blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BORO_12 Dlatego, moim zdaniem, nowy i solidny LS też powinien być wśród priorytetów, zwłaszcza, że Rapha się coraz częściej wysypuje. Co do Rasha, to mam mieszane uczucia i nadal nie wiem, czy powinni go wykupować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Suarez z Temu.
@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @mekston @Lanosss @Giwera @MirusAmisz @Comentateiro @FcPortoFan1999
2
@Kgorecki2500 Najs. Ładnie pograne.
11
Tak.
6
Polska na 2-1.
2
MATS strzelił gola.
8
Polska na 1-1.
2
https://x.com/TGZ0010/status/2037266301412872561
https://x.com/PrimeFootyP/status/2037266258429710776
Albania na 1-0.
0
+1.
3
@Aragorn33 Opinia @Kessie?
@Bolton
1
@Luciano99 Zamiast tego chłopca, który stoi przed Lewym?
@Kessie
8
@mordini123 No i git.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss
2
Live.
@Frimpong @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore
5
@heniusss Opinia @Bolton?
@Kessie @Comentateiro
1
@Kessie Może być potężniejszy, ale nie potężny.
4
Rapha.
3
@Kessie Potężny jest tylko potężny Bayern.
@Comentateiro @mekston @Lanosss
5
@ViscaelBarca2007 Chyba szykuje Ci się sparing z @Kessiem za Orlenem dzisiaj.
@Eklerek @Czajka90 @Luciano99 @Frimpong
3
https://x.com/StretfordEndx/status/2037216359482851623
Man Utd i Tonali.
@DonCarletto @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong
2
@esem91 Opinia @BulaKG, @Kessie?
10
@ViscaelBarca2007, jako ambasador jebaczy Alvareza, tak bardzo nienawidzi Alvareza, że specjalnie sobie zamówi koszulkę na przyszły sezon z jego nazwiskiem.
@Kessie @mekston @Lanosss @BORO_12 @Adran360 @Eklerek @Bolton
26
Kolejne ujęcia.
@PatrychoO
3
@FcPortoFan1999 Rozj*biemy ich 1-0?
1
@adrix8 To Superbet.
@AmigoBlancos Chyba pożyczę parę typów.
15
Messi100.
@FcPortoFan1999 @Adran360 @Luciano99 @Kessie @Frimpong @fart @Sulimo @Comentateiro @escarabajo @Kapitan hawk
3
@majkiii Jak najbardziej.
2
@AmigoBlancos Fajny kurs na gol Ewy.
1
@ViscaelBarca2007 @BORO_12 Ja się trochę dziwię, że The Szwagers/Hansi nie rozważają grę fałszywą 9tką + joker, np. Muriqi/Lewy na mocno okrojonej pensji, i kupno kozackiego LS.
Pozostanie Rekina, to dla mnie 50/50.
18
Maldini.