2

@Popitek12 Czyli najlepsi piłkarze jedzą KFC, Poppers?

@mekston @Kessie @Lanosss

4

@BORO_12 Też mi to coraz bardziej śmierdzi jego sprzedażą. Trochę szkoda, bo go lubię, ale jeśli wpłynie dobra oferta, to trzeba ją rozważyć.

Co do zastępstwa, to nie zdziwię się, jak wrócą plotki o Dumfriesie. Ponoć dalej ma klauzulę 25 mln €.

13



Mocne, angielskie źródło o Joao Pedro.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

5

@Kessie Mam też dopisać, że Ty chcesz ich sosu?

2

0

@LeoMessiiBarcaPepa Nie no, aż tak to nie.

2

@kundee Opinia @Kessie?

1

@heniusss Ja bym jednak nie dawał Roony'ego. Został ściągnięty za 2 mln €. Oczekiwania nie były wobec niego zbyt wielkie.

0





Verhoven dał świetną walkę.

@mordini123 @Deathwing112

3



- Pedri.
- Maldini na LŚO.
- Chyba Balde.
- Fermin.
- rewanż z Atletico w Pucharze Króla.

3

@LAMC_10 Jak można przegrać w wielkości przyrodzenia z @Kessiem, skoro jego bydlak ma 8 cm.

5

@LAMC_10 Najpierw spytaj się @Kessiego, czy możesz.

@macio_944 @Kozinho. @tomek8756 @Luciano99 @Bocheno1

0

@Messibestplayerintheworld Chyba większość kozaków w PL ma PO. Poza Anglią, jego cena pewnie jest za wysoka.

1

@Messibestplayerintheworld Ja po cichu liczę na spadek Spurs i zakręcenie się wokół Porro.

1

@FcPortoFan1999 No nie wiem. Liczę, że Villarreal będzie 4tą siłą La Ligi na stałe. Betis od x lat to topka w lidze. Mam nadzieję, że RSSS i Celta domkną pulę pucharowiczów w następnych latach.

0

@Xaviball Zawsze wpadnie siano za awans i spadek.

4

@Roobo



#AthleticWIN.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @FcPortoFan1999

0

@DragonxNF E tam. Jak sprawia frajdę, to czemu nie.

7



https://x.com/MrMatthew_CFB/status/2058223364888473655



Tymczasem Soton:

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong

6



Kibice Valencii i Lewy.

0

@Encore To zależy od budżetu Man Utd na lato. Awans do LM pewnie pomógł dużo.

3

@BORO_12 Wiesz, że ja jestem jednak w teamie transferu kozaka na LS i Muriqi'ego w roli Luuka.

@Adran360 Kontrakt 1+1 lub 2 lata wleciałby elegancko.

0

@AmigoBlancos No co tutaj mówić. Dobry timing.

35



Szacunek.

5

Mallorca spada. Może Muriqi będzie do wyciągnięcia za grosze.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

0

@Criss18Barca Mega szkoda.

1

@Encore Obstawiam, że 100+ mln €. Co ciekawe, ponoć Man Utd dogadał się z Atalantą w sprawie transferu Edersona. Koszt miałby wynieść ok. 45-50 mln €.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong

2

@Lionel_Messi10 Ładny komplecik. Nadal jest 10 naklejek w paczce?

4

@Dari0G Dla potężnego Bayernu?

@Comentateiro @mekston @Kessie @Lanosss

3

@Lionel_Messi10 Jeszcze mam nawet naklejkę ekstra z Lehmannem.

https://i.ebayimg.com/images/g/8xMAAMXQBNlRf0dA/s-l400.jpg

@Adran360 Udało mi się też uzbierać cały album LM Panini, chyba z sezonu 07/08.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?