blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Toretto Raum z Lipska byłby też spoko. Ma również świetnie ułożoną lewą nogę.
10
Grimaldo.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
0
@ViscaelBarca2007 Poprawione.
5
xG Nico.
xG Arsenalu i Man City.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
1
@FCBparasiempre SkySports football, jeśli chodzi o transmisję UK.
2
https://x.com/UCL99115795/status/2035776961327366378
https://x.com/W5fxhhchcm/status/2035777349615030322
Man City na 2-0.
2
@FCBparasiempre Nie ma polskiej transmisji.
2
https://x.com/UCL99115795/status/2035775830685601847
https://x.com/W5fxhhchcm/status/2035776262539481355
Man City na 1-0.
2
Skład Arsenalu i Man City.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
9
https://x.com/michalchojnice/status/2035738052119724114
Moder z golem. Do kadry go, @FcPortoFan1999?
@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo
0
Dias.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
5
Kibice.
1
https://x.com/ELEVENSPORTSPL/status/2035710951421325715
Barca na 1-0.
2
@Popitek12 Bo czekasz, aż Fermin zagra w 1 składzie Arsenalu przeciwko Man City, Popeusz?
@mekston @Kessie @Lanosss
@BORO_12 To chyba ustawienie z Araujo na PO
3
@Kessie A w ryj chcesz?
7
Skład.
1
@blakkudium Oraz @Kapitan hawk. Zapomniałem oznaczyć ultrasa RSSS.
14
Remiro.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @Kapitan hawk
3
Kolejna część opery mydlanej.
4
@Luciano99 Mam 1 warunek. Masz tampony w nosie, żebyś nie ubrudził mi obuwia.
@Kessie @Frimpong
3
PFL to jednak rasiści.
0
@Chimera No jest to jakaś opcja, ale ja jednak zostałem przy formacji 4-3-3/4-2-3-1.
0
@Chimera Pytanie, kto za niego? Cherki na PS?
7
Laporta, po tygodniu melanżu, wylądował w Amsterdamie, gdzie jeszcze się zjara.
4
- Raya za Dollara,
- Semenyo za Martinelli'ego,
- Cherki za Eze.
@Eklerek @Czajka90 @Kessie
6
Tak.
2
@Chimera Opinia @Kessie?
@Bolton
2
@Popitek12 To tak samo, jak @Frimpong, Poppers.
@mekston @Kessie @Lanosss
2
@Eklerek Od zawsze byliście kibicami Napoli @Kessie i @BulaKG?
2
@Popitek12 Z kolei, @Kessie to czołówka 60tek na komisariacie, Lil Pop.
@mekston @Lanosss