blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BORO_12 Realnie, jego cena pewnie zakręci się w okolicach 90-100 mln €.
0
@FcPortoFan1999 A jakby nie wybrał, to do kadry go?
0
@RosjaninBut Na szczęście zdążył wygrać już wszystko. Jedynie liczba trofeów będzie bardzo ograniczona. PSG chyba byłoby najbardziej rozsądne w jego przypadku.
2
@ViscaelBarca2007 Proszę o komentarz, jako oficjalny ambasador j*baczy Alvareza.
19
Do kadry go @FcPortoFan1999?
@mekston @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @Kessie @Comentateiro @MirusAmisz @Lanosss @Giwera
4
@pacior95 To jest magia najlepszej ligi w galaktyce, czyli Ekstraklasy. Mam rację @FcPortoFan1999?
@Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo
4
@Azazel_Pazuzu To już musisz zagadać do @Popitek12.
@Kessie @mekston @Lanosss
@mordini123 No tak, ale co dziwne, informacje o Alvarezie były podawane przez naprawdę mocne źródła. Sam jednak się cieszę, że temat medialnie jest już powoli odpuszczany, bo, zakładając słynny powrót do zasady 1:1, byłbym za wzmocnieniem innych pozycji, tj. LŚO, LS z prawdziwego zdarzenia, ewentualnie LO. Jeśli Lewy odejdzie, rozważyłbym też Muriqi'ego w rozsądnych pieniądzach i graniem fałszywą 9tką.
2
@Sergio_Devils No to było wiadome od początku. Dziwię się, że media dopiero teraz to zauważyły, gdzie ta "saga" trwa od miesiąca, może nawet dłużej.
2
@Safrani Opinia @Comentateiro?
5
@Laminedependencia
#AthleticWIN.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @mekston @FcPortoFan1999
5
@Safrani Skoro Fur Deutschland, to @Comentateiro powinien być też oznaczony.
1
@Luciano99 Macasz się po jajkach?
15
Kto by się spodziewał. @ViscaelBarca2007 i @Eklerek, jako ambasadorzy j*baczy Alvareza, lubią to.
@BORO_12 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Bolton @Kessie
1
@BORO_12 Jak już pisałem parę razy, byłbym bardziej za sprzedażą 50% praw Roony'ego, zamiast bawić się w wypożyczenia. Pogra sobie na spokojnie 1-2 lata w średniaku na poziomie LE, a taki klub też będzie mieć w interesie, aby grał jak najwięcej.
5
Espart i Toni.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
18
Do kadry go @FcPortoFan1999?
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @escarabajo @Comentateiro @MirusAmisz @Lanosss @Giwera
2
Adi Hutter może zostać nowym trenerem OM.
@Kessie @Bolton
1
@Kozinho. Ale co Negreira z klepki grał, to jego.
4
@szela1899 Akurat idealna długość filmiku na sranie.
14
Świetny film Tomka o Muriqim.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @escarabajo @Kapitan hawk @mekston
11
Aktualizacja od Soso.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
50
Arbeloa, jako pachołek Pereza, jutro.
28
Tebas.
1
Schalke.
@PatrychoO @Giwera
8
Gol Pau Victora.
0
Np., dla @FcPortoFan1999.
29
https://x.com/lxmedia11/status/2053919024363577556
https://x.com/lxmedia11/status/2053919718764146708
Hansi wczoraj.
6
Spurs.
7
Mundial.
@FcPortoFan1999 @mordini123 @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo @mekston @Comentateiro
2
Chelsea.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore @Ku84fcb