blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://x.com/Trend591521/status/2029301853716992119
https://x.com/PL9Media/status/2029301834100179112
Chelsea na 4-1.
0
https://x.com/Trend591521/status/2029299619562238024
https://x.com/PL9Media/status/2029299532157112523
Chelsea na 3-1.
1
https://x.com/Trend591521/status/2029299235439419769
https://x.com/PL9Media/status/2029299267307774022
Man City na 2-1.
4
https://x.com/Trend591521/status/2029297809350894069
https://x.com/PL9Media/status/2029298028624896164
Nottingham na 1-1.
2
Chelsea na 2-1.
3
@kanver_ potężnego Bayernu*
@Comentateiro @mekston @Lanosss
1
https://x.com/Trend591521/status/2029289135891001809
AV na 2-1.
https://x.com/PL9Media/status/2029289131629498699
https://x.com/PL9Media/status/2029289320973021620
Edit: Jednak spalony.
1
@Giwera Akurat się nie skupiam na Pucharze Włoch.
3
@Fabik87 Opinia @BulaKG, @Kessie?
2
https://x.com/PL9Media/status/2029287397557416258
Chelsea na 1-1.
2
https://x.com/PL9Media/status/2029286324457373799
Man City na 1-0.
3
https://x.com/PL9Media/status/2029280960357839011
https://x.com/ix4y1/status/2029281074459631623
Arsenal na 1-0.
5
https://x.com/Futeboleiros4/status/2029280475760456046
https://x.com/PL9Media/status/2029279536592949711
AV na 1-0.
7
@kundee Opinia @Kessie, @Bolton?
7
@ViscaelBarca2007 Duma, że jebacze Alvareza rosną w siłę?
@mekston @Bolton @Kessie @BORO_12 @Adran360 @Eklerek
2
@Kessie https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16275388469DVV90U1eGEUlvhKAC1KgS.jpg ?
@Czajka90 @Eklerek
3
Skład AV i Chelsea.
@Ku84fcb
3
@Popitek12 Opinia @Kessie?
@mekston @Lanosss
1
@Messibestplayerintheworld Chyba nadal bym był za ŚO.
1
@Rifek Pewnie dołączy tam latem, a nie w marcu.
1
@michal26 Ok. 62 tys.
10
Griez.
@mekston @Kessie @Kapitan hawk @Adran360 @escarabajo @MirusAmisz @Giwera @Lanosss
20
W klubie panuje optymizm.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
2
@Messibestplayerintheworld Ja również, bez obrazy @Kapitan hawk.
3
@Messibestplayerintheworld Po takiej intensywności wczoraj, to bardzo dobra wiadomość.
7
Przygotowanie.
Koszulka.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz
4
@jeonek Tak. Nie mógł grać ze Slavią czy Kopenhagą, bo to były jeszcze mecze fazy ligowej.
10
Plan na LM.
0
@ProMILs Nie mam pojęcia. Obstawiam, że oni mogą kogoś chcieć z akademii.
@Antimadridista_WR Jest to możliwe.
3
Prezydent Lille.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz