6



Conte.

5

@adi7adi8 Całkiem git.

@PatrychoO

7



Ale się wylosowało.

6

@mekston To trzeba byłoby ogarnąć nowego ambasadora j*baczy Lautaro. Może @BORO_12 przyjąłby tę posadę?

@ViscaelBarca2007 @Adran360 @Eklerek @Bolton @Kessie

5

@blakkudium



Porto.



Chelsea.

10

1

@Czajka90 Opinia @Kessie?

4

@Lanosss @macio_944 @Kubajnos345



To stary "news".

4

@BulaKG Od zawsze byłeś Amerykaninem?

@tomek8756 @Kessie

0

@Ryse

1. 1/-2,5, 1-0.
2. X/-2,5, 1-1.
3. 2/+2,5, 1-2.
4. 2/-2,5, 0-2.
5. X/-2,5, 0-0.
6. 1/-2,5, 2-0.
7. 1/-2,5, 1-0.
8. X/-2,5, 1-1.
9. 2/+2,5, 0-3.
10. X/+2,5, 2-2.

4

13



Szkoda, że Gundo był tylko przez rok.

22



Tak.

6



Lewy.

7

14



Legenda potężnego Bayernu oglądała pożegnanie Lewego.

@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie

1

@AmigoBlancos No ogólnie byłem zadowolony z typów. Myślałem też nad cashoutem, bo mogłem wypłacić ok. 55 zł (zagrałem za 8 zł), ale odpuściłem temat.

12



Wzmocnienia.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

3

@Adran360 Racja. Może to nie zabrzmi zbyt romantycznie, ale chciałbym, żeby Barca też poszła tą drogą.

37



Tak.

0

@AmigoBlancos Ja zagrałem Twoją propozycję sprzed paru h i uwalony kupon. @Luciano99 byłby dumny.

3

4



Ciekawe, czy serio opchnie część Realu prywaciarzom.

@VegetaPolska @Conradxc @lajcior @DonCarletto @AmigoBlancos @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Messibestplayerintheworld @Lionel_Messi10

51



Szpaler.

3





https://x.com/FCBvault/status/2056121242172940787

Lewy.

8







Zejście Lewego.

1

@Kredon Arsenal byłby dumny.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie

2



Barca na 3-1.

0

@kamiVeB Bo miało wyglądać na kontakt Gaviego.

2

https://x.com/lxmedia11/status/2056113936479494286

https://x.com/CorDelBarca_/status/2056114071930327382

Penalti a favor del Real Madrid.



Betis na 1-2.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?