blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
@Luciano99 nie mówiłeś, że byłeś na meczu wczoraj.
@Kessie @Kozinho. @macio_944 @Bocheno1 @tomek8756 @Bolton @Comentateiro @mekston @Frimpong
7
Koszulka.
@PatrychoO
1
@AmigoBlancos Świetnie pograne. Żałuję, że zwątpiłem w taką ilość karnych w tej kolejce.
11
https://x.com/Trendyqyr/status/2034375935332352336
Alvarez z golem. To nie jest dobry wieczór dla jebaczy Alvareza.
@mekston @BORO_12 @Adran360 @ViscaelBarca2007 @Bolton @Kessie @Eklerek
9
Hansi.
6
Joan.
8
xG Barcy i Newcastle.
10
https://x.com/NEWxBARhb/status/2034353584645492849
Luz Wojtka.
7
https://x.com/NEWxBARhb/status/2034352336563327322
Wojtek.
0
https://x.com/NEWxBARhb/status/2034351561275531420
Sytuacja Yamala.
1
https://x.com/NEWxBARhb/status/2034349792122347568
https://x.com/NEWxBARhb/status/2034350043566661645
Barca na 7-2.
1
Barca na 6-2.
0
https://x.com/AC7ryv77/status/2034345641745195483
Barca na 5-2.
0
https://x.com/AC7ryv77/status/2034344553868616095
https://x.com/AC7ryv77/status/2034344765832011937
Barca na 4-2.
2
@AmigoBlancos Potężny Bayern*
@Comentateiro @mekston @Lanosss
2
Eric.
0
https://x.com/AC7ryv77/status/2034337608277364826
https://x.com/AC7ryv77/status/2034337752670441536
Penalti a favor del Real Madrid.
https://x.com/AC7ryv77/status/2034338413642437084
Wykorzystany przez Yamala. Barca na 3-2.
0
https://x.com/AC7ryv77/status/2034337016838590610
https://x.com/AC7ryv77/status/2034337206450393336
Pudło Yamala. To powinno być 3-2.
0
https://x.com/AC7ryv77/status/2034335399221383412
Kontra Barcy.
0
https://x.com/AC7ryv77/status/2034332351371575780
https://x.com/AC7ryv77/status/2034332574466621492
Newcastle na 2-2.
1
https://x.com/AC7ryv77/status/2034329957984346623
https://x.com/AC7ryv77/status/2034330162863509666
Barca na 2-1.
0
https://x.com/AC7ryv77/status/2034329032922177989
https://x.com/AC7ryv77/status/2034329250505887865
Newcastle na 1-1.
2
https://x.com/AC7ryv77/status/2034326779918262393
https://x.com/AC7ryv77/status/2034327013964530162
Barca na 1-0.
3
@Popitek12 Bo Fermin gra w 1 składzie Tottenhamu, Lil Popye?
@mekston @Kessie @Lanosss
1
@fcbarcafan19 Może Diaz lubi siatkówkę.
9
Diaz.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Comentateiro @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
1
@Kessie Jesteś pewny, że to był Flick?
1
@Kessie A co, jeśli Eric zagra na PO, Cancelo na LO, a Maldini na LŚO?
12
Skład.
1
Ale tak bez Laporty?