blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 To okazja rynkowa, wobec której, nie można przejść obojętnie. Niestety, sam woli zostać w PL, co skreśla jego transfer.
5
@Luciano99 Opinia @BulaKG, @Kessie?
2
@majkiii Gdyby nie czerwona Wojtka, to możliwe, że Real wyłapałby jeszcze 1-2 bramki więcej.
5
@krycha2201
@Luciano99 raczej gustuje w promce biedry 12+12.
@Kessie
3
@Eklerek W Arsenalu też pewnie trener zostanie i @Frimpongowi to odpowiada.
@Czajka90 @Kessie
@Adran360 Jeśli Konate będzie miał nadal takie wylewy w obronie, to wcale nie musi to być głupi ruch. van Dijk też najmłodszy nie jest.
2
@Adran360 Wręcz przeciwnie, ma ponoć przedłużyć kontrakt. Obstawiam, że to ruch dla poszerzenia głębi w obronie.
2
@blakkudium Również: @Frimpong @Encore
12
Senesi.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Eklerek @Czajka90 @Kessie
5
@MirusAmisz Opinia @BulaKG, @Kessie?
4
@Eklerek Opinia @BulaKG, @Kessie?
5
@Eklerek Widać, że prime Danzel był dla niego inspiracją.
@Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
3
Doue inspiruje się Yamalem.
1
@Lionel_Messi10 Wolałbym, aby Virgili pograł sobie jeszcze sezon w Mallorce. Abde już jest otrzaskany w Betisie. Dodatkowo, nawet jako rezerwowy, pogra lekko te +/- 2000 min, przy częstszych urazach Raphy, więc powinien być zadowolony.
11
@TaughtMule Nie mówiłeś @Comentateiro, że Twój prawnuk jest kibicem Widzewa.
@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Frimpong
11
@Kessie teraz:
@Luciano99 @fart @LAMC_10 @Frimpong @Comentateiro @FcPortoFan1999 @macio_944 @Kozinho.
6
Jednak Chelsea może wyd*mać Szachtar na 30 mln €. Tak się robi interesy.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore @Ku84fcb @Adran360 @BORO_12 @ViscaelBarca2007
4
@Kessie Dlatego @July_6_BcN mówiła do Ciebie "Arteta", jak byliście razem?
@Kozinho. @mekston @Lanosss @macio_944
1
@Lionel_Messi10 Chelsea, to jeszcze pół biedy, ale zainteresowanie Napoli czy Sportingu już coś mówi. Sam jednak wolałbym Abde, jeśli to ma być ktoś z La Ligi.
1
@Lionel_Messi10 To ogólnie ciekawy przypadek, bo gość ma 23 lata, gra w Deportivo La Coruna, ale już od 1-2 lat chce go Napoli, Chelsea czy Sporting. Deportivo potrafiło odrzucać oferty w wysokości 25-30 mln € (piszę z głowy teraz), żądając 40 mln €.
1
@aldewir Spoko opcja, ale pewnie Brentford zawoła za niego podobne pieniądze, co Atletico za Alvareza. Chociaż oni pewnie byliby elastyczniejsi w negocjacjach.
1
@BORO_12 Zobaczymy. Najpierw niech dogra sobie sezon w Elche. Może później odbędą się poważniejsze rozmowy Flicka/Deco z takimi zawodnikami.
9
Adidas został producentem koszulek San Marino.
@PatrychoO @Adran360 @FcPortoFan1999 @escarabajo @Kessie @Kapitan hawk @mekston @Giwera @MirusAmisz @Lanosss
2
@July_6_BcN Czyli jesteś MILFem dla @Kessiego?
1
@DragonxNF Możesz mnie oznaczać w tej serii też.
2
@BORO_12 Jeśli odejdzie Dumfries, to swoje pogra w Interze, ale wolałbym jednak, żeby trafił do Bayeru. W jego przypadku, idealnie pasuje sprzedaż 50% praw.
4
@Kozinho. Było? Cały czas jest coś, pomiędzy @Kessie i @July_6_BcN. Zapisz to @Lanosss.
@mekston @macio_944
14
Bayer wydawałby się spoko kierunkiem.
Ale siądzie ten Delap.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
3
@marcin62 Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss @Encore
2
@Arden Wydaje się to być fair ceną.
3
@Lionel_Messi10 Ewentualnie Yeremay Hernandez z Deportivo, który był łączony też z Barcą. Moretto nie wspominał o LS z La Ligi.
Chociaż żałuję, że nie rozważają Godtsa. Ponoć to ciekawy LS i zawsze warto go mieć na oku.