2

@Lionel_Messi10 To okazja rynkowa, wobec której, nie można przejść obojętnie. Niestety, sam woli zostać w PL, co skreśla jego transfer.

5

2

@majkiii Gdyby nie czerwona Wojtka, to możliwe, że Real wyłapałby jeszcze 1-2 bramki więcej.

5

@krycha2201



@Luciano99 raczej gustuje w promce biedry 12+12.

@Kessie

3

@Eklerek W Arsenalu też pewnie trener zostanie i @Frimpongowi to odpowiada.

@Czajka90 @Kessie

@Adran360 Jeśli Konate będzie miał nadal takie wylewy w obronie, to wcale nie musi to być głupi ruch. van Dijk też najmłodszy nie jest.

2

@Adran360 Wręcz przeciwnie, ma ponoć przedłużyć kontrakt. Obstawiam, że to ruch dla poszerzenia głębi w obronie.

2

12



Senesi.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Eklerek @Czajka90 @Kessie

5

4

5

@Eklerek Widać, że prime Danzel był dla niego inspiracją.

@Czajka90 @Kessie @BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

3



Doue inspiruje się Yamalem.

1

@Lionel_Messi10 Wolałbym, aby Virgili pograł sobie jeszcze sezon w Mallorce. Abde już jest otrzaskany w Betisie. Dodatkowo, nawet jako rezerwowy, pogra lekko te +/- 2000 min, przy częstszych urazach Raphy, więc powinien być zadowolony.

11

@TaughtMule Nie mówiłeś @Comentateiro, że Twój prawnuk jest kibicem Widzewa.

@Luciano99 @Kessie @Bocheno1 @Frimpong

6



Jednak Chelsea może wyd*mać Szachtar na 30 mln €. Tak się robi interesy.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore @Ku84fcb @Adran360 @BORO_12 @ViscaelBarca2007

4

@Kessie Dlatego @July_6_BcN mówiła do Ciebie "Arteta", jak byliście razem?

@Kozinho. @mekston @Lanosss @macio_944

1

@Lionel_Messi10 Chelsea, to jeszcze pół biedy, ale zainteresowanie Napoli czy Sportingu już coś mówi. Sam jednak wolałbym Abde, jeśli to ma być ktoś z La Ligi.

1

@Lionel_Messi10 To ogólnie ciekawy przypadek, bo gość ma 23 lata, gra w Deportivo La Coruna, ale już od 1-2 lat chce go Napoli, Chelsea czy Sporting. Deportivo potrafiło odrzucać oferty w wysokości 25-30 mln € (piszę z głowy teraz), żądając 40 mln €.

1

@aldewir Spoko opcja, ale pewnie Brentford zawoła za niego podobne pieniądze, co Atletico za Alvareza. Chociaż oni pewnie byliby elastyczniejsi w negocjacjach.

1

@BORO_12 Zobaczymy. Najpierw niech dogra sobie sezon w Elche. Może później odbędą się poważniejsze rozmowy Flicka/Deco z takimi zawodnikami.

9



Adidas został producentem koszulek San Marino.

@PatrychoO @Adran360 @FcPortoFan1999 @escarabajo @Kessie @Kapitan hawk @mekston @Giwera @MirusAmisz @Lanosss

2

@July_6_BcN Czyli jesteś MILFem dla @Kessiego?

1

@DragonxNF Możesz mnie oznaczać w tej serii też.

2

@BORO_12 Jeśli odejdzie Dumfries, to swoje pogra w Interze, ale wolałbym jednak, żeby trafił do Bayeru. W jego przypadku, idealnie pasuje sprzedaż 50% praw.

4

@Kozinho. Było? Cały czas jest coś, pomiędzy @Kessie i @July_6_BcN. Zapisz to @Lanosss.

@mekston @macio_944

14



Bayer wydawałby się spoko kierunkiem.



Ale siądzie ten Delap.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

3

2

@Arden Wydaje się to być fair ceną.

3

@Lionel_Messi10 Ewentualnie Yeremay Hernandez z Deportivo, który był łączony też z Barcą. Moretto nie wspominał o LS z La Ligi.

Chociaż żałuję, że nie rozważają Godtsa. Ponoć to ciekawy LS i zawsze warto go mieć na oku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?