blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Hiszpania.
4
@Demollation Wypełnione, ale oznaczę ekspertów bukmacherskich.
@Luciano99 @Kessie @Kgorecki2500 @AmigoBlancos @Faro @Stinger_
10
Balde.
Cancelo.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
5
@Lanosss potężnego Bayernu*
@Comentateiro @mekston @Kessie
9
#AthleticWIN.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @FcPortoFan1999
1
@ViscaelBarca2007 Z tej listy, to Diomande, bo brakuje mi LS z pokrętłem, który umie zrobić różnicę dryblingiem, ale podoba mi się opcja przedstawiona przez @kamilop.
3
@Kessie teraz: https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg
@Eklerek @Czajka90 @Frimpong @Luciano99
9
Ale meczycho się szykuje.
@Comentateiro @FcPortoFan1999 @Giwera @MirusAmisz @Lanosss @mekston @Kapitan hawk @Adran360 @Kessie @escarabajo
4
Klątwa Drake'a.
@Giwera @michaleu @Kessie @Karol145
1
@BORO_12 Dlatego, moim zdaniem, nowy i solidny LS też powinien być wśród priorytetów, zwłaszcza, że Rapha się coraz częściej wysypuje. Co do Rasha, to mam mieszane uczucia i nadal nie wiem, czy powinni go wykupować.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Suarez z Temu.
@escarabajo @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @mekston @Lanosss @Giwera @MirusAmisz @Comentateiro @FcPortoFan1999
2
@Kgorecki2500 Najs. Ładnie pograne.
11
Tak.
6
Polska na 2-1.
2
MATS strzelił gola.
8
Polska na 1-1.
2
https://x.com/TGZ0010/status/2037266301412872561
https://x.com/PrimeFootyP/status/2037266258429710776
Albania na 1-0.
0
+1.
3
@Aragorn33 Opinia @Kessie?
@Bolton
1
@Luciano99 Zamiast tego chłopca, który stoi przed Lewym?
@Kessie
8
@mordini123 No i git.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @Giwera @MirusAmisz @Lanosss
2
Live.
@Frimpong @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore
5
@heniusss Opinia @Bolton?
@Kessie @Comentateiro
1
@Kessie Może być potężniejszy, ale nie potężny.
4
Rapha.
3
@Kessie Potężny jest tylko potężny Bayern.
@Comentateiro @mekston @Lanosss
5
@ViscaelBarca2007 Chyba szykuje Ci się sparing z @Kessiem za Orlenem dzisiaj.
@Eklerek @Czajka90 @Luciano99 @Frimpong
3
https://x.com/StretfordEndx/status/2037216359482851623
Man Utd i Tonali.
@DonCarletto @Encore @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong
2
@esem91 Opinia @BulaKG, @Kessie?