10



Skład.

6



Neymar.

@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss @Comentateiro

7

0

@AmigoBlancos Ja bym brał 337 zł.

0

@AmigoBlancos Uznam, że to Twoja wina.

1

@Kidd Atubolu fajnie gra we Freiburgu. Potencjał ma, bo Inter się nim interesuje od x czasu.

4

1

@Kidd No w sumie nie. Według mnie, tylko Atubolu powinien dostać szansę, ale Nagelsmann mu jej nie daje.

4



Opinia @Comentateiro?

@mekston @Kessie @Lanosss

7



AV interesuje się Abde, Munozem (obaj łączeni z Barcą) i Jesusem Rodriguezem.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

5

0

@BORO_12 Nie mam nic do Joao Pedro, ale ja wolę inne cele transferowe.

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16874307#comment-16874364

0

@ViscaelBarca2007 Patrząc na sytuację klubową, to może Barcola? Pewnie byłby też tańszy niż Joao Pedro, więc zostałoby trochę pieniędzy na inne pozycje.

7

@Popitek12 Czemu nie wziąłeś @mekstona i @Kessiego ze sobą, Popperos?

@Lanosss

0

@ViscaelBarca2007 Dlatego bliżej mi do grania fałszywą 9tką i kupnie LS. Nawet ten Bernardo z wolnego transferu byłby spoko opcją, bo pokryje ŚP/OP/PS (w reprezentacji dalej gra na skrzydle, więc ta pozycja nie jest mu obca) i sprzedaż 50% praw do Roony'ego.

0

@ViscaelBarca2007 No właśnie zauważyłem. Były pojedyncze plotki o LS, ale szkoda, że oleją ten temat, bo Rapha nie grzeszy już zdrowiem, a Marcus, pomimo liczb, to średnie rozwiązanie na LS. Jako uzupełnienie ataku, tj. gość, który pokryje Ci 3 pozycje, jest ok, ale nic poza tym.

A co do Chelsea, to ona akurat umie sprzedawać, więc pewnie opchną szrot w dobrej cenie do innych klubów PL/Arabii i wyjdą na swoje. Nawet wypożyczonych dzieciaków mogą sprzedać w racjonalnych pieniądzach.

1

0

@ViscaelBarca2007 Tak szczerze, to skłaniam się bardziej w stronę kupna kozaka na LS i Muriqi'ego, jako dżokera.

8



Opinia @Frimpong?

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore

2

@AmigoBlancos Zagrane. Czyli pewnie nie wejdzie.

@Kessie

1

@majkiii Tevez, Fernando Torres.

2

1







Piłka.

@PatrychoO

2

@mekston No według mnie tak, ale chciałbym poznać opinię @FcPortoFan1999.

23



Jeleń.

@kubix05 @FcPortoFan1999 @Adran360 @Kapitan hawk @escarabajo

2



Tak.

2



Nottingham.

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Encore

5

0

@Ryse

1. 1/-2,5, 1-0.
2. 2/-2,5, 0-2.
3. X/-2,5, 1-1.
4. 2/-2,5, 0-2.
5. 1/-2,5, 1-0.
6. X/-2,5, 1-1.
7. 2/-2,5, 0-1.
8. 1/-2,5, 2-0.
9. X/-2,5, 1-1.
10. 1/+2,5, 2-1.

3

@Kessie Nie mam długopisu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?