0

Aż mi się nie chce wierzyć, że siódmy wynik to tylko 30 goli...

0

A gdzie pele?

0

Jose "kompleks" Mourinho.

0

No to chyba każdy teraz będzie zadowolony.

0

0

Messiemu chyba jeszcze Oscara tylko brakuje.

;)

0

Jak dla mnie Messiego stać jeszcze na więcej. Brzmi to niewiarygodnie, ale z roku na rok ten chłopak coraz więcej pokazuje. Strach się bać co będzie pod koniec 2013...

0

Obaj zrozumieli swoje dyscypliny na wyższym poziomie niż cała reszta, dlatego są najlepsi.

0

Leo "dublet" Messi.

0

Bravo dla oceniającego za to, że zauważył świetny występ Iniesty. Rekord Messiego niestety trochę nam przyćmił grę Andrzeja (medialnie).
VeB.

0

Wreszcie.

0

natall11
Twoja obecność tutaj to dopiero żart.
Jeden udany sezon Falcao? Heh.

0

natall11
Dziecko.
"Kandydatura" do Złotej Piłki jest za cały rok gry, a ten w wypadku Falcao był wybitny.

0

Cały Madryt ma mega EGO oni myślą, że każdy powinien ich całować po stopach. Śmieszny klub, śmieszne miasto.
Decima? Prędzej Krysia dostanie Złotą Piłkę miast Messi.

0

@Looky
Więc najwyższy czas, by nagrodę dla najlepszego strzelca sezonu przestać nazywać Pichichi...ta nagroda stała się teraz śmieszna.

0

HAHA.
Interesują mnie dwie rzeczy:
1. Ciekawy jestem jak to było w poprzednich artykułach Marci na temat rekordu Mullera. Czy wcześniej też twierdzili, że Niemiec strzelił 84 bramki, czy jednak 85?
2. JAKIM PRAWEM też szmatławiec madrycki ocenia, kto strzelił w meczu międzynarodowym 40 lat temu??!!
Dziękuje.

0

Marca mnie zadziwia...

0

No i jednym marnym żartem wpienił pół świata piłkarskiego.

0

Zmieni zdanie jak spotkamy się z PSG w ćwierćfinale.

0

DamianWST
A jaki wynik by zrobił na tobie wrażenie?

0

A ja do dziś nie mogę zrozumieć, dlaczego wyczyn Pelego (75 bramek bodajże) nazywało się "rekordem", skoro rekord należał do Mullera.

0

Aż szkoda, że Falcao odejdzie do Realu...

0

TheBlues and Barca

Powiedz mamie, żeby zabrała ci klawiaturę.

0

Pique ma to do siebie, że lubi powiedzieć swoje.

0

@matesa2
Co do Villi masz rację. Środek pola to była tragedia istna. Wyjść z piłką nie umieli. A jak już podawali do Villi to nie w tempo. Co nie znaczy, że Villa zagrał dobrze.

0

Taki mały paradoks.
Jeszcze jakiś czas temu wielu tutaj podnosiło głosy, że Iniesta na skrzydle to skandal. Dlaczego te same osoby teraz milczą wobec słabszej formy Alexisa (wg mnie przejściowe), Tello (młody jest), oraz ostatniego tragicznego meczu Villi? Gdzie jesteście hejterzy lewej flanki Barcy? Hę??

Od siebie dodam, że Iniesta na lewej stronie to genialny pomysł.
Tylko ten pomysł działa, gdy na boisku przebywa również Alba.

0

Może zostanę zminusowany, ale ucieszę się, jak Villa dziś będzie grzał ławę. Jego ostatni występ to tragedia niestety. Zdecydowanie lepiej wychodzi mu rola jokera. Taki Edin Dżeko Barcelony.

0

Dobry - zapewne tak.
Zacięty - polemiczne, polemiczne. ;)

0

Jestem totalnie zaskoczony tak niską oceną dla Songa. Wg mnie zrobił on więcej w tym meczu od środkowych pomocników, którzy kompletnie nie istnieli w tym meczu, i przez których nie istniała nasza ofensywa.

0

Yaya Toure - na skrzydło z nim!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?