4



No tak.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

0



Schlager.

@BorzyKrzys @CurryTheGoat30

1

@kubix05 W takim razie, jego nie do kadry, @FcPortoFan1999.

6

@Popitek12 57, Poppers. Idealny moment, żeby zaskoczyć przeciwnika kurakiem z patelsona.

@mekston @Kessie @Lanosss

7



Poręba z golem. Do kadry go, @FcPortoFan1999?

@mekston @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo

2

@AmigoBlancos potężny Bayern*

I chyba zagram podobnie, ale zamienię Viniciusa na ilość przyznanych karnych w meczu (powyżej 0,5). Dziwnym trafem, jest na to wyższy kurs.

@Comentateiro @mekston @Lanosss

5

@Popitek12 Dodałeś 2 kosteczki lodu do Rumu, Poppers?

@mekston @Kessie @Lanosss

1

@Lionel_Messi10 Pamiętam. Szkoda, że olali go, Thurama czy Kamarę, który poszedł do AV (wtedy się tak nie łamał).

3

@kundee Był w Tajlandii, więc wiesz.

@Bolton

6



Ndicka.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

3

@kundee Opinia @Kessie?

0

@PiotrekAkReal Swego czasu, Barca go rozważała. Chelsea zrobiła mega steal w tym przypadku.

4



Santos i Man Utd.

@Encore @DonCarletto @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Frimpong @Ku84fcb

0

@partymaker Tego nie wiem.

11



Tak.

0

@BORO_12 Akurat Kudus też może grać na lewej stronie, dlatego go wymieniłem.

0

@BORO_12 Przy ewentualnym spadku Spurs, to Porro, Kudus, Romero czy nawet Udogie (chociaż to lekka szklanka) byliby ciekawymi nazwiskami za rozsądne pieniądze. Nie znam szczegółów ich kontraktów, ale może mają jakieś specjalne zapiski, jak Rapha w Leeds, gdzie jego cena mogła wynieść 25 mln €, gdyby Leeds spadło.

1

@BORO_12 @Bolton Ja bym akurat mógł uwierzyć w potencjalny spadek Spurs, bo WHU, Nottingham to też solidne firmy, które jakoś punktują obecnie. No chyba, że Leeds się wykrzaczy i ostatecznie spadnie.

A przy ewentualnym spadku Spurs, można byłoby się zainteresować kilkoma zawodnikami.

18



Hansi.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

2





Live.

@Frimpong @Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore

0

@th@les W Realu chyba nie ma właśnie tego przepisu, że można pełnić funkcję prezydenta przez max. 2 kadencje.

2

@Rifek Pewnie dlatego, że to strefa dla ultrasów. Laporta się z nimi wcześniej posprzeczał, to zasłonili plandeką.

@Who_you_mam Planowo do końca roku chyba.

@Gary Doceniam grę słów.

15



Plandeka.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz

1

@BORO_12 No dlatego brałbym go jako opcję ultra budżetową, która miałaby pełnić rolę Luuka v2.

3

0

@BORO_12 No ja też bym wolał zostawienie Lewego, ale gdyby odszedł, a coraz więcej na to wskazuje, to taki Muriqi na przeczekanie nie byłby złym pomysłem. Do tego wykup Rasha (widziałbym go w roli takiego all roundera) i jakiś LS (Rapha nie ma tytanowego zdrowia już).

1

@Kessie Opinia @Frimpong?

0

@BORO_12 Meh. Może gość ma potencjał, ale ma 7 goli w Bundeslidze (może dobije do 10-12), ale szczerze, wolałbym te 30 mln € przeznaczyć na Rasha, dokupić LS i jakiegoś budżetowego napastnika, który pełniłaby rolę Luuka v2 (np. Budimir/Muriqi) i grać fałszywą 9tką.

1

@JimMorrisonFCB Niżej masz jeszcze Grecję, ale fakt, kolekcja Adidasa wydaje się być super.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?