blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Jebacze Alvareza w 7 niebie.
@ViscaelBarca2007 @Bolton @Eklerek @Czajka90 @BORO_12 @Adran360
18
Tak.
@Kessie @Czajka90 @Eklerek @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Encore @Frimpong @Comentateiro @Luciano99
11
Dość sporo tych planów.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
6
+1.
6
Soso pisze, że nie ma żadnej oferty z Arabii dla Raphy.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
5
@blakkudium Również: @Eklerek @Czajka90 @Kessie @mekston @Lanosss
13
Arsenal i potężny Bayern obserwują sytuację Rasha.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @DonCarletto @Comentateiro
4
@michaleu Opinia @BulaKG, @Kessie?
8
Jutro będzie Milik.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld
6
@JimMorrisonFCB Osoba młodego Cruyffa też mogłaby być pomocna w ewentualnych negocjacjach z Ajaxem.
12
Godts.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @arasz1819
1
@DragonxNF Trzeba będzie się wybrać do Pepco.
2
@Lionel_Messi10 No niestety miał.
2
@Lionel_Messi10 Tak.
3
@lajcior Opinia @Bolton, @Kessie?
8
Kolejne źródło o Kroupim.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
3
@Bolton Za +/- 70 mln € do rozważenia. Obskoczy LS/9tkę, więc to byłby transfer na 2 pozycje. Moretto pisał parę dni temu, że Barca interesuje się LS z PL, który gra obecnie na 9tce, więc Gordon pasowałby idealnie do tego opisu.
Wiem, że Alvarez to abstrakcja, ale zakładając, że Barca ma finanse na niego, to nadal wolałbym inne rozwiązania do wzmocnienia ataku za jego potencjalną kwotę. @ViscaelBarca2007 i @Eklerek lubią to.
1
@Ryoumen No też jestem tego samego zdania. Aczkolwiek, wola Rasha + ewentualne obligo wykupu w 2027 roku, mogłoby zmiękczyć Man Utd. Innej opcji nie widzę.
7
@lukasoon15 Na papierze, sprzedaż 50% praw do Yaakobishvili'ego byłoby najbardziej rozsądnym posunięciem. Dodatkowo, zapewnić sobie % od przyszłej sprzedaży i/lub odkup. Pena pewnie nie będzie robić problemów. MATS to, niestety, inna kategoria.
6
Ciekawy pomysł. Chociaż mało prawdopodobny.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Encore @DonCarletto
3
@Faro Opinia @BulaKG, @Kessie?
6
@Kessie Under 2,5 goli wejdzie jak w masło.
@AmigoBlancos @Luciano99 @Faro @Kgorecki2500
8
Potężny Bayern: Mamo, kupmy Kvarę.
Mama: Mamy Kvarę w domu.
Kvara w domu:
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
28
No i git.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
5
@tomek8756 potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss @Kessie
2
Chelsea.
@PatrychoO @Ku84fcb
5
@Popitek12 Opinia @mekston?
@Kessie @Lanosss
4
@Andrzej_Majonez Potężny Bayern*
@mekston @Kessie @Lanosss @Comentateiro
1
@AmigoBlancos Powodzenia. Oby weszło.
1
@VamoSBarca88 #ProstaMatematykaZKessim.
@Kessie