie wygra.

0

Katalonka1000
Kocham Twoje wpisy. :)

0

Powiem tak:
1. Jestem zaskoczony ostatnimi wyczynami Ozila w rzutach wolnych. Ronaldo musi w nocy nie spać.
2. Gra ofensywna Realu to piach. Brak pomysłów.
3. Ronaldo się starał w tym meczu, ale mu nie wyszło.

0

Valladolid gra słaby mecz, a Real ledwo co z nimi wygrywa...

0

Do znudzenia będę powtarzał, że nie widziałem lepszego lewego obrońcy na boisku.

0

Go go Alexis.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?