2

@BORO_12 Realnie, jego cena pewnie zakręci się w okolicach 90-100 mln €.

0

@FcPortoFan1999 A jakby nie wybrał, to do kadry go?

0

@RosjaninBut Na szczęście zdążył wygrać już wszystko. Jedynie liczba trofeów będzie bardzo ograniczona. PSG chyba byłoby najbardziej rozsądne w jego przypadku.

2

@ViscaelBarca2007 Proszę o komentarz, jako oficjalny ambasador j*baczy Alvareza.

19



Do kadry go @FcPortoFan1999?

@mekston @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @Kessie @Comentateiro @MirusAmisz @Lanosss @Giwera

4

@pacior95 To jest magia najlepszej ligi w galaktyce, czyli Ekstraklasy. Mam rację @FcPortoFan1999?

@Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo

4

@Azazel_Pazuzu To już musisz zagadać do @Popitek12.

@Kessie @mekston @Lanosss

@mordini123 No tak, ale co dziwne, informacje o Alvarezie były podawane przez naprawdę mocne źródła. Sam jednak się cieszę, że temat medialnie jest już powoli odpuszczany, bo, zakładając słynny powrót do zasady 1:1, byłbym za wzmocnieniem innych pozycji, tj. LŚO, LS z prawdziwego zdarzenia, ewentualnie LO. Jeśli Lewy odejdzie, rozważyłbym też Muriqi'ego w rozsądnych pieniądzach i graniem fałszywą 9tką.

2

@Sergio_Devils No to było wiadome od początku. Dziwię się, że media dopiero teraz to zauważyły, gdzie ta "saga" trwa od miesiąca, może nawet dłużej.

2

5

@Laminedependencia



#AthleticWIN.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @mekston @FcPortoFan1999

5

@Safrani Skoro Fur Deutschland, to @Comentateiro powinien być też oznaczony.

1

@Luciano99 Macasz się po jajkach?

15



Kto by się spodziewał. @ViscaelBarca2007 i @Eklerek, jako ambasadorzy j*baczy Alvareza, lubią to.

@BORO_12 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Bolton @Kessie

1

@BORO_12 Jak już pisałem parę razy, byłbym bardziej za sprzedażą 50% praw Roony'ego, zamiast bawić się w wypożyczenia. Pogra sobie na spokojnie 1-2 lata w średniaku na poziomie LE, a taki klub też będzie mieć w interesie, aby grał jak najwięcej.

5



Espart i Toni.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

18



Do kadry go @FcPortoFan1999?

@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @escarabajo @Comentateiro @MirusAmisz @Lanosss @Giwera

2



Adi Hutter może zostać nowym trenerem OM.

@Kessie @Bolton

1

@Kozinho. Ale co Negreira z klepki grał, to jego.

4

@szela1899 Akurat idealna długość filmiku na sranie.

11



Aktualizacja od Soso.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

50



Arbeloa, jako pachołek Pereza, jutro.

28



Tebas.

1



Schalke.

@PatrychoO @Giwera

8



Gol Pau Victora.

0

Np., dla @FcPortoFan1999.

6



Spurs.

7



Mundial.

@FcPortoFan1999 @mordini123 @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @mekston @Comentateiro

2



Chelsea.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore @Ku84fcb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?