blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Conte.
5
@adi7adi8 Całkiem git.
@PatrychoO
7
Ale się wylosowało.
6
@mekston To trzeba byłoby ogarnąć nowego ambasadora j*baczy Lautaro. Może @BORO_12 przyjąłby tę posadę?
@ViscaelBarca2007 @Adran360 @Eklerek @Bolton @Kessie
5
@blakkudium
Porto.
Chelsea.
10
https://x.com/esvaphane/status/2056409477104927071
Man City.
Live.
https://x.com/esvaphane/status/2056406960376029390
Milan.
@PatrychoO @michaleu @Karol145 @Kessie @takisobiektos @Marusek @Frimpong @Ku84fcb @FcPortoFan1999
1
@Czajka90 Opinia @Kessie?
4
@Lanosss @macio_944 @Kubajnos345
To stary "news".
4
@BulaKG Od zawsze byłeś Amerykaninem?
@tomek8756 @Kessie
0
@Ryse
1. 1/-2,5, 1-0.
2. X/-2,5, 1-1.
3. 2/+2,5, 1-2.
4. 2/-2,5, 0-2.
5. X/-2,5, 0-0.
6. 1/-2,5, 2-0.
7. 1/-2,5, 1-0.
8. X/-2,5, 1-1.
9. 2/+2,5, 0-3.
10. X/+2,5, 2-2.
4
@JanZagloba w potężnym Bayernie*
@mekston @Kessie @Lanosss @Comentateiro
13
Szkoda, że Gundo był tylko przez rok.
22
Tak.
6
Lewy.
7
@Kozinho. To @Kessie znowu się schował w szafie @July_6_BcN?
@mekston @Lanosss @Luciano99 @tomek8756 @Bocheno1 @macio_944 @Frimpong
14
Legenda potężnego Bayernu oglądała pożegnanie Lewego.
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
1
@AmigoBlancos No ogólnie byłem zadowolony z typów. Myślałem też nad cashoutem, bo mogłem wypłacić ok. 55 zł (zagrałem za 8 zł), ale odpuściłem temat.
12
Wzmocnienia.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
3
@Adran360 Racja. Może to nie zabrzmi zbyt romantycznie, ale chciałbym, żeby Barca też poszła tą drogą.
37
Tak.
0
@AmigoBlancos Ja zagrałem Twoją propozycję sprzed paru h i uwalony kupon. @Luciano99 byłby dumny.
3
@blakkudium Również: @Who_you_mam @MirusAmisz
4
Ciekawe, czy serio opchnie część Realu prywaciarzom.
@VegetaPolska @Conradxc @lajcior @DonCarletto @AmigoBlancos @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @Lionel_Messi10
51
Szpaler.
3
https://x.com/FCBvault/status/2056121242172940787
Lewy.
8
Zejście Lewego.
1
@Kredon Arsenal byłby dumny.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
2
Barca na 3-1.
0
@kamiVeB Bo miało wyglądać na kontakt Gaviego.
2
https://x.com/lxmedia11/status/2056113936479494286
https://x.com/CorDelBarca_/status/2056114071930327382
Penalti a favor del Real Madrid.
Betis na 1-2.